Login lub e-mail Hasło   

Parkowe Maślice, czyli mieszkania z natury komfortowe

Mapa Wrocławia wzbogaci się niedługo o kolejne nowoczesne osiedle. Parkowe Maślice powstają w południowo-zachodniej części miasta, w bliskim sąsiedztwie Parku Maślickiego.
Wyświetlenia: 580 Zamieszczono 08/07/2015

- Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny – taka myśl przyświecała twórcom przy projekcie osiedla. Parkowe Maślice łączą zalety przedmieść: zieleń, ciszę i spokój, z urokami życia w dużej metropolii. Dzięki doskonałej lokalizacji i komunikacji miejskiej w kilkanaście minut możemy dotrzeć do każdej części Wrocławia.

           

Miasto to jest doskonałym miejscem na zakup swojego mieszkania – jest jednym z njapiękniejszych w Polsce, bardzo szybko się rozwija i daje naprawdę spore możliwości, jeśli chodzi o zatrudnienie. Posiada rozbudowaną sieć dróg i autostrad, dzięki której przemieszczanie się nie skutkuje kilkugodzinnym czekaniem w korkach, oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu, ponieważ jest prawdziwym ośrodkiem kultury i rozrywki oraz jest naprawdę pięknym miastem z bogatą historią. Jeśli oczekujesz od życia więcej, Wrocław jest idealnym miastem dla Ciebie.

 

Cechą, która sprawia, iż Parkowe Maślice są osiedlem godnym uwagi, jest fakt wykorzystania przy budowie najnowocześniejszych technologii i najwyższej klasy ekologicznych materiałów. Znacznie obniża to koszty eksploatacji. Rachunki za energię elektryczną będą średnio o połowę niższe, niż w standardowych osiedlach – możliwe będzie to dzięki użyciu pianki poliuretanowej i łączników termoizolacyjnych, które zapobiegają stratom energii oraz logotermy – węzła cieplnego, dzięki któremu mieszkańcy płacą tylko za ciepło wykorzystywane na własny użytek. Dodatkowo, nowoczesne materiały zapewniają doskonałą izolację akustyczną, co pozwala relaksować się w ciszy.

 

Zakup mieszkania z rynku pierwotnego może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiemy w życiu. Nowe mieszkanie daje nam przede wszystkim komfort własnej aranżacji wnętrz czy układu pomieszczeń. Ponadto, kupując nowe mieszkanie, nie musimy martwić się o jakiekolwiek jego uszkodzenia, takie jak zacieki czy niesprawna instalacja elektryczna. Co więcej – to także komfort psychiczny, ponieważ urządzone przez nas samych mieszkanie da nam zdecydowanie większą satysfakcję.

 

Za realizację projektu odpowiada FSP sp. z o.o. – pochodzący z Legnicy developer z wieloletnim doświadczeniem inwestycyjnym, mający w swoim portfolio projekty wysokim prestiżu i standardzie, m.in. doskonale przyjęte „Lofty Parkowe” – apartamenty mieszkalne oraz osiedle „ Apartamenty Tarninów” w Legnicy.

 

 

http://www.parkowemaslice.pl

https://www.facebook.com/ParkoweMaslice

https://twitter.com/ParkoweMaslice

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1527
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3131
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1269
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2539
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 578
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2431
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2018
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2035
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2022
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1041
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3460
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 843
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska