Login lub e-mail Hasło   

Balotelli out, Reus in?

Dwa różne charaktery, ale jeden wspólny mianownik - Liverpool FC. Balotelli i Reus mieli szansę spotkać się w jednej szatni. Jednego już w niej nie ma. Czy drugi ma na to szansę?
Wyświetlenia: 359 Zamieszczono 25/08/2015

Klasyk mawia, że w każdej spekulacji znajdziemy ziarenko prawdy. Zwłaszcza, że spekulacji nie widać końca. 26-letni Reus może i parafował nowy kontrakt z Dortmundem do 2019 roku, ale cenione gazety z "The Mirror" na czele podkreślają, że chętnie obrałby kierunek na Anfield. Tymczasem SuperMario, po absurdalnych ofertach z trzeciej ligi włoskiej, z nieba spadła szansa na powrót do Milanu.

25-letni Włoch z kolei od dawna miał walizki spakowane, nie wiedział tylko, w jakim miejscu przyjdzie mu kontynuować karierę piłkarską. Daily Mail donosił o katarskim Al-Arabi, którego menadżerem został Gianfranco Zola. Pomocną dłoń jednak wyciągnął do kontrowersyjnego snajpera stary znajomy, Andrea Galliani. Wiceprezydent Milanu zaznaczył przy tym od razu, że to ostatnia szansa Balotelliego.

- Jestem szczęśliwy z powrotu do Milanu. Czy kiedykolwiek wyobrażałem sobie ten powrót? Tak, zawsze miałem Milan w moim sercu i liczyłem, że kiedyś tu wrócę. Czy zakończę w Milanie swoją karierę? Chcę ciężko pracować i dobrze się zaprezentować w tym roku, a potem zobaczymy – powiedział po testach medycznych w klinice La Madonnina. – Wiele powodów stoi za moim transferem, ale nie chcę o nich mowić: muszę pracować i tylko to się liczy – skwitował Włoch.

Wizje Reusa w Liverpoolu snują przez ostatnie tygodnie portale i gazety na Wyspach Brytyjskich. Utalentowany pomocnik Borussii przyznał już, że pochlebia mu zainteresowanie angielskiego potentata, ale dopiero co przedłużył kontrakt z drużyną, w której grają Łukasz Piszczek i Kuba Błaszczykowski. Dolewanie oliwy do ognia nie jest jednak w jego stylu, więc trudno oczekiwać konkretnych deklaracji. W odróżnieniu od Mario stara się uciekać spod świecznika i wychylać tylko przy ważniejszych okazjach. Czyli - jak już mówi o transferach, to tylko w kontekście BVB i... Bayernu, do którego w ostatnich latach odchodziły największe gwiazdy Borussii - Lewandowski i Goetze. On sam kontruje: "Nigdy, przenigdy nie obiorę tego kierunku i nie dołączę do tego klubu".

Brak zdecydowanego dementi w przypadku Liverpoolu dziennikarzom na Wyspach zdecydowanie wystarcza. Fani „The Reds” mogą więc mieć nadzieje przynajmniej do 1 września. Jeśli jednak niemieckiemu skrzydłowemu nie uda się już teraz zakotwiczyć w czerwonej części Liverpoolu, panowie Balotelli i Reus i tak w pewien sposób będą kumplami reprezentującymi te same barwy, czyli markę PUMA. Zakupując buty duetu (evoPOWER w przypadku Balotellego i evoSPEED w przypadku Reusa) w specjalnej promocji sieci Intersport, do zestawu zostaną dołączone bonusy w postaci pendrive i toreb marki Puma - aż do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji dostępny jest w sklepie oraz na www.intersport.pl. Co więcej, pod linkiem http://www.intersport.pl/campaign/pl-puma-evo-challenge można zapisać się do udziału w evoCHALLENGE, dającym szansę na stoczenie gierki treningowej z wyżej wymienionym duetem.

Podobne artykuły


105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114148
38
komentarze: 39 | wyświetlenia: 2692
32
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4179
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 13087
30
komentarze: 114 | wyświetlenia: 2555
29
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2373
28
komentarze: 20 | wyświetlenia: 5960
25
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3170
25
komentarze: 30 | wyświetlenia: 4647
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4210
24
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2498
23
komentarze: 12 | wyświetlenia: 5970
23
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2754
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska