Login lub e-mail Hasło   

Bagno watykańskie

Przestraszyć a potem uspokoić - coś jak dobry i zły policjant- główna linia programowa Watykanu. "Moja wina, moja wina", czeka Cię wieczne piekło zgotowane przez Boga, kt...
Wyświetlenia: 605 Zamieszczono 12/07/2015

Przestraszyć a potem uspokoić - coś jak dobry i zły policjant- główna linia programowa Watykanu. "Moja wina, moja wina", czeka Cię wieczne piekło zgotowane przez Boga, który jest miłością  a potem "Jezus Cię kocha" czyli poniżyć a potem pocieszyć - pranie mózgu   i grunt pod rozdwojenie jaźni.

Kamilu - a dlaczego tak bardzo nienawidzisz katolików i księży? Nie nienawidzę - takiego karła moralnego jak Michalika to bym przytulił i pogłaskał po głowie bo nikt go widocznie  nie kochał w życiu -  (chociaż rzecz jasna na audiencję czekałbym 50 lat, chyba, że bym dobrze zapłacił czy zapisał dom to może wcześniej ) "Wybaczcie im bo nie wiedzą co czynią" ogarnijcie ich miłującym współczuciem. Takich co mówią o ofiarach księży pedofilów "Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga". 


Wybaczam, ogarniam miłującym współczuciem i miłością - ale te karły moralne przecież stoją na czele instytucji, która sieje chorobę, duchową dżumę - każdy ksiądz który szuka większej prawdy jest rugowany i eliminowany a moralny karzeł uważa się za wzór cnót i oczekuje ślepego posłuszeństwa w legitymizowaniu kłamstwa i amoralności.

Czy gdyby katolicy nie mieli mentalności niewolników, to czy nie wywieźliby karła moralnego na taczce z gnojem, razem z jego królewskimi szatami i insygniami władzy albo przynajmniej nie poddaliby karła ostracyzmowi i nie zrobiliby wszystkiego aby karzeł ustąpił ze swojego tronu? Wtedy Kościół byłby wspólnotą wiernych (jak twierdzą księża) a tak jest Kościołem niewolników i tchórzy.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1535
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3145
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1276
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2574
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2055
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1054
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 452
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2103
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 582
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2502
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 870
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  12/07/2015

Kamilu! Bóg ma policzone włosy na głowie Michalika i każdego z nas. Chce ocalić każdą duszę.Dla Niego priorytetem jest Miłość, a nie prozelityzm. dewotyzm, fanatyzm czy aktywność uczynkowa, piękne ciało. sprawnoć fizyczna i intelektualna. Dlatego można się urodzić kaleką i otrzymać łaskę zbawienia łatwiej i prościej niż kardynał. Życie na ziemi to mgnienie oka w relacji do wieczności

  kamil30,  12/07/2015

@swistak: Jednym słowem namiestnicy Boga mają pod górkę i są bliżej piekła i są wybrańcami satana a kaleki to wybrańcy Boga - obdarzani pocałunkami Jezusa - jak mawiała podobno Teresa z Kalkuty - ot chrześcijańska logika.

  swistak  (www),  12/07/2015

@kamil30: To logika Boga, który z powrotem pragnie nam przywrócic Swój obraz i podobieństwo by dało się życ wiecznie, bez pychy. zawisci i nienawiści. o mani wielkości i pragnieniu władzy nie wspominając.

  kamil30,  12/07/2015

@swistak: Logika księdza.

Dzień Dobry ...Donoszę że jako katol jestem bezczelnym niewolnikiem bez strachu i z białą bronią , z powierzchnią mieszkaniową 320 qm(nie tylko) Niestety z ogródkiem tylko 920 qm(nie tylko) i jako katolik jestem niewolnikiem 10 skarbów w tym 4 po uczelniach w EU zachodniej.A księży wykorzystuję maksymalnie do organizacji koncertów poza Polską. Wykorzystuję księży i kościoły dla miejsca spotkań 80- ...  wyświetl więcej

  kamil30,  12/07/2015

@Marek Lipski: Jawohl ;-) Proszę reagować i zrobić wszystko co można i nie rzucać słów na wiatr. Wiara bez uczynków jest martwa. Jeśli tego nie zrobisz Marku - to nie ośmieszaj sie proszę, bo gotów jestem przeprosić Hamiltona - ale mi się taka groteska podoba, Hamiltonowi nie - o gustach się nie dyskutuje.

p.s. tylko potem będziesz musiał się tłumaczyć prokuraturze dlaczego dałeś głos na mój art - kabaret :-)

@kamil30: W prywatnym życiiu i to realnym , za obrażanie mojej osoby jako katolika oczekiwał by Ciebie urlop z pięknymi pielęgniarkami.Wraz z Hamiltonem.Czy też jesteś Hamiltonem,z którym prowadzicie takie "owocne" dyskusje? Przypadek? Osobisty Kabarecik 2 Panów?

  kamil30,  12/07/2015

@Marek Lipski: Prawda zabolała? Machaj sobie szabelką Marku ;-) Myślę, że juz na Ciebie jest więcej paragrafów niż na mnie - grożenie pobiciem w realu - no no :-)

@kamil30: Punkt za odwagę ale nie za atak na katolików...

@kamil30: grożenie pobiciem w realu?Wspomniałem tylko o pięknych pielęgniarkach i urlopie.Nawet nie ma słowa o kraju pobytu.Ty chcesz Tajlandię?Rozumiem.Tam brakuje Kościołów ale za to piękne pielęgniarki...Wirtualne ataki nie mają znaczenia.Ostatnio spotkałem młodego,koło 30 ,który oznajmił,że "was Polaków trzeba zagazować i dla was zbudować znowu obozy koncentracyjne".A ty Lipski,spier......On s ...  wyświetl więcej

  kamil30,  12/07/2015

@Marek Lipski: Goń na policję :-) Już ona prawidłowo odczyta Twój eufemizm o pielęgniarkach ;-)

@kamil30: Jak nie lubisz pielęgniarek to mogą być pielęgniarze.Chociaż ja jestem za pielęgniarkami.Oczwiście w odpowiednim stroju ale nie zakonnym.

  kamil30,  12/07/2015

@Marek Lipski: Listek figowy? :-)

11 komentarzy i mój tylko punkt ale zaraz zgłosi się do Tablicy Hamilton.Będzie więcej i weselej.

  kamil30,  12/07/2015

@Marek Lipski: Stary lis Hamilton powiąże mój art z pochwałą prl- u i będzie ostra jazda :-) Zrobi rozpiździel w kurniku i wszystkim będzie wstyd. Kurnik okaże się po prlowski i znowu będę się musiał tłumaczyć jak uczniak ze swoich poglądów.

@kamil30: Może był na imprezie i teraz się relaksuje.Wime,że zaraz skomentuje i z tematu propagandy dla ISIS będzie propaganda sukcesu,którą nawet Michnikowski z Kobuszewskim by zaakceptowali ale z odpowiednią muzyką.Z pielęgniarkami z Tajlandii. Polskie wyjechały.

@Marek Lipski: Hamilton jest lisem patriotą co kocha swój kurnik - nie takim obrzydliwym kosmopolitą jak Ty Marku.

@kamil30: Pozdrowienia dla : Kogut Polski, niekoszerny, heteroseksualny...rasa górska.
http://trybeus.blogspot.de/ Niech żyje Partia Kogutów a kurnik niech przynosi zyski z jaj.

@Marek Lipski: Nie będzie jaj ani kogutów - Hamilton już się o to postara :-) On by zamknął nawet świetnie prosperujący prl - owski kurnik.

@Marek Lipski: jesteś za, a nawet przeciw. Nawet sam z sobą się nie zgadzasz. Toście sobie pogadali z Kamilem. Jak widać nieszczęścia chodzą parami.

@Hamilton Starszy: Trójkami :-) Bo jakby szczęście o imieniu Hamilton miało ciągnąć do nieszczęścia?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska