Login lub e-mail Hasło   

Nietypowe księgi gości.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/nietypowe-ksiegi-gosci/392/
Osoby, które zamierzają się pobrać prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej nietypowych przyjęć weselnych i wykorzystywaniu na nich nowych atrakcji.
Wyświetlenia: 973 Zamieszczono 21/08/2015

Tak też jest, jeśli chodzi o księgi gości. Jeszcze do niedawna na niewielkiej liczbie wesel pojawiały się one, a jak już były to miały tradycyjną formę. Dziś jednak producenci oferują wiele nietypowych ksiąg gości, a raczej rzeczy, które mogą posłużyć za księgi. Poniżej prezentujemy kilka rozwiązań, z których obecnie mogą skorzystać przyszłe pary młode.

Drzewo – póki co jest to najbardziej popularna forma nietypowej księgi gości. Dostępna jest w formie nadruku wizerunku drzewa na usztywnionym papierze lub innym podłożu. Oczywiście jest odpowiednio udekorowana, czasem posiada również wypukłości. Wokół drzewa są wyznaczone miejsca, w które mogą wpisywać się goście. Inną formą jest drzewo-figurka, które wygląda jak miniaturowe drzewko. Wówczas przygotowuje się specjalne bileciki, na których goście się wpisują i zawieszają je na drzewie. Tutaj istnieje dużo więcej możliwości ciekawego udekorowania takiej odmiany księgi.

Kamienie – nowoczesny kierunek, którym mogą od niedawna inspirować się przyszli małżonkowie. Ta odmiana księgi gości to nic innego jak zbiór wielu kamieni, lecz o płaskim kształcie, na powierzchni których goście mogą się specjalnym pisakiem wpisywać. Kamienie następnie są wrzucane do wcześniej przygotowanego pojemniczka, np. koszyczka.

Maszyna do pisania – bardzo ciekawym pomysłem jest też wypożyczenie maszyny do pisania, na której goście sami będą pisać dedykację, a gotową kartkę mogą dodatkowo przyozdobić. Wszystkie kartki na końcu zostaną zebrane i złożone w całość, np. w eleganckim opakowaniu.

Zdjęcia z polaroidu – nietypową propozycją jest robienie gościom zdjęć polaroidem, które potem im wręczymy. Następnie zaproszeni będą wklejać zdjęcia w specjalnie przygotowany album (księgę), a poniżej umieszczą dedykację od siebie.

Puzzle - coraz częściej Narzeczeni szukają innowacyjnych pomysłów na swoje wesele. Zwykła księga gości dla niektórych to przeżytek, dlatego na rynku dostępne są bardzo ciekawe formy tychże ksiąg. Jedna z nich są puzzle. Opcji jest wiele. Jedną z nich może być zdjęcie Nowożeńców na jednej stronie a na odwrocie każdego elementu układanki goście mogą złożyć swój podpis i napisać krótkie życzenia.

Tablica szkolna – ten pomysł przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam goście weselni mogą na niewielkiej tablicy szkolnej napisać kolorową kredą życzenia dla świeżo upieczonych małżonków. Następnie biorąc tablicę w ręce fotograf robi im pamiątkowe zdjęcie, które otrzymują Państwo Młodzi. Jest to propozycja ciekawa i bardzo lubiana. Coraz większą popularnością cieszy się również w naszym kraju.

Pomysłów na weselną księgę gości jest mnóstwo. Wszystko zależy od tego jaki charakter ma przyjęcie, ale również od kreatywności Narzeczonych. Ślub i wesele, choć szybko mijają, to najpiękniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Warto mieć po nim dużo pamiątek i wspomnień. Wybierając księgę gości, zwróćmy uwagę na to, jaką formę będziemy mile wspominać i pamiętajmy również o tym, żeby wypełniający ja goście świetnie się przy tym bawili.

Podobne artykuły


31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8684
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1382
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1197
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 14965
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 6195
36
komentarze: 35 | wyświetlenia: 2241
35
komentarze: 94 | wyświetlenia: 3421
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5892
31
komentarze: 26 | wyświetlenia: 2333
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2562
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3801
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2213
 
Autor
Artykuł  Maja Kot  (www),  21/08/2015

O tablicy szkolnej i kamieniach wcześniej nie słyszałam, ale to ciekawe pomysły. Szczególnie jednak podoba mi się ten z maszyną do pisania, może dlatego, że mam do takiego sposobu pisania słabość :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska