Login lub e-mail Hasło   

Ślubny niezbędnik Pary Młodej.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/slubny-niezbednik-p(...)ej/390/
Goście od Młodych wymagają nienagannego wyglądu przez cały okres, począwszy od ślubu aż po późne godziny nocne, kiedy to będą oni żegnać ostatniego gościa.
Wyświetlenia: 733 Zamieszczono 10/08/2015

To powoduje, że należy mieć ze sobą kilka rzeczy, które pomogą szybko doprowadzić się do ładu i porządku. Poza tym mogą nam także przydać się w sytuacjach awaryjnych.

Jednym z unikatowych akcesoriów jest rolka do ubrań, którą zastąpić może także przezroczysta taśma klejąca. Dzięki niej zbierzemy wszelkiego rodzaju nitki, paproszki z garnituru, czy sukni ślubnej. Z kolei z pomocą lakieru do paznokci uda nam się nie tylko pomalować paznokcie, ale i uratować pończochy/rajstopy, czy też przymocować elementy, które odczepiły się od sukni, np. kryształki. Nic nie zastąpi jednak igły i nitki. Dzięki nim łatwo i szybko zszyjemy, zacerujemy drobne usterki. Pan Młody powinien mieć ze sobą nożyczki lub składany nożyk, dzięki czemu łatwo będzie można otworzyć zatrzaśnięte drzwi lub odciąć metkę od ubrania, czy odstającą nitkę.

W niezbędniku Pary Młodej nie może zabraknąć także pasty do butów. Bezbarwna z powodzeniem posłuży zarówno Pani Młodej, jak i Panu Młodemu. Doskonałym akcesorium maskującym jest puder dla dzieci. Dzięki niemu wspaniale zabezpieczymy tłuste plamy na sukni, a także usuniemy pozostałości po plamach z makijażu, a nawet wina.

Wszystkie wyżej wspomniane rzeczy warto jest mieć ze sobą w kuferku lub damskiej torebce. Tą najlepiej, by Pani Młoda miała przy sobie np. w samochodzie, a później na zapleczu sali weselnej. Oprócz powyższych akcesoriów warto również mieć ze sobą środki przeciwbólowe, a jeśli jesteście bardzo zestresowani, coś na rozluźnienie. Panna Młoda powinna pomyśleć o plastrach na odciski, a także o butach na zmianę. W późniejszych godzinach, stopy mogą być już na tyle zmęczone, że mogą odmówić posłuszeństwa. Dlatego warto jest mieć nie tylko obuwie zamienne, ale również coś luźniejszego do ubrania czy chociażby zapasową koszulę.

Na koniec należy wspomnieć o kosmetykach – w przypadku Pani Młodej zestaw do makijażu, a także układania włosów, z kolei Pan Młody powinien zaopatrzyć się w wodę toaletową czy perfumy, kosmetyki które będą pomocne przy próbie odświeżenia się, czy poprawienia włosów.

Większość domów weselnych czy restauracji po zakończonym weselu daje możliwość zabrania Młodej Parze tego co pozostało na stołach. Nie każdy z tej możliwości korzysta, bo zazwyczaj po całej nocy niewiele z pozostałych przystawek nadaje się jeszcze do spożycia. Jednak są pary, które mimo wszystko chcą po sobie „posprzątać”. Dlatego warto w tym miejscu wspomnieć o pojemnikach na żywność. W takich sytuacjach świetnie się one sprawdzają.

Wszystkie wymienione wyżej przedmioty, które rzekomo Para Młoda powinna mieć ze sobą w dniu ślubu i wesela może się przydać, ale nie musi. Biorąc pod uwagę fakt, ze każdy ślub i wesele jest inne, nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy i co w danym momencie się nam przyda. Warto sobie przygotować taki niezbędnik na kryzysowe sytuacje. Jak to mówią „przezorny zawsze ubezpieczony!” i niech tak zostanie…

Podobne artykuły


31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8815
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2595
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2349
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1535
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 52993
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3444
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2084
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15935
18
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6385
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1298
6
komentarze: 12 | wyświetlenia: 171
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska