Login lub e-mail Hasło   

Czym się kierujemy przy zakupie alarmu samochodowego?

Zazwyczaj poszukujemy alarmu pod konkretny samochód. Ze względu na ilość zabezpieczeń na rynku, przy wyborze kierujemy się potrzebą, marką, opinią, i ceną...
Wyświetlenia: 731 Zamieszczono 10/09/2015

         Ceny kształtują pewnie jeden z ważniejszych  czynników wpływających na zakup alarmu. Nie zawsze, aczkolwiek pewnie większość z nas szuka na aukcjach internetowej tej najniższej ceny. Porównujemy czekający nas wydatek. I rzeczywiście ceny kształtują się naprawdę różnie. Tu jednak dochodzi do głosu prawdziwy powód zakupu alarmu, a także jego użytkowanie. 

         Kierowcy poszukujący alarmu podają różne powody jego zakupu. Zdarza się często, że  jednym z przyczyn zakupu alarmu do samochodu jest zwykłe „po prostu” jego posiadanie. Bez konkretnych wymagań typu dobra marka, sprawdzony alarm, ma zwyczajnie ma być. Nie wypada bowiem, aby samochód nie miał żadnego alarmu. Najważniejsze żeby syrenka była głośna :)

       Oczywiście istnieją tańsze i droższe alarmy, jednak najważniejsze, aby zakup zabezpieczeń do samochodu, nie wiązał się później z kłopotami, reklamacją. Jednym z tańszych , ale w miarę „poprawnych” jest Alarm marki Legendford. Do samego alarmu trzeba doliczyć oczywiście jakąś syrenkę z zasilaniem lub bez, no i wypada jakiś czujnik. Może to być czujnik ultradźwiękowy, wstrząsu.

       Są również właściciele samochodów, którzy poszukują alarmu uniwersalnego, sprawdzonego przez lata i cieszący się dobrą opinią. Mającego możliwości dopasowania pod ich właśnie samochód. Taką właśnie marką alarmów do samochodów jest SEO. Generalnie SEO oprócz alarmów ma również w swej ofercie immobllizery, jako zabezpieczenie samochodu. Możemy skorzystać zarówno z alarmu z CAN  jak i bez. Przykładem może być alarm seo perfect.  Jest to profesjonalny system do samochodów posiadających fabryczny pilot centralnego zamka. Alarm włączany i wyłączany jest fabrycznym pilotem przez co nie musimy używać dwóch pilotów. Dopasowany do kilkudziesięciu modeli aut i stale aktualizowane oprogramowanie do następnych. Na pewno są to zabezpieczenia sprawdzone przez wielu klientów i warsztaty. Z łatwością możemy dopasować do nich czujnik alarmowy ( np.  czujnik ultradźwiękowy) czy syrenkę np. droższą ALAMO lub tańszą syrenkę S-25.

 

           Ostatnim z proponowanych przeze mnie alarmów samochodowych są alarmy META . Tu również występują w dwóch możliwościach. Mamy alarm dla samochodów posiadających szynę CAN lub bez.  Kierowca zainteresowany tym alarmem może być pewien, że wybrane przez niego zabezpieczenie w pełni zaspokoi jego oczekiwania. W tych zestawach zarówno w META EASY CAN DIGITAL   jak i w META HPV mamy pełen pakiet. A wiec syrenkę i czujnik ultradźwiękowy. Cena oczywiście jest wyższa, jednak Meta to profesjonalny alarm samochodowy z wieloletnią praktyką, zwłaszcza w salonach samochodowych.

              Z mojego doświadczenia wynika, że kierowcy wybierają naprawdę różnie. Czasem wolą zapłacić więcej, bo uważają, że dobry towar musi kosztować( choć pewnie w wielu przypadkach tak jest) . Innym razem kierują się swoimi finansowymi możliwościami, albo opiniami wśród znajomych, na forach itd. Przede wszystkim kupujmy dobre urządzenie, w dobrej cenie, z małą możliwością awarii.

 

Może podzielicie się opinią na temat w/w alarmów lub innych, równie sprawdzonych co te :)

Podobne artykuły


111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 61395
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32868
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31553
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63951
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65367
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23573
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 29281
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28812
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23954
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26511
32
komentarze: 76 | wyświetlenia: 12732
 
Autor
ArtykułJa zamiast alarmu polecam zainteresować się szafami aktowymi jak np. te https://sejfexpert.pl/pl/c/Szafy/18 są bardzo wytrzymałe i bardzo dobrze zabezpieczają mienie

Jeśli chodzi o alarmy samochodowe to warto zwrócić uwagę na parametry zabezpieczeń i certyfikaty to świadczy o jakości alarmów jeśli chodzi o alarmy samochodowe to polecę http://alertus.pl/Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska