Login lub e-mail Hasło   

Kuracja cholinowa na odchudzenie, dla zdrowia, umysłu i witalności

Kuracja cholinowa jest kuracją oczyszczającą wątrobę ze złogów tłuszczowych, pobudzającą metabolizm i spalanie tłuszczów tkanki tłuszczowej podskórnej i odtłuszczania narządów.
Wyświetlenia: 599 Zamieszczono 27/07/2015

Cholina jest jednym z podstawowych i wymaganych w zbilansowanej diecie składników, bez którego organizm nie może poprawnie pracować. To pochodna witaminy B4, która odgrywa ważną rolę w prawidłowym przebiegu procesów życiowych. Cholina występuje w małych ilościach w wielu produktach, szczególnie w warzywach, jednak najbogatszym źródłem choliny są produkty zwierzęce.

Uzupełnienie diety o preparat cholinowy dostarczy naszemu organizmowi niezbędne dla zdrowia składniki. Dostarczenie ilości dziennego zapotrzebowania usprawni działanie mózgu oraz układu nerwowego, korzystnie wpływa na pamięć, zmniejsza zmęczenie, widocznie poprawia funkcjonowanie organizmu.

Kuracja cholinowa polecana jest dla każdego. Idealna dla kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących, ponieważ dostarcza jeszcze nie narodzonemu maleństwu lub karmiącym piersią matkom właściwą ilość substancji odżywczych. Gwarantują im prawidłowy rozwój układu nerwowego procesów pamięciowych i psychologicznych oraz odpowiadają za podwyższoną odporność w ich dorosłym już życiu. U starszych dzieci cholina jest potrzebna w prawidłowym rozwoju, zdolności uczenia się, koncentracji oraz wytwarzania energii. Idealna jest również dla osób po pięćdziesiątce, u których nastąpił spadek funkcjonalności organizmu oraz zmniejszona aktywność fizyczna. U nich pozytywnie wypływa na pamięć, układ nerwowy, polepszenie koncentracji i wzrost witalności. Osoby, które czynnie uprawiają sport zużywają znacznie więcej minerałów (jak wapń, potas, magnes) i mają większy popyt na cholinę i witaminy z grupy B. Dla nich również kuracja cholinowa będzie doskonałym suplementem.

Kuracja cholinowa ma przyjemny i orzeźwiający smak cytryny. Napój jest słodzony wyciągiem ze stewii, więc nie zawiera cukru i jest bezpieczny również dla cukrzyków. Zaleca się dostarczenie dziennie 550mg choliny dla mężczyzn oraz 425 mg kobietom. Aby dostarczyć optymalnej porcji składników powinno się spożyć jedną do dwóch szklanek napoju dziennie. Kuracja intensywna powinna być stosowana przynajmniej raz na kwartał. Kuracja łagodna może stać się stałym elementem codziennej diety.

Podobne artykuły


33
komentarze: 23 | wyświetlenia: 105566
20
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2386
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 56392
33
komentarze: 99 | wyświetlenia: 7383
25
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4116
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3341
22
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1811
20
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1459
20
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1709
19
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1912
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1627
18
komentarze: 30 | wyświetlenia: 62185
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 8965
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska