Login lub e-mail Hasło   

Chamstwo i prostactwo profesora od pastylek

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jerzy-vet(...)etsg_fb
""Sześciolatki niezdolne do rozpoczęcia nauki są albo niedorozwinięte, albo chore, albo leniwe, albo głupio chowane. Współczujmy rodzicom" – napisał na swoim profil...
Wyświetlenia: 2.733 Zamieszczono 24/08/2015

""Sześciolatki niezdolne do rozpoczęcia nauki są albo niedorozwinięte, albo chore, albo leniwe, albo głupio chowane. Współczujmy rodzicom" – napisał na swoim profilu na Twitterze prof. Jerzy Vetulani."

Jest coś takiego jak DZIECIŃSTWO a nie coraz wcześniejsza produkcja pod wyścig szczurów i wymogi rynku/ systemu emerytalnego/ podatkowego.  Dzieciństwo ma swoje etapy - oczywiście można przesuwać granicę coraz bardziej, coraz wcześniej tworzyć wydajną maszynę dla systemu. Wpis bardzo chamski, niegodny człowieka na poziomie. Ale przecież tytuły i wykształcenie to nie wszystko i pewnych rzeczy nie da się wyuczyć. Wpis przypomina mi te innych "autorytetów" którzy mówili, że przecież można pracować nawet do śmierci, bo aktywność jest bardzo ważna i próbowali zagonić do kąta przeciwników podwyższenia wieku emerytalnego. Tutaj podobnie używane są argumenty ad personam, bez żadnej empatii - typowo polityczna robota kogoś, kto od polityki się odcina.


Jako Polska NIE MUSIMY wszystkiego kopiować z Zachodu i robić z dzieci małych, wydajnych Chińczyków dla systemu, nie musimy. Bo pewnego dnia państwo nakaże aby dzieci w brzuchu matki uczyć języków i czytać im podstawy różnych przedmiotów, bo przecież im szybciej tym lepiej! Nie - wcale nie lepiej, bo dzieciństwo ma swoje etapy i fazy rozwojowe, których nie można przeskakiwać jeśli człowiek ma pozostać człowiekiem a nie maszyną. Potem państwo zapłaci za to w postaci pokaleczonych obywateli - będzie płaciło za psychologów, psychiatrów i wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle - ale tego "mężowie stanu" nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć, bo zajmują się tylko tym co doraźne, zajmują się okradaniem obywateli a potem jak coś się nie zgadza w tym systemie niewolnictwa to podwyższają wiek emerytalny, posyłają dzieci wcześniej do szkoły i wysyłają takich vetulanich na front. A z krytyków w sposób prostacki robią bezmózgich idiotów.

 

Nasmutniejsze w tym wszystkim, że nikt nie pyta o zdanie rodziców, ich dzieci czy pedagogów. A po co? Mamy Vetulaniego, psychofarmakologa ( i innych podobnych mu psychiatrycznych szamanów)  który pokaleczonym zafunduje chemiczny haj - oczywiście za nasze pieniądze. 

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1535
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3146
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1277
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2574
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2056
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1054
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 455
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2103
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 582
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2502
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 872
 
Autor
Dodał do zasobów: kamil30
Artykuł

Powiązane tematy

Dobrze że ten temat przedstawiasz i Twoje opinie u mnie, zamieniłeś w specjalny artykuł.Masz odwagę cywilną i "pazury". Bardzo dobrze.Temat jest bardzo ważny dła polskiej oświaty ale i dla polskich rodzin.Słowa szacunku i dobrego dnia.

  kamil30,  24/08/2015

@Marek Lipski: Również miłego dnia, szalony Marku ;-)

CYT.: "Chamstwo i prostactwo profesora od pastylek."
I znów mnie macie, chłopaki! :)
Owszem - można nazywać wypowiedź prof. Vetulaniego chamstwem, prostactwem, tylko - na Latającego Potwora Spaghetii - bez tej końcówki - "OD PASTYLEK". Nie czujecie tego niuansu? Ileż tu pogardy - "od pastylek". To tak, jakby np. znanego, uznanego pisarza nazwać pisarzyną, cenionego chirurga - łapiduc ...  wyświetl więcej

@Janusz Dąbrowski: Ja również."nie pamiętam takich zachowań społecznych w latach 60-tych czy 70-tych. Inny był świat" Inna epoka społeczno-polityczno-gospodarcza ale jak na ironię losu budująca...oświatę, szkoły..Inwestycje w oświatę ,o czym pisałem wcześniej,"z tej epoki" , zaadaptowała prawie 1:1 ..Finlandia ale to nie na temat. Jak to możliwe że EU zachodnia na to się zgodziła (Fiński model ośw ...  wyświetl więcej

  kamil30,  25/08/2015

@Janusz Dąbrowski: Januszu - to nie pogarda, to ironia, może jakaś tak kpina. Zawsze mnie dziwi w jaki sposób ludzie znają ludzkie wnętrzne i cudze uczucia - jak oni to czują? Prawda jest taka, że czujemy tylko swoje wlasne emocje, swoje wlasne Januszu. A ten profesor jest m.in. psychofarmakologiem więc jak najbardziej od pastylek. Smuci mnie, że w żaden sposób nie skrytkowałeś tego profesora za j ...  wyświetl więcej

@kamil30:
Kamilu - czy Ty naprawdę nie rozumiesz, czy udajesz, że nie rozumiesz? Mam wrażenie, że wpadłeś w pułapkę własnej opinii - czy każdy MUSI mieć taką jak TY? I proszę - czytaj ze zrozumieniem, bo inaczej nie dojdziemy do żadnego konsensusu.
CYT.: "a taki stary cap jak on" - uważasz, Kamilu, że to w porządku? Też będziesz kiedyś "starym capem" - przynajmniej tak może wypowiedz ...  wyświetl więcej

  kamil30,  27/08/2015

@Janusz Dąbrowski: Sam zacząłeś wytykać mi pogardę, której nie było - "Pogarda – stan uczuciowy będący mieszaniną braku szacunku i niechęci. Zbliżony do nienawiści, ale zawierający komponent poczucia wyższości wobec osoby pogardzanej" - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogarda - i w żaden sposób nie skrytykowałeś slów tego profesora- w stwierdzeniu "stary cap" nie ma nic zdrożnego. Znaj miarę mocium Panie.

@kamil30:
Cóż, każdy z nas stosuje w takim razie miary z innych światów. Nawet nie jestem zawiedziony. Widocznie takie czasy. "O tempora! O mores!" - chciałoby się zawołać. Zdanie z pewnością sobie, Kamilu, przetlumaczysz, ale nadal teraz nie pojmiesz, o co tak naprawdę chodzi. Widać trzeba czasu, doswiadczenia, dojrzałości.
Poza tym czuję w tym "starym capie" taki rodzaj obecnego po ...  wyświetl więcej

@Janusz Dąbrowski: i tak Cię lubię stary, sympatyczny capie ! ;-)

p.s. Mogę być kim chcesz - dla Hamiltona jestem cenzorem, chociaż nie przeszkadzają mi niczyje poglądy, dla Ciebie członkiem jakiegoś hunwejbinizmu. Mi to pasuje- tak widocznie ma być. Na każdego znajdzie się paragraf, mogę być nawet wcieleniem Hitlera jak ktoś tak uzna.

  martam,  25/08/2015

W pełni zgadzam się z treścią powyższego artykułu.

Poprostu chcą nas do reszty zdehumanizować i zrobić nas bezmyślne konsumpcyjne owieczki.

Jerzy Vetulani, to niedorozwiniety, chory, leniwy i glupio wychowany.........szesciolatek !!

  kamil30,  26/08/2015

@zakrawarski: Sześciolatek jeszcze dojrzeje a taki stary cap jak on ?

Sami kaczyści ogłosili, że polskie sześciolatki są zbyt tępe, żeby iść do szkoły, podczas gdy w większości krajów europejskich są wystarczająco mądre. W (chyba) trzech nawet pięciolatki rozpoczynają naukę. A tak na poważnie, Polska jest nasączona rosyjską agenturą jak gąbka. PiS jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Schemat jest zawsze ten sam. Wyszukuje się jakiś pretekst do stworzenia antypańst ...  wyświetl więcej

@Leszek Małkowski: Czy twierdzisz iż technika scjentologiczna opanowała polityków polskich ? Dla mnie cały ten układ to układ pasożytniczy, żerujący na społeczeństwie w dziedzinach dla niego ważnych. Politycy ironicznie retorykę zmieniają i przypodobać się pragną ... ale to tylko ich gra ... jakie kompetencje ma pani Szydło - żadnych... lecz jest dobra dla wsparcia pasożytów ... to samo Kopacz - k ...  wyświetl więcej

  kamil30,  31/08/2015

@Leszek Małkowski: Zgodziłbym się z częścią stwierdzeń ale skoro piszesz krytycznie o pisie i agenturze, to nie szukaj jej w Rosji bo to SKRAJNY ABSURD - tylko w Watykanie. Tych ludzi nie obchodzi na rzecz kogo będą osłabiać Polskę - czy Rosji, czy Niemiec czy USA - ważne aby Polska była jak najslabsza.

@kamil30:
To nie Watykan. To Rosja wyniosła PiS do władzy i cały czas go wspiera. Kaczyńscy, Duda, Szydło itd. to rosyjscy protegowani.
Tutaj jest 5 tys. "polskich" wspieraczy.

Polska Prawa i Sprawiedliwa
Bogumiła Lukowska
"TO JEST GŁÓWNA ZASADA NASZEJ GRUPY !
Grupa ta skupia Patriotów i powstała dla obrony Polskości oraz krzewienia tradycji, kultury, pat

...  wyświetl więcej

@Remter: Czy wyobrażasz sobie jakiekolwiek państwo bez polityków - pasożytów, jak napisałeś, a składające się wyłącznie z dobrego, uczciwego i pracowitego społeczeństwa?

Pierwsze roczniki uczą się poprzez zabawę. To nie jest klasa z ławkami, kałamarzami i tablicą.

@Leszek Małkowski: Tego nie da się wyplenić, lecz duch narodu winien przestrzegać gagatków przed takowym postępowaniem... Kochanowski taką odezwę do rządzących napisał ; https://www.youtube.com/watch?(...)vqM5duo

  kamil30,  01/09/2015

@Leszek Małkowski: Oczywiście możesz tak myśleć - ja myślę inaczej. Kaczyńscy Niemców też nie lubili - i co, też niemieccy agenci? Ten mechanizm. który stworzyła prawica zawsze wkazuje wroga na zewnątrz - a wrogiem jest Watykan, obce państwo na naszym terenie.

@kamil30: To nie Watykan, tylko kaczyzm, który jest rosyjską agenturą, jest wrogiem Polski i realizuje zadania wytyczone przez FSB. Internet jest zalany ruskimi, a nie watykańskimi blaćkami, które podszywają się pod Polaków. Ciebie też uważam za rosyjskiego agenta wpływu - takie ziarnko Wielkiego Ruskiego Goebbelsa. Gdybym miał, tak jak Ty, bolszewickie czy "gebelsowskie" przeszkolenie, to bym swój wpis zatytułował: "Chamstwo i prostactwo kamila 30 - ruskiej blaćki.

  kamil30,  03/09/2015

@Leszek Małkowski: Oczywiście - jestem agentem rosyjskim i do tego niemieckim i jeszcze służę mosadowi - byle kogo nie biorą, Tobie trudno byłoby się załapać! :-) Adios!

@kamil30: Próbujesz mnie przedstawić jako paranoika, a ja już dość dawno nabrałem przekonania, że Polska jest naszpikowana przeogromną rosyjską agenturą, czemu dałem wyraz na swoim blogu http://leszekm.blogspot.com/. Inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć, skąd wzięli się ludzie tak podli, i to bezczelnie podli, jak Kaczyńscy i ich kolesie.

@Leszek Małkowski: A ja potrafię sobie inaczej wytumaczyć i nie robię z Ciebie żadnego paranoika. To po prostu moje poczucie humoru na Twoje stwierdzenia. Przykro mi, że dotyka Cię moje poczucie humoru.

Jak widać nawet ludzie zgodni co do zamieszania jakie robi pis mówiąc delikatnie - nie potrafią być ze sobą zgodni i jeden z nich wytyka komuś agenturę...Kabaret - dosyś smutny - jak ma być

...  wyświetl więcej

@kamil30: "Jak widać nawet ludzie zgodni co do zamieszania jakie robi pis"
Nie jesteśmy zgodni, bo tu nie chodzi tylko o PiS. PiS jest tylko częścią przeogromnej rosyjskiej agentury, która niszczy Polskę od wewnątrz przy pomocy takich jak Ty, Łukasz Grysiak, Dariusz Perszewski i wielu, wielu podobnych.
Tak, pobieżnie ujmując, wygląda kaczyzm - rosyjska agentura: Życie dorosłe spędził ...  wyświetl więcej

@Leszek Małkowski: Potok słów, z sensem gorzej...

@kamil30: Jest naukowo zbadane, że znaczny odsetek ludzi nie rozumie tego co czyta. Widać, Ty do nich należysz.

@Leszek Małkowski: Jest pewien odsetek ludzi, który twierdzi, że każdy kto nie rozumie ten głupiec - są fani Korwina którzy tak właśnie twierdzą, że wszystko co powie Korwin jest mądre i logiczne a jak ktoś nie rozumie ten...Ja nie stwierdziłem, że nie masz w ogóle racji - ale ja widzę jeden wielki chaos.

Bo widzisz - ja Cię żadnym agentem nie nazywam a Ty tak - co świadczy o Twoim "wysokim" poziomie.

@kamil30: Nazwałem Cię ruskim agentem, ponieważ postępujesz jak, wyuczony na kursie z bolszewizmu/gebelsizmu agent. Sam tytuł jest już oszczerstwem. Potem następuje niby uzasadnienie. To jest, znana mi, metoda propagandowa ruskich blaci lub ruskich psiujków (od psucia), którzy psują Polskę według instrukcji carycy Katarzyny : Dyskredytujcie wszystko, co dobre w kraju przeciwnika
Wciągajcie ...  wyświetl więcej

@Leszek Małkowski: A naród niech cierpi! Tak zachowuje się agent wrogiego kondominium...

@Leszek Małkowski: Posprzątaj swój umysł, dobrze radzę- i na spokojnie poczytaj bo na razie nie potrafisz- przeczytaj co napisał ten prof. i jak obraził dzieci i ich rodziców. A potem zastanów sie bez emocji i wróc i nie szczekaj tak jak teraz, wyrzucając z siebie tyle bezmyślnych stwierdzeń.

@kamil30: Ja nie muszę sprzątać swojego umysłu. Ja dobrze wiem, że kaczyzm, a raczej Wielki Ruski Goebbels utworzony i napędzany przez FSB kreuje sztuczne konflikty takie jak: Sześciolatkowie w szkole, rzekoma sprzedaż lasów, katastrofa smoleńska, żeby Polacy szarpali się, kłócili uwikłani w trzeciorzędne konflikty. Ty jesteś tylko małym ziarnkiem w tej miarce, a cel jaki Wam przyświeca jest już d ...  wyświetl więcej

@Leszek Małkowski: I to jest Twój problem - poczucie nieomylności, które nie pozwala Ci normalnie dyskutować z inaczej myślącymi - polemizować - od razu zarzucasz im agenturę. Taki jest niestety Twój poziom.

@kamil30: Ty nic inaczej nie myślisz, tylko w stylu bolszewickim / gebelsowskim szkalujesz prof. Vetulani.

@Leszek Małkowski: A w jakim stylu ten prof. wszystkich obraził? Bardzo Ci współczuję. Adios!

@kamil30: Kłamiesz, twierdząc, że profesor wszystkich obraził. Wszyscy Ci o tym mówili? A może, uzurpujesz sobie prawo przemawiania za lud wszelki, jak jakiś nowy "leninek"?

  mirek_kot  (www),  31/08/2015

No ostro pojechał Pan Jerzy, ehhh.

Hehe... krótkowzroczność decydentów zawsze obraca się przeciwko nim... W gotowości szkolnej dziecka nie chodzi o intelekt tylko o gotowość emocjonalną, która pozwala dzieciom odnosić sukcesy. 6-latki jej nie mają jeszcze dobrze wykształconej, każdy dobry pedagog to wie. Ale rządzący nie słuchają ani rodziców ani tym bardziej nauczycieli, których zawód od wielu już lat jest degradowany w oczach społeczeństwa, różnymi metodami zresztą.

@Skalny Kwiat: Kasiu! Przytoczę w tym miejscu pewien fragment nt uczenia się ;

"Rozpoczynając naukę, człowiek nigdy nie ma pewności co do celu uczenia się. Jego dążenia są nieprecyzyjne, jego zamiary są mgliste. Spodziewa się nagrody, której nigdy nie otrzyma, bowiem nie zdaje sobie sprawy z udręki, jaki niesie proces uczenia się. Uczenie zaczyna się powoli; najpierw krok po kroku, później

...  wyświetl więcej

Faktem jest, że polskie dzieci w wieku 6 lat są gorzej rozwinięte intelektualnie niż ich rówieśnicy w Europie Zachodniej. Wynika to z prostego faktu trucia ich dwoma szczepionkami BCG i WZW w parę godzin po urodzeniu. Proszę zwrócić uwagę jak fatalnie wypadła matura z matematyki w tym roku i ubiegłym. W 1995 została wprowadzona druga szczepionka do trucia niemowlaków. Nawet wówczas pani Kluzik Ros ...  wyświetl więcej

Teorie. Pedagodzy. Profesorowie. Ok... ale kto tu z komentujących ma dzieci w wieku wczesnoszkolnym, czyli takie co właśnie poszły do szkoły? Ja mam i moi znajomi też... ico?...I wszystkie sześciolatki sa zadowolone.
Czy ktoś zauważył, że świat się zmienia i dzieci też? Wszyscy widzą, że generalnie dzieci szybciej dojrzewają. A pewnie 6latki nie? Oświata nie nadąża za zmieniajacym się świat ...  wyświetl więcej

@lebaid: Kaczystowska propaganda, a właściwie "ruska" agentura, wyszukuje pretekstów, żeby tworzyć i rozdmuchiwać sztuczne konflikty. "Pognębione" sześciolatki, teraz - uchodżcy "terroryści", "gwałciciele", to ich działanie.
http://leszekm.blogspot.com/20(...)ow.html

@Leszek Małkowski: Z szacunkiem dla Pana wiedzy ale przecież to PiS sorry niezależna.pl pisze:"Rosjanie wysłali polskich licealistów na nielegalną wycieczkę na Krym" z protestami z Ukrainy. http://niezalezna.pl/71181-ros(...)na-krym
To Rosjanie wg Pana "zorganizowali" ISIS ,wraz z ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: "To Rosjanie wg Pana "zorganizowali" ISIS ,wraz z uzbrojeniem dla ISIS". Celowe kłamstwo lub nieznajomość jęz, polskiego.

"Pognębione" sześciolatki, teraz - uchodżcy "terroryści", "gwałciciele", to ich działanie (rus. agent.). Określenia ujęte w cudzysłów są terminami jakie rozdmuchują "ruscy" agenci w celu wzbudzenia nienawiści i strachu.

"Ma Pan rację co do pobłażl

...  wyświetl więcej

  Kitek,  25/09/2015

"Wpis bardzo chamski, niegodny człowieka na poziomie." Wpis niegodny każdego człowieka, nie tylko na poziomie. Niegodny nawet małpy, którą być może jest Jerzy Vetulani. Człowiek powinien dążyć do ciągłego zmniejszania czasu pracy, a nie zwiększania. W neolicie na Bliskim Wschodzie (tam gdzie Bóg lepił z gliny człowieka i w tymże czasie) wystarczyło 17 godzin pracy na tydzień, aby dobrze żyć. Dzisi ...  wyświetl więcej

@Kitek: Jak wiadomo chodziło o to, że wpis "niegodny człowieka który uwaza się za tego na poziomie i jest za takiego uważany" - to taki skrót myślowy, myślałem, że ludzie go rozumiejąi tak jest bo wcześniej nikt się nie przyczepił :-)

  kamil30,  26/09/2015

@Kitek: Tak - to na pewno Rosja, bo wszystkie banki i firmy w Polsce są rosyjskie. Rosyjski jest nawet deszcz i susza.

  Kitek,  26/09/2015

@kamil30: Tak, to prawda. Tylko kto to rozumie?

  memis,  19/07/2016

A kto powiedział,że profesor nie może być idiotą?.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska