Login lub e-mail Hasło   

Victor Orban::do Europy wejdzie kilkadziesiąt milionów ludzi..Nie.dla inwazji.

To nie jest 150 tys., jakie chcą rozdzielić systemem kwotowym, to nie jest 500 tys. – liczba jaką słyszałem w Brukseli, to są miliony, a potem dziesiątki milionów.
Wyświetlenia: 656 Zamieszczono 05/09/2015

Węgry, o ile parlament uchwali rządową propozycję, rozmieszczą siły policyjne wzdłuż swojej południowej granicy po 15 września, aby opanować napływ uchodźców – powiedział premier Viktor Orban. – Morze imigrantów nie ma końca – dodał.

– Po 15 września przyjdą duże zmiany. Weźmiemy granicę, krok po kroku, pod kontrolę – powiedział Orban na konferencji prasowej. – Wyślemy policję, a jeśli dostaniemy zgodę parlamentu, rozmieścimy na niej wojsko – dodał.

– Granice europejskie nie mogą być bronione jedynie przez Węgry, ale przez wszystkich, i imigracja musi odbywać się w kontrolowanych ramach – powiedział Orban stacji M1.

W piątek w wywiadzie dla państwowego radia Kossuth konserwatywny premier mówił nawet, że fala imigrantów i uchodźców zagraża istnieniu Europy. – Gdybyśmy wpuścili wszystkich, oznaczałoby to koniec Europy (…) i okazałoby się nagle, że jesteśmy mniejszością na naszym kontynencie – oświadczył.

Podczas sobotniego spotkania z prawicowymi intelektualistami powtórzył kolejny raz, że do Europy wejdzie kilkadziesiąt milionów ludzi.

Z drugiej strony Orban minimalizuje różnice w tej kwestii, która będzie w najbliższych dniach tematem jego spotkania z kanclerzem Austrii Wernerem Faymannem.

Punktem spornym dla Budapesztu jest propozycja Komisji Europejskiej, by relokować uchodźców między kraje członkowskie zgodnie z ustalonymi kwotami, czego chce również Wiedeń.

Orban powiedział, że w jego kraju imigracja znajdzie się pod kontrolą od następnego dnia po 15 września, kiedy wejdą w życie nowe ustawy uchwalone w piątek przez parlament, które przewidują do trzech lat więzienia dla osób nielegalnie przekraczających granicę oraz do pięciu lat, jeśli osoba ta jest uzbrojona i powoduje uszkodzenie ogrodzenia budowanego na południowej granicy Węgier z Serbią.

Ponadto Orban zaaprobował tworzenie stref tranzytowych wzdłuż granic dla załatwiania formalności imigracyjnych, co było mocno krytykowane przez opozycję i organizacje broniące praw człowieka.

W sobotę rząd węgierski podstawił 102 autokary dla około 4500 uchodźców koczujących od kilku dni na dworcu kolejowym Keleti w Budapeszcie i tych, którzy wyruszyli na piechotę, by zawieźć ich na granicę z Austrią, która ułatwia uchodźcom dalszą podróż w kierunku Niemiec.

Imigranci napadają mieszkańców na wyspie Lesbos

https://youtu.be/C8X9oay_mo8

info,zrdódło:

http://wirtualnapolonia.com/2015/09/05/viktor-orban-morze-imigrantow-nie-ma-konca-liczba-jaka-slyszalem-w-brukseli-to-sa-miliony-a-potem-dziesiatki-milionow/#more-45454

Podobne artykuły


14
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1401
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1409
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 14964
11
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1389
36
komentarze: 35 | wyświetlenia: 2240
35
komentarze: 94 | wyświetlenia: 3420
31
komentarze: 26 | wyświetlenia: 2333
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5889
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3798
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2562
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2213
25
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4928
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1572
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7509
 
Autor
LM
Dodał do zasobów: Marek Lipski
Artykuł

Powiązane tematy

https://www.youtube.com/watch?(...)SbpETf8 - tak zachowują się "biedni wyczerpani ludzie" ? Ich mentalność jest zakodowana w nienawiści do Europy... to jest koń trojański ...

@Remter: Tal to jest realny koń trojański ale tylko w grupie,która ich łączy.Indywidrualnie brakuje kondycji (pływanie,piłka nożna,judo,karate,sport wyczynowy,motorowy itd)nawet mają problemy gdyż powiązania rodzinno, klanowe powodują że ich dzieci są narażone na choroby genetyczne.Arabki mają temperament ale tylko jak znają "białego".Są wiernymi żonami ale mąż musi przekazać zabezpieczenia.Na poc ...  wyświetl więcej

Prawda o organizatorach akcji „TAK dla uchodźców” (w Polsce) na FB
Kim są samozwańczy aktywiści którzy w imieniu Polski, Polaków i katolików (SIC!) organizują „TAK DLA UCHODŹCÓW, NIE DLA RASIZMU I KSENOFOBII” na Facebooku? https://www.facebook.com/event(...)590160/
Garstka opętanych lewicową ideologią marksistów-radykałów ...  wyświetl więcej

Następny cytat z internetu:Polska jako Palestyna.
Pozwólcie, że wyrażę swoją opinię w sprawie tak zwanych islamskich uchodźców w Polin. Otóż jest tak: mamy nabudowane liczne mieszkania w doskonałym standarcie i one stoją puste. Według informacji sprzed kilku lat w Stolicy znajdowało się około 80 tysięcy takich pustostanów, podczas gdy tybulcy borykaja sie z problemem mieszkaniowym. Jaki wię ...  wyświetl więcej

Nastężny cytat z internetu:Czechy: Antyimigracyjna petycja Vaclava Klausa

Agnieszka Kazimierczuk, 5.9.2015 rp

Były czeski prezydent, eurosceptyczny Vaclav Klaus powiedział w sobotę, że skierował do rządu petycję, w której wzywa do zapewnienia nienaruszalności czeskich granic i odrzucenia kwot dla relokacji imigrantów, przewidzianych przez Komisję Europejską.

"My (sygnatariu

...  wyświetl więcej

Następny cytat i aktualizacja.:Prof. Krasnodębski o imigrantach: Dramatyczny kryzys. Nadchodzi najpoważniejszy test dla państw UE.
http://niezalezna.pl/70614-pro(...)anstw-u

Opór przed przymusowym przyjmowaniem obcokrajowców. Mocne słowa prymasa Węgier
http://niezalezna.pl/70611-opo(...)-wegierDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska