Login lub e-mail Hasło   

Jak Poderwać Złośliwą Kobietę?

Tutaj dowiesz się jak poderwać złośliwą kobietę, nawet jeśli kompletnie jej nie znasz :)
Wyświetlenia: 756 Zamieszczono 27/06/2015

jak poderwac zlosliwa kobiete - sekrety-uwodzicieli

Tutaj dowiesz się jak poderwać złośliwą kobietę, nawet jeśli kompletnie jej nie znasz.

Podrywanie złośliwych kobiet nie jest rzeczą prostą, ponieważ część z nich do perfekcji opanowało odrzucanie facetów i zrażanie do siebie ludzi którym na nich zależy. Typ złośliwej kobiety jest jednak niebywale wdzięczny jeśli chodzi o związki, relacje oraz odzyskiwanie takiej kobiety. Dlaczego? Ponieważ jeśli zdobędziesz dostęp do niej – będzie dla Ciebie prawdziwym aniołkiem, podczas gdy innych nadal konsekwentnie będzie odpychać.  

Dlaczego podrywanie złośliwej kobiety jest wyjątkowo trudne

  Złośliwe kobiety zdecydowanie rzadziej okazują oznaki zainteresowania NAWET jeśli facet im się podoba. Mało tego. Potrafią nawet „podszczypywać” słownie albo odpowiadać bardzo zdawkowo, dając poczucie kompletnego braku zainteresowania facetem. Krótko mówiąc złośliwe kobiety w pierwszych etapach znajomości to prawdziwe ‘przyjemniaczki’ :) Te kilka czynników sprawia, że złośliwe kobiety odpychają od siebie niemal 99% facetów, nierzadko również wytrawnych uwodzicieli  

Co Należy Zrobić, Aby Skutecznie Poderwać Złośliwą Kobietę

 

  1. Wzbudzić zaufanie – bez tego kobieta nie będzie z Tobą rozmawiać, albo będzie odpowiadać bardzo zdawkowo.
  1. Diagnoza – skąd wynika jej złośliwość. To ważne, ponieważ inaczej kalibruje się swoje poczynania pod kobietę, która ma pęknięte serduszko (jest złośliwa bo ktoś ją zostawił), inaczej pod typ „starej Panny” która czuje się brzydka i niechciana (paradoksalnie często takie kobiety są atrakcyjne, ale myślą zupełnie inaczej) . Jeśli Pani o pękniętym serduszku pokażesz zbyt wiele dwuznaczności zakwalifikuje Cie jako faceta „takiego jak wszyscy”. Jeśli chcesz ją uwieść musisz wejść do szufladki „inny niż wszyscy”. Bardzo ważne jest tutaj również okazywanie szacunku kobiecie. Kobieta złośliwa, to zwykle kobieta niedoceniana. Kiedy dostaje szacunek i zainteresowanie zaczynasz widzieć jak zmienia się jej zachowanie przy Tobie.
  1. Przechodzenie punktu KRYTYCZNEGO pod radarem – punktem krytycznym jest moment, gdy kobieta Ci przygryza lub jest niemiła. Następuje w przeciągu 1 minuty pod po około 3-5 minutach.

W pierwszym przypadku kobieta OD POCZĄTKU jest zamknięta i nie za bardzo ma ochotę z kimkolwiek rozmawiać. Może to wynikać poniekąd z jej nieśmiałości, wstydu, złych przekonań na temat facetów w głowie. W przypadku drugim – podrywana kobieta daje Ci na początku małą szanse (podtrzymuje rozmowę) ale widzi, że ewidentnie sobie nie radzisz (zaczynasz gadać głupoty, jesteś zakłopotany) i zdecydowanie próbuje Cie spławić. Zarówno w 1 jak i 2 wypadku musisz wykazać się pewnością siebie, niezależnością emocjonalną i stabilnym poczuciem własnej wartości. Jak przejść punkt krytyczny – okazujesz kobiecie, że jej zachowanie Ci się nie podoba i jeśli nie zmieni swojego postępowania – odejdziesz. Nic na siłę, nie musisz nikomu nic udowadniać. Podszedłeś do niej bo Ci się podoba, ale nie oznacza to, że będziesz za nią biegał i starał się bezowocnie przez resztę wieczoru. Najłatwiej powiedzieć „Słuchaj, podchodzi do Ciebie normalny facet któremu się trochę spodobałaś, a ty zachowujesz się w ten sposób. Podobasz mi się, ale nic na siłę…” Ew. „Nie bądź niemiła” lub „nie pozwalaj sobie”. Po nadmienieniu tego najlepiej zmienić temat i obserwować reakcje kobiety. 7/10 kobiet po czymś takim zaczyna więcej inwestować w rozmowie i otwierają się przy Tobie. Dla rozgadania jej dobrze używać humoru lub historii.

  1. Twoja karta przetargowa – kiedyś usłyszałem taką anegdotę – żul spod sklepu zaczepił biznesmena wjeżdżającego na posesję prosząc o 2 zł. Biznesmen powiedział „ok., ale nie mam drobnych, to wejdę do domu i zaraz Panu wyniosę”, na co żul odparł „Czy aby na pewno mogę Panu zaufać?”

Jeśli nie masz dla drugiej osoby żadnej wartości – łatwo Cię spławić, a wszelkie próby desperackiego uzyskania władzy wyglądają wręcz komicznie. Co więc zrobić, aby takową władzę uzyskać zanim będzie za późno? Budować od samego początku zainteresowanie z kobietą – bazować na ciekawości i pozytywnej energii. Dużo rolę odgrywa tu również Twoja pewność siebie i to jak czujesz się z dana kobietą.

    1. Uwodzenie… - o tym etapie dowiesz się więcej zapisując się tutaj: sekrety-uwodzicieli.pl

Wszystkiego dobrego, Mariusz :)

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1316
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1162
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 727
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 602
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 764
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 793
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 716
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 822
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 433
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  28/06/2015

Podrywacz nie zasługuje na normalną kobietę

Po co ?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska