Login lub e-mail Hasło   

Zboczenie zawodowe psychiatry B. Klicha

Wypowiedź senatora Klicha jest objawem choroby zawodowej doktora ...
Wyświetlenia: 922 Zamieszczono 27/08/2015

...

Bogdan Klich był szefem MON.

Mianowanie psychiatry Bogdana Klicha na stanowisko Ministra Obrony Narodowej było doskonałym posunięciem Donalda Tuska.

Większości tego nie rozumiała. Dziwili się i narzekali.

Tymczasem:

Donald Tusk praktycznie wychował się w „wariatkowie”. - Matka przyszłego premiera przez całe swoje zawodowe życie prowadziła sekretariat w Państwowym Szpitalu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych „Srebrzysko” w Gdańsku.

Mały Donek często odwiedzał mamę w pracy. Duży Donald wiedział do czego pacjent psychiatryczny może być niekiedy zdolny.

Gdy pacjent został Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych, mianowanie na stanowisko MON znajomego zaufanego psychiatry było bardzo dobrym posunięciem.

Bogdan Klich nie zapobiegł nieszczęściu jakim były dwie katastrofy samolotów, w których zginęło więcej polskich generałów niż w II Wojnie Światowej. Nie licząc innych ofiar wojskowych i cywilnych. To znaczy niedoskonale wykonał swoje zadanie. Choć. Nie wiemy, rzecz jasna, co stałoby się gdyby kto inny był szefem MON w okresie gdy Lech Kaczyński był Prezydentem RP.

Po katastrofie na lotnisku Siewiernyj pod Smoleńskiem, dalsze sprawowanie funkcji MON przez B. Klicha nie miało żadnej racji bytu, ale polityka spodobała się panu doktorowi i rozpoczął samodzielną karierę. Został senatorem RP.

Wypowiedź senatora Klicha na temat możliwości udziału oficerów ABW w podsłuchiwaniu D. Tuska i J. Kulczyka jest objawem choroby zawodowej doktora psychiatry.

Panie doktorze:

Niektórzy pańscy pacjenci mieli urojenia prześladowcze i halucynacje. Twierdzili, że ktoś ich podsłuchuje, manipuluje ich myślami itp. Pan ich leczył z takich przypadłości. I dobrze, ale nabrał Pan fałszywego przekonania, że prawdziwe podsłuchiwanie to robota SB, albo innych służb. Natomiast podsłuchiwanie przez sąsiada, kierownika, nauczyciela, ucznia, taksówkarza, listonosza, … to objaw chorobowy.

Nic z tych rzeczy.

Nowoczesna technika umożliwia inwigilowanie przy pomocy telefonu komórkowego, telewizora, radioodbiornika, laptopa, tableta, a nawet pralki i lodówki. Inwigilowanie każdego. Premiera i Prezydenta również.

Założenie pdsłuchu jest bardzo tanie, bardzo proste i praktycznie każdy może to zrobić. Każdy, czyli byli oficerowie ABW również, ale rzucanie tego rodzaju oskarżeń bez żadnych dowodów jest wybitnie szkodliwe dla naszego państwa.

Przeczytaj: >>> Afera taśmowo podsluchowa

 

Adam Jezierski

...

Podobne artykuły


9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1574
57
komentarze: 96 | wyświetlenia: 7432
21
komentarze: 22 | wyświetlenia: 5931
71
komentarze: 22 | wyświetlenia: 17416
30
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8072
28
komentarze: 15 | wyświetlenia: 11639
42
komentarze: 11 | wyświetlenia: 10077
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 23108
23
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2006
22
komentarze: 8 | wyświetlenia: 5274
21
komentarze: 34 | wyświetlenia: 5638
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska