Login lub e-mail Hasło   

Gdybym chciał zniszczyć Polskę..

Wygląd mój to wcielenie zła 1. po 89r zniszczyłbym całą gospodarkę 2. potem podnosił bym podadtki do ponad 50 % , tylko biedniejszej części Polaków (jest ich 95%)...
Wyświetlenia: 4.562 Zamieszczono 20/06/2015

Wygląd mój to wcielenie zła


 1. po 89r zniszczyłbym całą gospodarkę

2. potem podnosił bym podadtki do ponad 50 % ,  tylko biedniejszej części Polaków (jest ich 95%)

3., bogaci by kradli razem ze mną. Prywatna telewizja ? 2 ferrari posła ? toż to grosze, ważne że ktoś umiera z głodu dobity podatkami, ważne że ktoś się wiesza nasłanym przeze mnie komornikiem - komornicy za swoją antypolską działalnośc dostają nagrody. A ja ze świtą mam "bal dobroczynny" w TVP , na koszt Wasz.

4. zrujnowałbym polskie wojsko , pełna demoralizacja. KIlkadziesiąt tysięcy biurokratów, zerowe morale, kupiłbym awaryjny złom typu F 16 za 150 miliardów . Ważne by dług publiczny rósł.

5. wszyscy prezydenci miast by mieli absoolutną bezkarność. Jakiś stadion z utrzymaniem 11 milionów za miesiąc , stadion wybudowany za 500 milinów albo 800 milinów ? toż to grosze . Do niczego nie przydatny ? a kogo to obchodzi,  ja nie płacę za to. Postawilbym jeszcze 8 wiekich galerii handlowych i na zawsze zwolnił ich z podatków. Galeria ma 30 tysięcy zysu dziennie ? bardzo dobrze, cały zysk do Francji. Niemiec, Portugalrii, Grecji  - niech mają na emerytury i nowe samochody,

6. sprzedałbym telekomunikację , za złotówkę nie -za tyle poszedł Romet (chociaż sama nowa lakiernia w 90 roku kozztowałą 18 milionów). Ale za 1\10 sprzedałbym francuzom.

7. cały polski mały handel bym wykańczał dyskontami. Zagranicznym dałbym 99% zniżek, strefy ekonomiczne i całowity parasol ochronny. Mają kraść, niszczyć ludzi, wszystko w imię mojego dobra. Jakiś protest ? zaraz wyślę skarbówkę, komornika, policję , wlepię 5 czy 10 tysięcy kary. Niemasz za co spłacić? to Twój przejmie komornik.

8. zakazałbym sprowadzania samochodów z zagranicy. By lobbby lokalne mogło sprzedawać swoje badziewie do woli. A że na ulicy same 20 letnie fiaty lejące bokiem olej silnikowy ? co tam. A potem bym zakazał produkcji przyczep i wogóle wszystkiego. Wprowadziłbym też zakaz naprawiania samochodów , takie Acta.     
   A jak sie nie utrzyma za długo ? więc niech będą auta zagraniczne, to natychmiast zrobię swoje auto-szroty , tylko ja moge sprzedać Twój samochód na części. I kupię go za bezcen a sprzedam z dużym zyskiem.

9. wprowadziłbym masową inwigilację. Co jakiś antykomór ? to wysłałbym ABW i dał w papę. Wolnośc słowa ? tak, mam JA SWOJĄ WOLNOŚĆ słowa. Ktoś przeciw? jakieś blogi hejtują ? zaraz wszystkie serwery na terenie Polski zostaną namierzone. Koszta się nie liczą. Blogerzy co kąśliwsi mają serwery zachodnie ? to chociaż ich ruch ograniczę.

10. zleciłbym jakiejś uczelni po znajomości, program masowej inwigilacji Polaków. niech będzie zwał się INDECT . Ameryka daje ACTA ? zaraz bym to wprowadził po cichu, wysłałbym bez rozgłosu jakiegoś ministra, np do Japonii bo daleko A trzeba o tym ogłosić ? no dobra, niech będzie 69 strona przepisów o rybołóstwie. Jest ogłoszone, pies z kulawą nogą nie zajrzy.
   
11. dług publiczny ,  miał 400 miliardów. Za słabo ,  muszę poprawić wyniki. A może dać 30 milardów co roku urzędasom ? i zwiększę ich liczbę 10 razy ? to jednak za mało. Zwolnione wszystkie firmy zagraniczne z podatków, pełna zgoda na kradzieć obcych firm - tak to dobre. Banki ? niech mają możliwość wszelkich szkodliwych dzialań , traci kilent , dobrze, dobije się go adwokatem. Pomoc bankom ? super. Dług publiczny rośnie. Konta szwajcarskie, wille za 6 czy 30 milonów,  pensje w telewizji 70 tysięcy,  prezesi mają po 400 000 na miesiąc . Super  , dług ma wreszcie 900 milardów.


12. ludzie skaczą z okien, wieszają się, uciekają na zmywak za granicę ? znaczy że wykonuję dobrą robotę. Oni umierają, to może przyznam sobie milion nagrody,  oficjalnie będzie to 10 000. Ważne by gus czy ktoś inny bredził że jesteście szczęśliwi,  bo po co macie myśleć, to jest wrećz karalne.

13. zrobiłbym rozbiór Polski ,  na bezczelnego. Przez prawie 30 lat kradłem niszczyłem i nikt słowa nie powiedział , mam wolną rękę, może to lubicie. Może sprzedałbym lasy,  wywlaszczył ludzi - zgodnie z prawem ! komornik, policja, adwokat, sąd bez sądu - siła i brutalność oraz   moje poprawki do konstytucji (mojej) .
  Obcy chcą kupić tanią ziemię i ją zamienić w łagry i kołochozy ? zyski na zachód, tak . Za to nie odpowiadam, tak samo jak za sprzedaż polskich kolei linowych spółce z jakiegoś Luxemburgu.

14. w telewizji bym się z was bezczelnie śmiał. Co ? moja telewizja ! marsz równości za Wasze piniędze ? reklamowanie homo-niewiadomo ? ważne ze rozbijam rodziny Tradycja ? a co mnie obchodzi Wasza tradycja. Musicie zaakcpetować wszystkie dewiacje, morderstwa i wszystko co Wam każę.

15. wprowadziłbym do tego skrajnie złą ochronę zdrowia. GMO rakotwórcze i niestestowane - super ! dzięki temu więcej zarobię, mozę wyspę sobie kupię. Do szczepionek dodałbym 4 razy więcej rtęci , zniósłbym wszelką odpowiedzialność lekarzy prawników sędziów i urzędników. Gnoiłbym cały kraj do samego cna,  wszystko pod pozorem "dla  Mojego dobra zaciskajcie pasa".


16 pilnowałbym maksymalnej niesprawiedlowości społecznej, tak by ludzie nie znali swoich praw, by wogóle nie śmieli prosić się o to do czego we wszystkich krajach obok mają prawo. ZUS bym nakazał wszystkim , ale niektórzy by byli równiejsi - bez zusu , o tym bym się nie chwalił. gnębiłym bez aboslutnie żadnej litości Vatem Pitem CItem Zusem Akcyzą Dochodowym Katastralnym i wszelkim innym byle tylko zgnoić polaków . Za granicą niskie podatki lub zniesione ? zusu niema ? kłamałbym do końca że polska to taka speycfika ,  paląc cygara w pałacu - wawa-love w końcu. 3 miesiące rolncy pod moim oknem ? zasłonki mam, o niczym niewiem,  kłamać umiem. Kłamstwo to moja praca.

Podobne artykuły


10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 35872
32
komentarze: 5 | wyświetlenia: 13896
46
komentarze: 20 | wyświetlenia: 6447
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 108740
70
komentarze: 59 | wyświetlenia: 17002
23
komentarze: 4 | wyświetlenia: 43311
36
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6917
19
komentarze: 1 | wyświetlenia: 12610
52
komentarze: 21 | wyświetlenia: 16929
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 5591
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5764
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3377
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1974
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6666
 
Autor
ArtykułTen plan został zrealizowany,wraz z Kablem,Rometem,Kobrą,Jutrzenką itd. Dodam cytaty:

Pierwsza dekada powstania zakładów pracy w PRLu:

1951 — 1960 — 519 zakładów

Druga dekada

1961 — 1970 — 381 zakładów

Trzecia dekada

1971 — 1980 — 617 zakładów

Czwarta dekada okres strajków

1980 — 1988 — 90 zakładów
71 fabryk domów,
18 za

...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: wielu juz o tym zapomnialo ale i osiagniecia wtedy byly, zlo pamietamy dluzej, die US Besatzung w DE ma troche inny wymiar, i odchodzi juz w zapomnienie wystarczy spojrzec na koszary w Wetzler. Pierwszy plus dla ciebie mam nadzieje ze nie ostatni, Lacze pozdrowienia

  Hamilton,  21/06/2015

@Marek Lipski: po owocach ich poznacie:
http://nortus.pinger.pl/m/2568777
mam wystarczająco dużo lat by nie dać się wpuszczać w maliny

@Hamilton Starszy: hahaha. po owocach ich poznacie.Mam wystarczająco dużo lat by nie dać się wpuszczać w maliny .Autor linku pisał o PRL czyli pensjach w złotych czy dolarach?A może do tego linka wypada dodać pensje zarobki i ceny zachodnie w EU zachodniej i w USA z podobnymi datami. Wtedy okaże się inna rzeczywistość.Wtedy będzie zabawa w pseudo argumentację...Daty podane w linku i to ostre, prop ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Korrektura za co przepraszam: " dla pracowników są w Chinach,wyższe ,przy niskich kosztach utrzymania.

@Marek Lipski: manipulacją jest też to, że Polacy ten "dobrobyt" mieli tak głęboko w dupie, że go rozdupczyli. Nie smakował im cement, miękka stal polskich samochodów, szyny i lokomotywy. Poza tobą i dwoma zomowcami nikt tego nie żałuje. Dziś ten sam naród nie strajkuje, a twoje socjalistyczne wypociny o biedzie i nędzy czyta mniej niż "Głos Koziej Wólki".

@Marek Lipski: "Gdyby nie RWPG nie było bogatej Europy zachodniej". Widzisz jakimi kretynami i złodziejami byli komuniści. Przez 45 lat pracowaliśmy za darmo, by zachodnia Europa mogła się bogacić. Ty już nie "nadanżasz" za własnym geniuszem.

@Hamilton Starszy: "Ty już nie "nadanżasz" za własnym geniuszem.".Rozumiem,że nie znasz historii przykładowo,więzniów w ex-DDR,w ex-PRL (nie potrafi odpowiednio wykorzystać google). produkujących na eksport ale na zachód..IPN nie jest jedyną w ex-RWPG,organizacją,która ma w archiwach informacje,również o eksporcie do RFN, USA, Francji, Wielkiej Brytanii.Tak jak dzisiaj w roku 2015,polska produkcja ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: historia więźniów w DDR w kontekście ilości kilowatogodzin energii jest niezwykle istotna. Bez tego nie sposób zrozumieć dlaczego bez RWPG nie byłoby bogatej Europy zachodniej, tłumaczy też spadek pogłowia strusi na brytyjskich farmach w latach 90-tych jako skutek zalecania się do hodowców zamiast do siebie nawzajem. Nijak nie wyjaśnia dlaczego Polacy mieli te elektrownie i 20 stopień zasilania w d... , rozpieprzyli ten burdel i tego nie żałują.

@Hamilton Starszy: Powtarzam.Gdyby nie RWPG i to z tanią produkcją, nie było by bogatej Europy zachodniej. Pomijam specjalnie eksport węgla, miedzi,soli,cukru...Po 89 System zastąpiły Chiny.Przykład z więzniami, jaki podałem w komentarzu nie dociera do Hamiltona Starszego.Temat autora artykułu ,nie interesuje Hamiltona Starszego.Rekacje Hamiltona Starszego są podobne do Tomasza Strzyzewskiego,ex-c ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  21/06/2015

@Marek Lipski: Co chcesz udowodnić, że byliśmy pariasami Europy? O tym mówię. A ty wciąż pieprzysz o socjalistycznym dobrobycie. Ten dobrobyt nam wylazł bokiem. Z jednej strony piszesz o tym że sprzedawaliśmy za pół darmo, a z drugiej o budowanej w ten sposób potędze gospodarczej. Mam wrażenie, że straciłeś kontrolę nad własnymi poglądami.

@Hamilton Starszy: "Mam wrażenie, że straciłeś kontrolę nad własnymi poglądami."A ty wciąż pieprzysz "i krytykujesz przeszłość i to nawet swoją rodzinę,która żyła czy żyje w Polsce i tak jak moja, ma przeszłość w PRL.,Polska to nie skorumpowane partie w roku 2015 czy pseudo ex-PZPR ale to są realni mieszkańcy,których Konferencja w Teheranier skazała na systemy ,pseudo socjalistyczne i pseudo lapit ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: skąd takie marzenia skoro podobno masz zakaz wjazdu do Polski.

  Hamilton,  20/06/2015

17 naómiał bym sie tesz bazgrać po polskiemu jak na prafdziwego polaka pszystało.

  Henear,  21/06/2015

- A Polacy co?
- Nico!
Jakbym zobaczył w swoim domu klauna wchodzącego przez okno z wielkim workiem,
to nie zacząłbym się śmiać tylko prał po mordzie, złodzieja.

Jeszcze jedno ziarnko Ruskiego Tysiącgłowego Goebbelsa rozpostartego nad Polską. Rosyjską agenturę, oprócz PiS-u, stanowią jeszcze - Kościół, jeśli tak to można nazywać, http://eiba.pl/4 Rydzyk i tysiące agentów rozsianych po różnych, przeważnie mających wpływy, instytucjach. W tym kontekście, Tusk jawi się jako genialny wręcz pr ...  wyświetl więcej

  lo9,  22/06/2015

Odnośnie tego tekstu. :

Polaku, daj 300 tysięcy na nielegalne domy Romów . Wspaniałomyślny urzędnik tak dba , szastając pieniędzmi
A co z Polakami którzy mieli jakiś zatarg z urzędem ? Antyterroryści z pomocą urzędników nasłani na zwykłych ludzi.

http://limanowa.in/wydarzenia,20232.html

"Państwo chce przekazać 300 tys. zł na legalizację nielegalnych budynków w Koszarach"

  Kanon24pl  (www),  17/08/2015

Rozwijanie gospodarki tylko za pomocą kredytów , każdemu państwu wychodzi bokiem . Mamy tego doskonały przykład Grecji do jakich skutków może doprowadzić zadłużanie państwa. Niestety , rządy PO zadłużają Polskę również bez opamiętania

Polska, to bardzo bogaty kraj i to jest prawda. Powiedzcie sami, która inna gospodarka wytrzymałaby takie złodziejstwo i jeszcze się nie zawaliła....Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska