Login lub e-mail Hasło   

Traumy i ich konsekwencje

Trauma, to pozostawiona część istoty w danym miejscu i wydarzeniu, która jest zasilana z własnego ciała.
Wyświetlenia: 833 Zamieszczono 14/06/2015

Życie to ciągłe uczenie się rzeczy nowych, na starych doświadczeniach. Do tego służą emocje, które jak pojazd wożą nas po ścieżkach życia. Emocje są zasilane energią i projektowane na zewnątrz, aby zobaczyć własną historię. Im więcej dana osoba posiada emocji, tym więcej energii traci na jej zasilanie z własnego banku energetyki.

Każde większe przeżycie, a zwłaszcza intensywny ból, zostawiają w ciele pieczęć tzw.: traumę, która ciągle daje znać o sobie. To ksero pierwotnego zapisu bolesnego wydarzenia, które powtarza się nieustannie, aż do jego wykasowania czyli uzdrowienia.

Warto sięgać do zapisu głęboko schowanych traum, aby wyciągnąć je na wierzch i uzdrowić. Gdy takie wydarzenie pozostaje w ciele, to wówczas w każdej podobnej sytuacji, zachodzi ten sam emocjonalny proces.

Powtarzalność tego samego przeżycia wskazuje, że dawna trauma daje znać o sobie. Poprzez zadawanie pytań lub opowieści z wydarzeń, terapeuta sięga do praprzyczyny tego, co się przydarza. To schemat kserowanych traum z przeszłości.

Ten konkretny program jest stale zasilany przez energię ciała, aby mógł żyć swoim życiem. Po usunięciu traumy stwarza się wolna przestrzeń, którą można zaprogramować na rzeczy przyjemne. W ten sposób zmieniamy swoje życie na szczęśliwe.

Dochodząc do prawdziwej przyczyny, powtarzających się wydarzeń, uzdrawiane jest życie z emocji i chorób, których program wszedł w ciało. Gdy zapisy programów są jeszcze na zewnątrz czyli w polu energoinformacyjnym, wówczas przydarzają się ciągle podobne kłopotliwe wydarzenia, z ogromną dawką emocji.

Natomiast gdy zapis programów wpłynie do ciała, wraz z towarzyszącą emocją, wówczas powstaje choroba, mniej lub bardziej ciężka. Nie uzdrowione, emocjonalne wydarzenia w końcu wpisują się w ciele i powstaje choroba.

Leczenie chorób a nie usuwanie ich przyczyn, mija się z prawdą o prawdziwym uzdrawianiu. Jeśli w porę usuniemy traumatyczne wydarzenie z przeszłości, często zbyt odległej, to powstanie czysta, wolna przestrzeń, gotowa do nowego i innego zapisu.

Choroba jest kasowana prawie natychmiast, gdyż znika jej traumatyczne zasilanie! Im bardziej człowiek jest chory, tym więcej ma nie uzdrowionych zapisów programów /przekonań/ w ciele bolesnym. Traumatyczne wydarzenia ciągle na nowo się powtarzają, pod inną postacią, ale z tą samą emocją.

Łatwo je rozpoznać, sięgając w głąb historii emocjonalnych i schowanych głęboko przeżyć. Nazywa się je po Avatarsku przeźroczystymi przekonaniami. To one przynoszą najwięcej bólu w życiu każdego człowieka.

Często sny również wskazują na ujawniony zapis traumy, która mogła wystąpić w życiu istoty, począwszy od poczęcia aż do obecnego życia. Wszystkie wydarzenia matki w okresie stanu błogosławionego, mają wpływ na przyszłe życie noworodka.

Błogosławiony stan nazywa się pokrętnie "ciążą", czyli czymś ciężkim do uniesienia. Stąd wynikają trudne dla dziecka traumatyczne zapisy, kserowane na późniejsze życie. Nie znamy tych chwil i dlatego życie nam później ujawnia ich treść.

Tak od początku powstają traumy, które kserują się na dalsze życie. Sięgnięcie do najwcześniejszego zapisu w komórkach ciała, pozwala uwolnić się od przykrych wspomnień i powtarzających wydarzeń.

Trauma sama nie znika. Potrzebne jest jej świadome przepracowanie. Wówczas uzdrawia się życie. Człowiek uwalnia się od przykrych zapisów w ciele. Spokój ciała i umysłu jest normalnym trybem życia takiej istoty. To prawdziwe niebiańskie istnienie, wolne od cierpienia.

Zapraszam do mojego bloga:

www.wachowskad@gmail.com

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1531
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3137
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1273
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2543
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 846
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1047
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 435
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2059
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2474
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2025
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3503
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  14/06/2015

Danusiu! Pora się zdecydować czy wierzysz w Boga i szatana. Traumy to zatajone przed spowiednikiem grzechy, które przypomina człowiekowi szatan, dręcząc go przez całe życie. Szatan nie zna naszych myśli, które kierowane do Boga są modlitwą. Może zaś dowoli podrzucać nam swoje pomysły, koncepcje, sugestie. Tak powstał Islam zaimplantowany Żydowi, który tak natchniony podyktował Koran Mahometowi. Pi ...  wyświetl więcej

@swistak: Mam niezbite dowody na to, jak działają traumy. Zajmuję się ich terapią na sobie i pomagam rozpoznać u innych. Najważniejsze jest doświadczenie. Szatan i spowiedź mnie nie interesuje, bo to wielka ściema. Jestem bardzo mocno osadzona w rzeczywistości a nie w programach kościelnych. Pozdrawiam inaczej myślącego na zewnątrz. W środku jesteśmy tacy sami i znamy prawdę taką samą.

  swistak  (www),  14/06/2015

@Wachowska Danuta: Bóg chce się obronić przed towarzystwem wierzących dla koniunktury. Dlatego daje łaskę wiary pokornym. Ateizm, to też koniunkturalna wiara, ale we wszechmoc człowieka. To co odróżnia człowieka od Jezusa, Boga wcielonego, to brak gotowości umycia nóg bliźniemu.

@swistak: Podziwiam twoje opinie ale wybacz,DNA nie jest programowane przez szatana,gdy dziecko otrzymuje program genetyczny po rodzicach,po dziadkach a nawet z rodziny sprzed 150 lat.Rozumiem Ciebie doskonale jako ex-aktywny na misjach , katolik(wolantariat).Jestem przykładem paskudnego grzesznika ale z humorem.Trauma może być przekazywana w genach.Temat dotyczy nie tylko dorosłych ale i dzieci,k ...  wyświetl więcej

@Wachowska Danuta: Temat jaki Pani poruszyła,jest bardzo interesujący.Dzień Dobry,Pani pomoc dla pacjentów,dla dorosłych,dzieci wymaga od Pani nie tylko superwizji ale wiedzy i to nie tylko w medycynie szkolnej czy w stosowaniu hipnozy ale i w psychoterapii .Pomoc dzieciom,dorosłym a szczególnie ofiarom kryminalnych "wykroczeń" w "likwidacji " traumy jest wyjątkowo trudne.Zwłaszcza że dana osoba ( ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Dodam,gdyż to jest również interesujące.
http://danutawachowska.pl/osro(...)omosci/

@Marek Lipski: Pracuję z traumami u dorosłych i dlatego widzę jak to działa. Traumy należy wykasować, bo one kserują się przez wiele lat, jako ciężkie cząsteczki przy chromosomach, przez DNA. Uzdrowienie pierwotnego zapisu powoduje uwolnienie całego rodu obciążonego traumą. Można zobaczyć hipnozę Leszka na temat żywotności traumy w rodzie przez setki lat:
...  wyświetl więcej

@Wachowska Danuta: Dziękuję za wyjaśnienie.Temat jest wyjątkowy. Czy środowiskowe czynniki w jednym pokoleniu mogą kształtować geny w następnym? Coraz więcej wskazuje na to, że tak. Kolejnym przykładem są osoby ocalone z Holokaustu. U sporego odsetka tych ludzi występuje skrajnie niski poziom hormonu kortyzolu, typowy dla cierpiacych na PTSD.Badania prowadzone w Holandii wykazały, że kobiety, któr ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Dokładnie tak wygląda. Na poziomie ciała przekazywane są traumy poprzez geny. Na poziomie umysłu poprzez programy mentalne. Usuwa się je na wszystkich poziomach równocześnie. To wielka praca ale się opłaca. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko otwarty umysł na nowości naukowe i duchowe:)

Bardzo Proszę na ten temat pisać.Nie tylko na Pani stronach jak i w przyszłości, w formie papierowej czy elektronicznej książki. Dobrego Dnia życzę,zdrowia i sukcesów.

@Marek Lipski: Dziękuję bardzo za ciepłe słowa. Oczywiście, ze piszę o tym co wiem z własnego doświadczenia. Pozdrawiam cieplutko:)

  swistak  (www),  18/06/2015

@Wachowska Danuta: Pokój serca nic nie kosztuje, bo jest owocem przestrzegania przykazań o miłowaniu Abby i bliźniego. Przez swego Syna Jezusa, Bóg zniósł pokoleniowe dziedziczenie grzechów. jak i nienawiść do nieprzyjaciół i zasadę, oko za oko, ząb za ząb. By nas cyklicznie odnawiać duchowo dał sakramenty. Tym co ich używają daje obronę, ochronę i pomoc..Tę przestrzeń odnowy duchowej KK zawłaszcz ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska