Login lub e-mail Hasło   

Mamo Polsko, Tato Polsko

Na poziomie jednostki dziecko przychodzi do ojca czy do matki i mówi "Tato, mamo Twoje zachowanie było brzydkie i niestosowne" a Ojciec zamiast przyznać się do błędu i da...
Wyświetlenia: 625 Zamieszczono 05/08/2015

Na poziomie jednostki dziecko przychodzi do ojca czy do matki i mówi "Tato, mamo Twoje zachowanie było brzydkie i niestosowne" a Ojciec zamiast przyznać się do błędu i dać dziecku przykład powie "powtarzasz słowa moich wrogów, szlaban na miesiąc" - i tak samo jest z Polską, tak samo jest z  myśleniem środowisk prawicowych o naszej ojczyźnie - Polska jest tym rodzicem a krytyczne dziecko jest karmione obcą, wrogą propagandą. I jakie dziecko wyrośnie przez takie wychowanie? Albo odetnie się od rodzica albo będzie powielało jego błędy i propagandę rodzica o wrogach zewnęrznych na usprawiedliwienie wszystkich brzydkich rodzinnych cech - "ach to nasi wrogowie! Oni chcą naszej zguby". Sprawa zamknięta - tak właśnie myślą katolicy, wszędzie widzą wrogów, tam gdzie gdzie ktoś myśli inaczej. Przez co świat jest dla nich faktycznie wrogi! Bo ktoś ich nieustannie karmi propagandą o tym, że za ich winy odpowiada ktoś inny - satan, ruscy, masoni, Żydzi, UE, geje, feministki i cały tabun odmiennych - oczywiście pogańskich filozofii. A wszystko po to aby nie wejść do wewnątrz, nie spojrzeć krytycznie na samego siebie, na religię, która na tym właśnie opiera swoją władzę.


Widzisz Polaku - katoliku  winę tylko we wrogu zewnętrznym a nie w nas Polakach - to jest retoryka Kościoła katolickiego, który chcąc oddalić budzenie się ludzkiej świadomości - zawsze wynajduje wrogów na zewnątrz aby ludzie nie przejrzeli na oczy - ale wiele tragedii w dziejach Polski było wtedy, kiedy skarbiec Polski świecił pustkami, armia była słaba a kler opływał w różne dobra - w czasie rozbicia dzielnicowego kler za pieniądze i za nadania popierał jednych książat przeciwko drugim i skłócał ich - po rozbiorach ówczesny papież był zadowolony z takiego obrotu sprawy - ta sekta od wieków wtłacza nam patologię i robi wszystko aby podkopać fundamenty tego narodu - aby naród był słaby i skłócony i wystawiony na najeżdzcę a potem do tych słabych głów wtłacza swój mesjanizm i cierpienie za miliony, Chrystusa narodów.

Ja nie chcę takich Polski i ja nie chcę abyś Ty mi katoliku  kazał mieć taki stosunek do Polski jaki wtłacza do głowy ksiądz "Czcij Ojca swego i matkę swoją" bez względu na to jacy są, mogą bić, mogą dawać zły przykład ale ich czcij". No i oczywiście nie pluj we własne gniazdo - to kolejna śpiewka chrześcijańska. To jest mentalność poddańcza chociaż katolikom  w błędnym mniemaniu wydaje się, że posiadają postawę która  leży w przeciwności do poddaństwa - bo przecież ciągle z kimś walczą... Ale poddają się złudzeniom o Polsce a te złudzenia kreuje religia katolicka.

Ale miłość jest miłością - każda może być inna - różni ludzie mogą mieć inną miłość do Polski i nie jest to zdrada. Miłość polega na wierności. Problem zaczyna się wtedy,  kiedy część rodziny próbuje narzucić innym jak mają kochać rodzica.

"To nie karnawał,
Ale tańczyć chcę
I będę tańczył z nią po dzień.
To nie zabawa,
Ale bawię się
Bezsenne noce senne dnie.

To nie kochanka,
Ale sypiam z nią
Choć śmieją ze mnie się i drwią.

Taka zmęczona
I pijana wciąż
Dlatego nie
Nie pytaj mnie.

Nie pytaj mnie, dlaczego jestem z nią,
Nie pytaj mnie, dlaczego z inną nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że,
Że nie ma dla mnie innych miejsc.

Nie pytaj mnie, co ciągle widzę w niej,
Nie pytaj mnie, dlaczego w innej nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego ciągle chcę,
Zasypiać w niej i budzić się.

Te brudne dworce
Gdzie spotykam ją,
Te tłumy które cicho klną,
Ten pijak który mruczy coś przez sen
Że PÓKI MY ŻYJEMY ona żyje też.

Nie pytaj mnie,
Nie pytaj mnie,
Co widzę w niej.

Nie pytaj mnie, co ciągle widzę w niej,
Nie pytaj mnie, dlaczego w innej nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego ciągle chcę,
Zasypiać w niej i budzić się.

nie pytaj mnie dlaczego jestem z nią
nie pytaj mnie dlaczego z inną nie
nie pytaj mnie dlaczego myślę że
że nie ma dla mnie innych miejsc

Nie pytaj mnie, dlaczego jestem z nią,
Nie pytaj mnie, dlaczego z inną nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że,
Że nie ma dla mnie innych miejsc.

Nie pytaj mnie, co ciągle widzę w niej,
Nie pytaj mnie, dlaczego w innej nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego ciągle chcę,
Zasypiać w niej i budzić się.

Nie pytaj,
Nie pytaj,
Nie pytaj,
Nie pytaj,
Nie pytaj, dlaczego jestem z nią,
Nie pytaj, dlaczego z inną nie.
Nie pytaj, co ciągle widzę w niej,
Nie pytaj, dlaczego w innej nie.
Nie pytaj, co ciągle widzę w niej,
 Nie pytaj, dlaczego w innej nie."

https://www.youtube.com/watch?v=zb9Obfsfhrw

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1209
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 727
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 937
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1406
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1616
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1332
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1608
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 731
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 744
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1117
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 549
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 923
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"...ta sekta od wieków wtłacza nam patologię i robi wszystko aby podkopać fundamenty tego narodu - aby naród był słaby i skłócony i wystawiony na najeżdzcę a potem do tych słabych głów wtłacza swój mesjanizm i cierpienie za miliony, Chrystusa narodów."
dokurwakładnie

  kamil30,  06/08/2015

@Henear: https://www.youtube.com/watch?(...)NBUJB5Y - rzadko słucham elektroniki a jeśli już, to tylko na najwyższym poziomie.

@kamil30: Dzięki, przebudziło mnie pozytywnie.
Szczególnie Hable Con Ella, lubię takie pustynne zaśpiewy.nic tylko pić herbatę owinięty w turban heh.
Elektronika źle się ludziom kojarzy, nasuwa skojarzenia z prostą techniawą łubudubu z opla na festynie w ciechocinku po dopalaczach a to cały szeroki gatunek.

https://www.you

...  wyświetl więcej

@Henear: Dzięki- posłucham po pracy, po 22. Miłego dnia.

@Henear: Pisałem to już chyba kiedyś - osoby zaawansowane duchowo twierdza, że muzyka wewnętrznych światów duchowych najbardziej przypomina naszą ziemską - elektroniczną.

@kamil30: w końcu to wibracje hehe, posłucham sobie jak umrę siedząc w dewakanie.
Spytam inne duchy o ich ulubioną muzykę.
Też już to chyba kiedyś mówiłem ale jeśli umierając można zobaczyć film ze swojego życia, ciekawi mnie jaki będzie miała soundtrack.

@Henear: Niestety dewakan nie jest nirwaną, to astralne niebo - sfera w dominium siły negatywnej - Uniwersalnego Umysłu - po wyczerpaniu dobrej karmy dusze kończą pobyt w niebie i wcielaja się w którąś z form.

@kamil30: wiem, swoją drogą słuchałem sobie trochę tego dziadka ze studiozaprog.
Dobrze mówi ale draźni mnie trochę ta wszystkowiedząca maniera w głosie.
I nie ze wszystkim się zgadzam, np. że potrzebny jest oświecony mistrz.

....Dajmy na to że autor ma rację.Dlaczego pomija wiary jak żydowską, prawosławną, muzułmańską,autochtonów ze wschodu, sekty ex-PZPR aktywnej w administracji, pomija miliony Euro "zapomniane" przez PZPR na kontach zachodnich, pomija Demokratów USA (Planned Parenthood) inwestujących (handel płodami) w ....lewicę sorry w w stowarzyszenia poza rządowe w Polsce,które są pod patronatem przez przypadek, ...  wyświetl więcej

@_serpico_: "reszta baziewia którym zalewasz eiobę , sam siebie dyskredytujesz wystarczająco "§ Zaprzeczam kategorycznie że napisałem do @_serpico_: "palancie , Pies Tobie mordę lizal."Takich słów nigdy nie używałem.
http://naszdziennik.pl/swiat/1(...)wo.html

  KoLo,  06/08/2015

@Marek Lipski - wszystkich potopisz tym ściekiem kopiowanych artykułów, zlituj sie, ile można znęcać sie nad ludzmi o wysokim ilorazie inteligencji ?! Serpico dobrze Ci napisał...

@Henear: Nie musisz się zgadzać. Piotr nie jest Mistrzem tylko uczniem Mistrza i podkreśla, że to tylko teoria i zachęca aby prawdy szukać w sobie, wewnątrz. Myślę, że ten świat cierpi na relatywizm i ludzie reagują niechęcią jak ktoś mówi o tych sprawach jak o wiedzy. Ale ta wiedza jest - w nas.

A co do potrzeby Mistrza to niestety/ stety jest niezbędny - potrzebujemy kogoś kto jest na po

...  wyświetl więcej

@kamil30: Diler jest niezbędny dla ćpuna jeśli jest płotką.
Lepiej dla dilera by klient nie wiedział o innych źródłach.
Ba, że on sam może produkować i sprzedawać.
Zbawiciel jest zbędny, wszystko co potrzebne mamy w sobie.
Nie podoba mi się koncept by oddawać swój los, duszę w czyjeś ręce.
Wyznaję też pogląd że im bardziej coś czego nie da się udowodnić jest skom ...  wyświetl więcej

@Henear: Jak uważasz, każdy podejmuje własne wybory. Nie ma w tym jednak nic skomplikowanego - to oddanie swojego życia w ręce genialnego kapitana, Ojca który patrzy na wszystko z najwyższej perspektywy. My już miiardy wcieleń działaliśmy na własną rękę - kierując się ego - i przyniosło to opłakane skutki. Niestety bez Mistrza, który przychodzi sponad Brahmana będziemy się dalej rodzić i umierać i ...  wyświetl więcej

@kamil30: To trochę jak z zadłużaniem państw wirtualną walutą.
Najlepiej odrzucić ten system w cholerę.
Skoro każdy indywidualnie odpowiada za siebie, nie powinno być inaczej gdy osób jest więcej.
Z oddawania się pod opiekę (na dłuższą metę) nic dobrego nie wychodzi, opóźnia tylko proces przejścia w dorosłość i zatrzymuje na pewnym poziomie, wtedy ludzie tracą wolność uwikłani w sprawy grupy.

@Henear: W każdej dziedzinie czlowiek potrzebuje nauczyciela a co dopiero w tej najtrudniejszej pod Słońcem. Ludzie mylnie utożsamiają wolność z niczym nie skrępowaną swobodą - kiedy dziecko puściło rękę Ojca i narobiło sobie cierpienia , oddalając się od niego na miliardy lat w tym świecie, w śnie i jednym wielkim labiryncie. Ja wolę chwycić rękę Ojca ponownie i uznać jego wyższość - tak jak w przypowieści o Synu marnotrawnym. Dobranoc.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska