Login lub e-mail Hasło   

Dwustronne Ogrodzenia Betonowe - sztuka tworzenia ogrodzeń

Ogrodzenie jest wizytówką domu i posesji, dlatego do jego wyglądu przywiązujemy coraz większe znaczenie.
Wyświetlenia: 1.845 Zamieszczono 16/08/2015

Gdy przychodzi czas budowy ogrodzenia, zaczynamy gwałtownie szukać pomysłów. W końcu powinno ono pasować do stylu domu, mieć charakter, być trwałe, estetyczne i na miarę naszych możliwości finansowych.

Ogrodzenie łączy budynek i posesję z otoczeniem. Dlatego dobrze, gdy współgra zarówno z architekturą domu, jak i charakterem okolicy. Wybór odpowiedniego rodzaju ogrodzenia nie jest łatwy, bo możliwości jest naprawdę dużo - od ogrodzeń ażurowych, drewnianych, metalowych, betonowych, do ostatnio bardzo modnych dwustronnych ogrodzeń betonowych.

 

Należy pamiętać, że ogrodzenie nie jest jedynie ozdobą domu, ale także chroni przed włamaniem i zapewnia poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Dlatego musi być trwałe, mocne i solidne, by służyło przez lata.

Ciekawym rozwiązaniem są dwustronne ogrodzenia betonowe, które umożliwiają stworzenie ogrodzenia na miarę indywidualnych potrzeb i pomysłów. Ogrodzenia te idealnie komponują się zarówno w zabudowie tradycyjnej jak i nowoczesnej. Wzór w Dwustronnym Ogrodzeniu Betonowym jest taki sam po obu stronach, dzięki temu daje możliwość wspólnej inwestycji sąsiedzkiej. Ma ładny wygląd wewnątrz, jak i na zewnątrz posesji. Ponadto prosty montaż tego ogrodzenia nie wymaga rozległych prac budowlanych.

Jedni potrzebują ogrodzenia-zapory, oddzielającej ich od ruchliwej ulicy czy kurzu, albo chroniącej przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów – tym potrzebom odpowiadają Dwustronne Ogrodzenia Betonowe pełne. Szczelny mur ogrodzeniowy można wykonać z dwustronnego ogrodzenia betonowego. Montaż na zasadzie pióro-wpust, pozwala na wyeliminowanie przerw między płytami, dzięki temu uzyskujemy efekt jednolitej powierzchni. Na stronie internetowej producenta zostały przygotowane aplikacje, które maja za zadanie pomóc nam stworzyć własne Dwustronne Ogrodzenie Betonowe. Wizualizacja 2D i 3D dają możliwość wystylizowania faktury i koloru ogrodzenia oraz zobaczenia go w trójwymiarze wokół domu. Można zaprojektować kolor płyt, daszków, słupków i układać je w murze na różne sposoby, tworząc ogrodzenia dwu- lub wielokolorowe. Bardzo efektownie wygląda połączenie koloru szarego z grafitowym, a także piaskowego z antracytowym. Ponadto dołączony do wizualizacji kalkulator obliczy za nas ilość elementów składowych niezbędnych do budowy Dwustronnego Ogrodzenia Betonowego.

Dla tych, którzy wolą symbolicznie zaznaczyć granice swojej działki i wybiorą lekkie ogrodzenie warto zaproponować Dwustronne Ogrodzenie Betonowe - ażurowe, a jako wypełnienie można stosować dowolny materiał,np: panele drewniane, metalowe, itp. Wówczas Dwustronne Ogrodzenie Betonowe posłuży do budowy słupków i podmurówki. Ogrodzenia te produkowane są w kolorach Ziemi, dlatego pasują do każdego rodzaju otoczenia. Można je również stosować do aranżacji ogrodów i tarasów.

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1079
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60582
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31239
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32525
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63433
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64907
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28760
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23214
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28461
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23359
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26282
32
komentarze: 76 | wyświetlenia: 12445
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska