Login lub e-mail Hasło   

Jak Odzyskać Byłą Kobietę w 3 Krokach

Zerwała, albo psuje się w Twoim związku.Wiem, to boli.Czy to w ogóle możliwe, żeby znów trzymać ją spokojnie w ramionach mając pewność, że chce Ciebie i TYLKO Ciebie?
Wyświetlenia: 1.129 Zamieszczono 11/07/2015

Jak Odzyskać Byłą Kobietę w 3 Krokach  

Zerwała, albo psuje się w Twoim związku.

Wiem, to boli.

Jak odzyskać kobietę? Jak sprawić, żeby wskrzesić jej uczucia by było jak dawniej? Czy to w ogóle możliwe, żeby znów trzymać ją spokojnie w ramionach mając pewność, że chce Ciebie i TYLKO Ciebie?

 

Moja odpowiedź Ci się nie spodoba. TAK, można ją odzyskać, ale wymaga to od Ciebie pracy, zaangażowania i zaawansowanej wiedzy z zakresu uwodzenia.

Odzyskiwanie kobiet, to nie jest zadanie dla każdego, bo jeśli chcesz na nowo rozbuchać miedzy Wami ogień namiętności, tylko po to byś tym razem to TY ją rzucił i zranił – daj spokój.

Jeśli jednak jesteś porządnym dojrzałym facetem, który pragnie dostać od kobiety drugą szanse – czytaj uważnie.

Podświadomość kobiety NIECHETNIE przyjmuje zmiany, dlatego na własną rękę ciężko jest sprawić, aby kobieta zrozumiała, że się zmieniłeś i dała Ci drugą szanse.

Szczególnie, że wokół ma mnóstwo ‘doradców’, którzy mówią jej – „nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki”.

Aby odzyskać byłą kobietę potrzebujesz:

1)      Skutecznego planu działania – bez tego kobieta szybko przejrzy Twoje plany i powie Ci „przecież mówiłam Ci, że między nami wszystko skończone”

2)      Pomocy doświadczonego eksperta – Nawet zawodowi alpiniści potrzebują czasem przewodnika.

3)      Odrobiny wytrwałości - Odzyskanie kobiety jest 10x cięższe niż uwiedzenie nieznajomej kobiety, ponieważ Twoja była ma wrażenie że zna Cie na wylot i niczym jej nie zaskoczysz. Ponadto, gdy proces „odzyskiwania” kobiety przeprowadzić źle – kobieta może do Ciebie wrócić, ale przestanie Cie szanować. Wie, że w każdej chwili może znowu zerwać a ty i tak wrócisz.

Co NAJWAŻNIEJSZE W Skutecznym Odzyskaniu Byłej Kobiety

 

Dokładne zdiagnozowanie Waszego związku – za co Cie pokochała, co sprawiło że weszła z Tobą związek. Nie mniej ważne jest pokazanie POD RADAREM kobiety, że się zmieniłeś, tak by w to uwierzyła i znów poczuła do Ciebie magnetyczny pociąg.

Jeśli poważnie myślisz o odzyskaniu byłej kobiety i zbyt mocno ją kochasz, by pozwolić sobie na błędy i bolesne samodzielne eksperymentowanie:

Zapisz się tutaj, aby skutecznie odzyskać byłą, czytaj moje porady, aby już nigdy nie czuć goryczy odrzucenia i napisz do mnie, aby wróciła do Ciebie w 30 dni zanim znajdzie sobie kogoś innego:

http://www.sekrety-uwodzicieli.pl/2.html

 

Kimkolwiek jesteś życzę Ci wszystkiego najlepszego i otrzymania drugiej szansy (każdy na nią zasługuje).

Mariusz :)

Podobne artykuły


35
komentarze: 51 | wyświetlenia: 4020
35
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2312
31
komentarze: 35 | wyświetlenia: 8752
31
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1792
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6359
30
komentarze: 24 | wyświetlenia: 3049
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2646
29
komentarze: 41 | wyświetlenia: 2283
29
komentarze: 13 | wyświetlenia: 4950
29
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3826
29
komentarze: 67 | wyświetlenia: 8947
28
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4019
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska