Login lub e-mail Hasło   

Szkolenie MS Excel - czy warto?

Początkowo dla każdego Excel jest prostym programem. Pierwsze kroki zmieniają jednak nasze zdanie. Co zrobić by Excel nie przerażał i stał się naprawdę użytecznym narzędziem?
Wyświetlenia: 1.218 Zamieszczono 20/08/2015

Po co tak naprawdę jest takie szkolenie?

Szkolenie pomoże w poznaniu Excela lub poszerzeniu wiedzy na jego temat. Jeśli jesteś początkujący nauczy się podstawowych funkcji a także będziesz wiedział jak interpretować dane, utworzyć czytelny raport lub sporządzić wykres. Jeśli już miałeś do  czynienia z tym programem można wybrać wersje średniozaawansowaną lub zaawansowana - nie będą ci straszne złożone funkcje, tabele przestawne lub makra. Pierwsza wersja pozwoli nam na usprawnienie pracy i zwiększenie wiedzy na temat  wprowadzania i analizy danych.  Wersja zaawansowana będzie odpowiednia dla osób które pracują z dużą ilością danych, potrzebują zaawansowanych funkcji a także chcą wzbogacić swoja wiedzę o wykorzystania narzędzi takich jak tabele przestawne lub makra.

Czy szkolenie Excel będzie przydatne w mojej pracy? 
Coraz częściej aktualnie w ogłoszeniach o pracę można się spotkać z adnotacją na temat znajomości Excela jako atutu. Dodatkowo- najlepiej na dobrym lub wręcz bardzo dobrym poziomie. Warto być na to przygotowanym. Znajomość programu zweryfikuje już rozmowa kwalifikacyjna, ale przede wszystkim codzienna praca. Jest szereg branżowych kursów do wyboru, dzięki nim nauczysz się tego, co jest najbardziej potrzebne w twoim  zawodzie. Nieważne jaki jest Twój wykonywany zawód - w ofercie kursów na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jakie będą korzyści ze szkolenia?
Odpowiedz na to pytanie w przypadku wielu szkoleń brzmi: satysfakcje, ale w przypadku szkolenia Excel nie chodzi tylko o nią, ale też o dodatkowe, wymierne korzyści. Umiejętności jakie możemy wówczas zdobyć zrobią naszą pracę łatwiejszą, poza tym oszczędzą czas oraz – przede wszystkim –zwiększą naszą pewność siebie w pracy. To wszystko wpłynie na sukces w poszukiwaniu nowej pracy, ale też na awans, większy prestiż w obecnej firmie.

Podsumowując: Excel to bardzo złożony program. Nie jest prosto opanować go samodzielnie, bez niczyjej pomocy. W związku z tym ważna jest rola dobrego nauczyciela, który wyjaśni wszelkie niejasności, wytłumaczy niepokojące kwestie, a program w końcu stanie się o wiele bardziej przyjazny. Szeroka oferta kursów zapewnia zapewnia nam różnorodność szkoleń, więc z łatwością każdy wybierze odpowiedni dla siebie i swoich aktualnych potrzeb. Odpowiedź na pytanie "czy warto?' jest jednoznaczna i brzmi: Oczywiście, że warto!

Autor: Monika Bizub, Monika Podgórna

Więcej artykułów na stronie: https://www.cognity.pl/

Podobne artykuły


39
komentarze: 33 | wyświetlenia: 222173
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1474
29
komentarze: 9 | wyświetlenia: 11728
26
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2393
24
komentarze: 45 | wyświetlenia: 3805
22
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1316
20
komentarze: 39 | wyświetlenia: 2446
20
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2514
19
komentarze: 44 | wyświetlenia: 4932
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 10115
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1551
17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 5623
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska