Login lub e-mail Hasło   

POL-CAT to polska antymafia

Firma ta będzie zbiorową własnością młodzieży polskiej po to aby nie trafiła w ręce mafii wypełniających świat
Wyświetlenia: 585 Zamieszczono 24/08/2015

POL-CAT to polska antymafia

 

W moich poprzednich pismach mówiłem o POL-CAT-przedsiębiorstwie, które ma być polskim centrum naukowo-biznesowo-dystrybucyjnym wspomagającym przemianę Polski w  supernowoczesny kraj. Firma ta będzie zbiorową własnością młodzieży polskiej po to aby nie trafiła w ręce mafii wypełniających świat. To co obserwujecie w Polsce to gra różnych mafii i wywiadów dla których nie liczy się nikt i nic, tylko pieniądze i władza. Gra cudzych interesów powoduje, że nie uda żadna polska inicjatywa poza tą moją, która uczyni polską młodzież zbiorowym właścicielem firmy POL-CAT.

Śmierć Jana Kulczyka jest przykładem jak mafie dokonują przejęcia dużych biznesów. Jego pieniądze przejmą jego dzieci, które prędzej czy później trafią za pomocą małżeństw w ręce mafii, która przejmie kontrolę nad majątkiem Kulczyka. Mechanizm jest prosty, najpierw daję się czarne pieniądze biznesmenowi, który je pomnaża. Potem usuwa się biznesmena, by za pomocą mechanizmów dziedziczenia przejąć jego majątek. Kulczyk dostał pierwszy milion  prawdopodobnie od katolickiej mafii za którą stoi mafia amerykańska. Transfery pieniędzy między USA a Polską odbywają się za pomocą darowizn na rzecz  Kościoła katolickiego. Jestem pewien, że Kulczyk brał pieniądze min. od przeora klasztoru na Jasnej Górze- od przeora  sanktuarium, które jest świętością dla polskich katolików. Dzięki darowiznom pobożnych ludzi i mafiosów sanktuarium to dysponuje ogromnymi pieniędzmi,  których nikt nie kontroluje. To jedno ze źródeł czarnych pieniędzy polskiej katolickiej mafii będącej filią mafii amerykańskiej. Nikt przypadkowy jeszcze się w Polsce nie wzbogacił a jeżeli tak, to prędzej czy później jego majątek przejmą mafie.

POL-CAT mafie nie przejmą, gdyż będzie pozagiełdową spółką akcyjną -zbiorową własnością młodzieży polskiej. Każdy nowo przyjęty do pracy młody specjalista będzie się stawał współudziałowcem POL-CAT i bogacił się wraz z firmą. Po zakończeniu pracy w spółce, będzie odsprzedawał swoje udziały POL-CAT za aktualną ich wartość.  W ten sposób POL-CAT zyska młodych wykwalifikowanych zangażowanych pracowników, których wynagrodzenia za pracę będą potrącane z sumy uzyskanej za sprzedaż udziałów w momencie zakończenia pracy w POL-CAT.

Przedsiębiorstwo POL-CAT będzie podpisywało umowy o współpracy z handlowcami, którzy będą otrzymywali wynagrodzenie zależne od  zyskowności sprzedaży towarów pochodzących od POL-CAT.

Ponieważ POL-CAT będzie nieustannie przyjmowało młodych specjalistów na udziałowców to nieustannie się będzie powiększała wartość firmy wraz z jej handlową, usługową ofertą, a obszarem działania POL-CAT stanie się cały świat.

Taka firma będzie zabezpieczona przed wrogim przejęciem przez mafie światowe i stanie się platformą demokratycznego współżycia młodych polskich kobiet i mężczyzn. Do POL-CAT będą przyjmowani młodzi wykształceni ludzie wszystkich narodowości w miarę ich napływu do Polski.

Taka firma stanie się gwarantem suwerennego rozwoju Polski i polskiego społeczeństwa oraz usunie wszystkie dewiacje i konflikty ideologiczne z naszego życia. To będzie polska droga w przyszłość.

Warszawa, dnia 24 sierpnia 2015 roku, godzina 3:45 Bogdan Góralski      

Podobne artykuły


10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1372
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 903
8
komentarze: 172 | wyświetlenia: 164
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1716
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 426
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 778
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141533
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 238348
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 110323
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 121954
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska