Login lub e-mail Hasło   

Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych.

Zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować masową imigrację , mieszanie się ras.odpowiednia propaganda i rozwiązania prawne.
Wyświetlenia: 538 Zamieszczono 06/09/2015

Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ''rasizm'' i ''ksenofobię''. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem.
Definicja z Wikipedii czym jest ludobójstwo.
''Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości[1], obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i kontrolę urodzin, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.'' 
BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie.

Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa!

Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.

Jak to oceniają internauci?Cytat  sugerujący  że  zna "scenarzystów"".

Feminizm ,genderyzm ,promowanie homoseksualizmu i tak zwanych związków partnerskich nie jest lewicowe. Liberalizm zarówno ekonomiczny (globalny kapitalizm i wolny rynek)jak i kulturowy  nie jest lewicowy ale prawicowy. Lewicowy jest komunizm czy socjalizm widziany jako ustrój gospodarczy i tylko gospodarczy , oparty na wspólnocie kapitału i dóbr wytwórczych. Socjalizm czy komunizm można sprowadzić do jednego zdania : Fabryki ,ogólnie gospodarkę a co za tym idzie i dochody mamy wspólne czyli należącą do wszystkich a życie osobiste mamy prywatne.

To się znakomicie sprawdziło w PRL-u. Nastąpił wtedy w Polsce niewyobrażalny skok cywilizacyjny i gospodarczy nigdy praktycznie nie widziany od 1000 lat. Niestety my Polacy nie doceniamy tego wspaniałego dla Polski okresu ,który oczywiście wiał pewne niedociągnięcia wynikające zapewne również z działalności pewnych środowisk żydowskich ale i Polacy dawali się ogłupiać.

Moim zdaniem tak zwani Żydzi nie lubią socjalizmu i komunizmu ponieważ zakazywał on lichwy i spekulacji oraz wyzysku pracowników. Ponadto ustrój ten pozwalał na praktycznie natychmiastowy wyrok za przestępstwa gospodarcze. Nie można wtedy było liczyć na przeciąganie rozpraw w nieskończoność ; zresztą tak zwani Żydzi nie mogli się w tym ustroju nadmiernie bogacić co uniemożliwiało im posługiwanie się potęgą pieniądza czyli często po prostu korupcją i zjednywaniem sobie polityków poprzez kasę. Takie jest moje zdanie.

Tylko Narodowa Polska Komuna może nas uratować przed zagrożeniem wynikającym z działań światowego finansowego dyktatora ,potwora i molocha.Koniec cytatu.

Podobne artykuły


47
komentarze: 32 | wyświetlenia: 147695
33
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26531
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6297
28
komentarze: 37 | wyświetlenia: 62108
21
komentarze: 14 | wyświetlenia: 66068
24
komentarze: 5 | wyświetlenia: 20273
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3989
16
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2368
20
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3837
20
komentarze: 5 | wyświetlenia: 55081
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 16815
19
komentarze: 12 | wyświetlenia: 21486
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska