Login lub e-mail Hasło   

Zaszczepić chorobę - Medycyna dr Mengele zrobi wszystko na szkodę ludzi.

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub b...
Wyświetlenia: 761 Zamieszczono 07/07/2015

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych - 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9w... )
Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil - preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS - Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.
Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.

cytat z   https://www.youtube.com/watch?v=UX7NXLpEe7k

jakie wnioski ? ktoś nadal twierdzi  że " to nie szczepionka " ? kto pierwszy z Was skrzywdzi tak swoje dziecko ?

Podobne artykuły


50
komentarze: 17 | wyświetlenia: 55878
38
komentarze: 4 | wyświetlenia: 6177
77
komentarze: 112 | wyświetlenia: 38238
32
komentarze: 74 | wyświetlenia: 3644
49
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8640
33
komentarze: 22 | wyświetlenia: 3174
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 15067
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10839
31
komentarze: 19 | wyświetlenia: 9957
31
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2427
30
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4266
24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 11559
19
komentarze: 18 | wyświetlenia: 73825
43
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6576
 
Autor
Dodał do zasobów: lo9
Artykuł  ataka,  22/08/2015

Osobiscie znam dwie dziewczyny, ktore po przyjeciu trzeciej dawki Gardasil przestaly miesiaczkowac przez 18 miesiecy i bardzo przytyly; obecnie, ich stan zdrowia poprawil sie (miesiaczka wrcocila), ale, niestety, nadal sa otyle....a lekarze? rozkladaja rece....

  ataka,  22/08/2015

Prosze o dolaczenie tego filmu (z Youtube), na temat ofiar szczepionki Gardasil.
https://www.youtube.com/watch?(...)uD-QdLUDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska