Login lub e-mail Hasło   

Chusteczki higieniczne na ślubie.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/chusteczki-higienic(...)ie/394/
Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających dni w życiu. Wzruszeniu ulegają nie tylko Nowożeńcy, ale również ich bliscy, rodzina czy znajomi.
Wyświetlenia: 490 Zamieszczono 31/08/2015

Szukając inspiracji ślubnych natknęłam się na wykorzystanie chusteczek higienicznych na ślubie i weselu.

Któż mógłby się spodziewać tego, że zwykłe chusteczki higieniczne zostaną w jakikolwiek sposób wykorzystane na przyjęciu weselnym. A jednak! Otóż coraz więcej par decyduje się na to, by zaoferować je swym gościom. Niektórym służą do otarcia łez wzruszenia, inni w upalne dni pozwalają pozbyć się nadmiaru potu z czoła. Faktem jest jednak, że tego typu gift dla zgromadzonych cieszy się coraz większą popularnością, a przede wszystkim sprawdza się i zostaje wykorzystany w 100%.

Chusteczki higieniczne, które wykorzystuje się na ślubie i weselu, faktycznie są zwyczajne, lecz ich przybranie już nie. Zwykle są przystrojone tak, by wyglądały elegancko. Dlatego wkłada się je w kieszonkę wykonaną z twardszego papieru, bądź przepasa się je tasiemką. Do tego zwykle dołącza się stosowny liścik, karteczkę, na którym znajduje się podziękowanie od młodej pary dla gości lub też zachęta do skorzystania z takowej chusteczki w razie, gdyby ktoś się zanadto wzruszył.

Jeśli para młoda zdecyduje się na zastosowanie tego rozwiązania na swoim ślubie czy weselu, wówczas na przykład przy wejściu powinna ustawić stolik, a na nim w koszyczku ułożyć te elegancko przystrojone chusteczki. Oczywiście sposób „podarowania” ich gościom może być naprawdę różnorodny, a wszystko zależy od wyobraźni i możliwości.

Zakup takowych chusteczek był jeszcze do niedawna dość trudny. Dlatego też większość Narzeczonych korzystało z usług osób zajmujących się scrapbookingiem, które posiadają stosowne narzędzia i elementy, dzięki którym przygotują wspaniale zapakowane chusteczki. Obecnie jest na rynku wiele sklepów, czy to stacjonarnych czy internetowych, które posiadają w swojej ofercie sprzedażowej tak zwane „chusteczki na otarcie łez wzruszenia”.

Chcąc samemu zaangażować się w przygotowania przedślubne można takowe chusteczki przygotować własnoręcznie – przecież ich forma może być nieco prostsza, a w tym przypadku mniej znaczy więcej. Czasami wystarczy tylko ciekawy pomysł, trochę wyobraźni i wszystko pójdzie jak z płatka. Ponadto należy się zaopatrzyć w papier, nożyczki, klej, tasiemkę, kryształki, ewentualnie wycinacz, który można zakupić w sklepie papierniczym lub jeszcze inne rzeczy w zależności od upodobań.

Pary Młode co chwilę prześcigają się w inspiracjach i pomysłach na ślubne dekoracje czy prezenty. Branża ślubna również nie zwalnia tempa i goni za nowinkami ze świata ślubu. Ciekawe pomysły przyjmują się szybko i robią z biegiem czasu furorę. Podobnie jest z chusteczkami, które opisuję w powyższym artykule.

Podobne artykuły


17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3181
15
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1291
15
komentarze: 23 | wyświetlenia: 1129
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 832
14
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2569
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1179
14
komentarze: 56 | wyświetlenia: 868
13
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1410
13
komentarze: 223 | wyświetlenia: 1634
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1182
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 347
12
komentarze: 75 | wyświetlenia: 474
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 683
 
Autor
Artykuł  Maja Kot  (www),  02/09/2015

Jak to się człowiek codziennie dowiaduje czegoś nowego - jeszcze z takim pomysłem nie spotkałam, ale nie powiem - ciekawy. Sama lubię skupiać się na szczegółach, ale tak sobie myślę, że mnóstwo czasu i energii trzeba włożyć, żeby aż w takich detalach dopracować swój ślub.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska