Login lub e-mail Hasło   

Wolna przestrzeń pod schodami? Nigdy więcej!

Chciałbyś zostać dekoratorem wnętrz i lepiej wykorzystać przestrzeń we własnym domu? Dowiedz się jak miejsce pod schodami może stać się pożyteczną i estetyczną przestrzenią.
Wyświetlenia: 1.215 Zamieszczono 30/07/2015

Dla zajętych

Przestrzeń pod schodami może służyć nam zarówno dla odpoczynku, tak i pracy. Jeżeli brakuje Ci miejsca na biurko,możesz urządzić je wprost pod własnymi schodami – co wygląda na świetne rozwiązanie dla posiadaczy schodów drewnianych, ponieważ biurko z krzesłem można idealnie dopasować do każdego kształtu drzewna. Został nam jeszcze komputer, artykuły biurowe, duży kubek na kawę lub herbatę i kreatywna przestrzeń do pracy gotowa.

Źródło: http://www.eioba.pl/files/user72299/a227152/12-f47c51b1-e2ff-44c7-9c1a-2860bi.jpg

Kuchnia pod schodami

Bardzo często schody sąsiadują z kuchnią, więc czemu by nie powiększyć jej przestrzeni? Szafki kuchenne, półki i szuflady na naczynia, dodatkowy stół – jak najbardziej harmonizują one zarówno z nowoczesnymi schodami półkowymi, jak i dywanowymi czy giętymi. Można też przeznaczyć to miejsce na pralkę z suszarką i kosz do bielizny, co stanie się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Albo dodać odrobinę elegancji i umieścić pod schodami barek, a nawet leżaki na wino, oszczędzając miejsce w piwnicy dla innych, mniej reprezentatywnych rzeczy.

Źródło: http://www.domzpomyslem.pl

Przytulna czytelnia

W mieszkaniu z tradycyjnym wnętrzem z dobrze dopasowanymi spiralnymi schodami brakuje tylko biblioteki. Możną ją łatwo zrobić własnoręcznie, wstawiając półki na książki i czasopisma pod schodami. W połączeniu z wygodnym fotelem iodpowiednim oświetleniem podobne miejsce stanie się przytulnym kącikiem do czytania.

Źródło: http://pinhouse.pl

Zwierzak w domu

Zauważyliście kiedyś, że czworonogi uwielbiają spać pod schodami? Więc jeżeli chcesz uszczęśliwićswego psa lub kota, umieść jego leżak, wspinaczkę i miskę właśnie w tym miejscu. Po zabawie ze zwierzakiem, zawsze możesz liczyć na to, że znajdziesz go słodko śpiącego w swoim nowym domu pod schodami.

Źródło: http://3.bp.blogspot.com

Pięciogwiazdkowy hotel

Często odwiedzają Cię przyjaciele lubczłonkowie rodziny? Przestrzeń pod schodami nadaje się na urządzenie w niej sypialni dla gości. Wygodna kanapa rozkładana lub łóżko, lampka nocna i Twoi goście już nie muszą spędzać nocy w drogim hotelu. W Irlandii między innymi pod schodami znajdują się ubikacje dla gości, co nie jest typowe w Polsce. To szczególnie świetny pomysł dla właścicieli dużych domów, w których goście często gubią się szukając toalety.

Źródło: http://4.bp.blogspot.com

Szafa pełna… pomysłów

Schody posłużą nam również dobrze jako garderoba. Jeżeli masz dużo ubrań, to zaplanuj pod drewnianymi schodami szafki i szuflady, które świetnie nadają się do przechowywania ciepłych ubrań i butów latem oraz mnóstwa innych akcesoriów, których nie potrzebujesz mieć pod ręką. Kreatywne wieszaki i lustra nadadzą smaku naszemu wnętrzu.

Źródło: http://i.dobrzemieszkaj.pl

Wbudowany domek, czyli jak uszczęśliwić dziecko

No i na koniec domek do zabaw dla dziecka. Tutaj można pofantazjować i wcielić w życie najbardziej zwariowane pomysły: różnokolorowe rysunki, aplikacje, zabawki – to wszystko jak najlepiej przyda się do dekorowania domku dla waszego malucha. 

Zainspirowałeś się pomysłami? Wybierz ten najbardziej pasujący do Twego wnętrza i zorganizuj przestrzeń pod schodami w kreatywny i nietypowy sposób.

Artukuł powstał przy współpracy z: http://schodypalacowe.pl

Podobne artykuły


14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 775
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 829
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 837
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 155
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 592
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 665
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1220
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1381
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1319
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 887
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 631
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 746
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 393
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 512
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 649
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska