Login lub e-mail Hasło   

Religie w obecnym świecie

To, co fałszywe nie przetrwa, jak słaba budowla. Meczety się walą po burzy. Coś to znaczy.
Wyświetlenia: 1.037 Zamieszczono 13/09/2015

Religie dzielą ludzi, społeczeństwa i płcie na różnice, które ze sobą walczą. Wszystko jest jednością i nie może być dzielone. Źródło jest jedno i nie zna podziałów. Osobne części dążą do siebie, gdy są pod wpływem miłości. Natomiast kiedy zawładnie nimi nienawiść, dochodzi wówczas do walki, wojny, gwałtów i mordów. Źródło nie wytworzyło religii. Stworzyli je fałszywi bogowie, którzy sterują ziemią.

Czy to jest prawdziwy Bóg, który przykazuje żyć w sposób konfliktowy?
Czy istnieją tacy rodzice, którzy są zadowoleni jak ich dzieci się biją, ranią i zabijają?

Takiego Boga nie ma! To bóg fałszywy, który napuszcza jedną rasę czy religię na drugą, bo karmi się wytworzonymi w ten sposób emocjami nienawiści. Nawet bogowie muszą coś jeść, aby żyć!

Wszystkie religie podlegają jakimś bogom i wszystkie są fałszywe! Jest Źródło wszelkiego życia, które emanuje miłością, mądrością i świadomością. To Źródło jest tylko jedno i dla wszystkich stworzeń jednakowo niezbędne. To ono skleja miłością i przyciąga do siebie inteligencję świadomej woli.

Widocznie potrzebny jest konflikt między najbardziej fanatycznymi religiami jak: islam i chrześcijaństwo, aby ludzkość świata zobaczyła do czego prowadzą religie. "Macie oczy nie widzicie, macie uszy, nie słyszycie". Jak te słowa mają trafić do człowieka zmanipulowanego religią czy władzą?

To przykre, że w XXI wieku świadomość średniowiecza zalewa Europę. Że świat się cofa w świadomości, zamiast iść do przodu. W dobie tak wysokiej techniki i technologii, ludzki umysł zwariował i daje się prowadzić fałszywym pasterzom.

Człowiek ma w sobie dostęp do intuicji, do wewnętrznej wiedzy połączonej ze Źródłem. Może zawsze do niej sięgnąć i nie potrzebuje pasterzy, bo nie jest owcą! Istota myśląca i inteligentna, nie da się nabrać żadnej religii i jej przywódcom. Tylko człowiek o niskiej świadomości da się podporządkować obcej władzy.

To, co dzieje się obecnie w Europie z uchodźcami muzułmańskimi i ich agresywnym zachowaniem, pokazuje obraz fanatyzmu katolickiego, z którym Jezus nie miał nic wspólnego. To czysta manipulacja wrogich cywilizacji kosmicznych, którzy wykorzystują naiwność ludzi opętanych fanatyzmem i dają sobą kierować.

Ludzie przebudźcie się, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Religie wszczynają wojny, wywołują agresję, poniżają kobiety i wykorzystują dzieci. Tak dzieje się w rodzinach katolickich, gdzie kobiety w imię obowiązków religijnych są zmuszane do domowej prostytucji, a córki gwałcone przez własnych ojców!

Nikt za to nie odpowiada, gdyż mężczyzna jest panem tego świata. Czas skończyć z poniżaniem słabych, gdyż kobiety i dzieci są równoprawne i wolne w imię inteligencji Źródła. Miłość nie wykorzystuje i nie gwałci słabszych od siebie. Miłość dąży do połączenia płci, aby w świętym związku osiągnąć błogość, radość i dostatek. To pochodzi od Źródła, które daje to, co ma.

Jest inne przyciąganie, które zaślepia, gdyż porusza się w ciemnościach, bez światła świadomości Źródła. To ono rodzi strach i agresję, pochodzącą od fałszywych bogów. Tych bogów jest wielu i nie są prawdziwi. Każda religia ma swoich bogów, a religii jest dużo. Stąd rodzą się konflikty o dominację boga nienawiści.

Nie dajcie się zmanipulować siłom ciemności, gdyż pochodzimy od wspólnego Źródła, które czeka aż ludzkość się przebudzi z koszmarnego snu. Katolicy czy muzułmanie zapomnieli skąd pochodzą i uwierzyli siłom ciemności, że jedynie taka droga jest słuszna. Źródło nie stworzyło cię "baranem", tylko rozumnym człowiekiem. Bądź nim. Poszerzaj swoją świadomość.

Zobacz ile obcych programów masz zainstalowanych w swoim umyśle, abyś nie był sobą. Kiedy to wyrzucisz ze swojej przestrzeni, będziesz wolnym człowiekiem. Nie daj się umniejszyć poniżej świata zwierząt, bo jesteś istotą myślącą. Zwierzęta zaczynają się jednoczyć ze sobą i przytulać do siebie.

Człowiek w religijnym transie gwałci i atakuje drugiego człowieka. Jak to jest możliwe w obecnym czasie?
Tylko wyjście ponad wszystkie religie, pozwala spojrzeć na kłębowisko agresji, poniżenia i pogardy, które są ich wytworem.
Człowiek wolny - daje wolność innym istotom.
Człowiek zniewolony - zniewala innych.
Możesz dać tylko to, co masz, nic ponadto. Żadna religia nie daje nikomu wolności. Trzeba jej służyć i być posłusznym nakazom i zakazom.

Źródło życia daje ci wolność i niezależność, gdyż ono jest źródłem wolności, miłości i radości. Jesteś wolnym człowiekiem i zdecyduj co dla ciebie jest ważne. Jak wybierzesz tak otrzymasz : wolność lub więzienie. Źródło jest wolnością i świadomym wyborem.Zapraszam do mojego bloga:

www.danutawachowska.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1548
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1073
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1300
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3214
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2752
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 529
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2535
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 777
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3527
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 862
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1079
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Człowiek wolny - daje wolność innym istotom" pod warunkiem że fanatycy ateiści, katolicy, muzułmani, żydzi,buddyści,protestanci nie atakują naszych ,zapracowanych rodzin,dzieci.Atak psychologiczny można jeszcze odrzucić ałe fizyczny budzi w nas ,wojowników ,którzy muszą walczyć o przetrwanie,w obronie własnych dzieci.Trwa inwazja , uchodzców,fanatyków,którzy mają w 4 literach nasze poglądy,sukces ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Mam odwagę, bo widzę jak programy i urządzenia rządzą ludźmi. Mimo szacunku jaki mam do innych, to jednak nie mogę milczeć na skrzywdzone kobiety i dzieci. Sama jestem kobieta i widzę jak bardzo kościół mnie ograniczał. Wszystko to usuwam i mam jasne spojrzenie na religie, kto nimi rządzi. Brawo dla tolerancyjnego katolika.Pozdrawiam Marku:)

@Wachowska Danuta: Szanowna Pani,dziękuję za Pani czas i opinię.Proszę serdecznie ,przekazywać Pani wiedzę ,doświadczenia,które mogą tylko poprawić innym samopoczucie.Podziwiam Panią i zasyłam ponownie wyrazu szacunku dla Pani ale i z wielkim szacunkiem dla Pani pokojowych prezentów, które Pani prezentuje w internecie.Zapraszam na stronę Pani Danuty.

@Marek Lipski: Bardzo dziękuje za wsparcie moich pokojowych poczynań. Jest moim marzeniem aby świadomość wśród ludzi wzrastała. To wielki skarb być świadomym siebie. Zupełnie inne jest życie w podwyższonym stanie świadomości. Świat jest wówczas bardzo piękny. Przecież każdy tego pragnie, dlaczego mu nie dać. Pozdrawiam serdecznie:)

@Wachowska Danuta: Mam nadzieję że Pani prorocze słowa, oczekiwania, życzenia się spełnią.Takich słów brakuje Prymasowi ,Rabinowi, Pastorowi i innym dygnitarzom,w tym politykom.Pani cytat:"rzecież każdy tego pragnie, dlaczego mu nie dać""Zupełnie inne jest życie w podwyższonym stanie świadomości".

Oczywiście,Szanowna Pani.Pani pomoc dla ludzi zasługuje na wielkie uznanie..Mama,moich (naszy

...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Panie Marku, choć chce się napisać Marku, bo pan/pani wiąże się z panowaniem nad innymi i tego nie chcę robić. Proszę bez tego wstępu do mnie pisać. Jestem Danusia. Myślę, że nie potrzeba nam bojówek i ostrych protestów aby przeforsować wiedzę, która jest cudowna dla każdego.
Podaję link do wczorajszej medytacji Danieli o domu: ...  wyświetl więcej

@Wachowska Danuta: Dziękuję,Danusiu.Nawet skopiowałem ten film,który wszystkim serdecznie polecam.Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. Daniela Czarska jest bardzo odważną kobietą.Wstyd,Panowie politycy,dygnitarze wiary.
Dom w którym chce się żyć:"świadomość to jest światło,ono nie walczy,ono się rozprzestrzenia.
Kochani czytelnicy...to nie jest ezoteryka,potępiana przez wiary czy ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Oki Marku. Dajmy ludziom coś innego, nie tylko strach i wojny:)

@Wachowska Danuta: Tak.Dajmy ludziom coś innego, nie tylko strach i wojny:) Wojna nie jest niczym innym, jak sporem między rządami o władzę nad poddanymi."Zachowaj tyle wiedzy, ile posiadasz; to co przekazesz stanowi tyle,
ile zrozumie ten, do ktorego przemawiasz"."Staraj sie zawsze byc pozytecznym, lecz nigdy
- niezastapionym."

"Jezeli chcesz byc szczesliwy jeden wieczor, up

...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Dokładnie tak. Milo mi, że skorzystasz z mojej inspiracji. Niech się dobre idee rozprzestrzeniają:)

@Wachowska Danuta: Marku zapraszam Cię i Twoich znajomych na super ciekawy akting z Danielą jutro:

Poniedziałek 14.09.2015 o 20:00
Akting na żywo dla wszystkich zainteresowanych.
Transmisja na żywo zobaczysz na poniższej stronie:
https://plus.google.com/events(...)g03g24g

Za pilną sprawę u

...  wyświetl więcej

Ludzie boją się wolności bo kojarzą ją z pustką

@Henear: Pustka jest wtedy, gdy nie ma świadomości, ze jest coś więcej niż religia:)

@Wachowska Danuta: Także i wtedy gdy się od niej uwolni, to jak z zerwaniem związku.
Religia jest intymna.Ludzie zakochani nie widzą świata poza swoim partnerem.
Ludzie bez związku, widzą jak bardzo zakochani mają klapki na oczach, bo religia i miłość to ubóstwianie.
Złote cielce dla mas, wiara to tylko przesył energii.

@Henear: Dokładnie to ujęłaś. Dziękuję:)

  nse,  15/09/2015

@Henear: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dogville ..., a to na temat szarej ludzkiej mentalności warto sobie obejrzeć prosty mocny przekaz :) Góra i dół się ścierają jak ciało z Duchem ...

  nse,  15/09/2015

@Henear:Wiara to przystąpienie do pewnej umowy ..., to też gra wyobraźni ... https://www.youtube.com/watch?(...)yCr3RUc

To, co fałszywe nie przetrwa
----------
Piramidy to....... prawdziwe, czy falszywe ?

  nse,  15/09/2015

@zakrawarski: I co z tego że piramidy, kiedy chodzi o powód dla którego chce Ci się wstawać z łóżka ??

  gluptak,  15/09/2015

@Mariusz Kajstura: Fizyka kwantowa, wkroczyła w obszar poznania, który wszystko co widzimy i rozumiemy, uznaje za złudzenie. To, że coś widzisz - wynika ze sposobu działania zmysłu widzenia. To co dotykasz wynika ze zmysłu dotyku, co smakujesz, ze zmysłu smaku itd. Wszystko jest złudzeniem człowieka ... dla człowieka, który ma ograniczone możliwości postrzegania RZECZYWISTOŚCI – zresztą tylko 5% r ...  wyświetl więcej

  nse,  16/09/2015

@gluptak: Fizyka Kwantowa nie uwzględnia zasad kształtowania ludzkiej mentalności, w ludzkiej mentalności jak i Duchu tkwi bunt przeciwko twardym zasadom fizyki przeciwko grawitacji ..., problemem cielesnego człowieka jest poszukiwanie kompromisu między zasadami fizyki, a zasadami Ducha ..., wybierając zasady Ducha musi uśmiercić ciało, wybierając zasady Fizyki musi uśmiercić Ducha ... żadnego z t ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  14/09/2015

Po owocach ich poznacie! Jak robaczywe i zgniłe owoce daje przeciwstawianie Jezusa Chrześcijaństwu widać w Islamie, gdzie nie jest Bogiem w Trójcy tylko prorokiem. Jezus ostrzegał przed fałszywymi prorokami ale zapomniał o prorokiniach!

  lewi,  15/09/2015

To ludzie wykorzystują religię do swoich celów.
Jezus Chrystus podał definicję prawdziwej religii mającej Boże uznanie
Wystarczy przeczytać Ew Jana 13:35

  nse,  20/09/2015

@lewi: Ciekawe czy odpowiednik tych wersetów można znaleźć w koranie ?

  lewi,  21/09/2015

@Mariusz Kajstura: Tego nie wiem, znalazłem coś takiego,,,

Koran powiada: „Imię [jego] Mesjasz, Jezus, syn Marii. On będzie wspaniały na tym świecie i w życiu ostatecznym” (sura 3:45, tłumaczył Józef Bielawski). Jezus jako człowiek był synem Marii. Ale kto był jego ojcem? Koran nadmienia: „Zaprawdę, Jezus jest u Boga jak Adam” (sura 3:59). Pismo Święte nazywa Adama „synem Bożym” (Łukasza 3

...  wyświetl więcej

Fanatyk religijny jest w stanie oddać życie za swoją religię, ale nie da 5 groszy by żyć zgodnie z jej zasadami.

@Hamilton Starszy: Dokładnie tak jest z fanatykami. Nawet nie znają Jezusa i wystepują wbrew jego naukom:)

  lewi,  19/09/2015

@Hamilton Starszy: Czy chrześcijanie którzy byli na arenach rozszarpywani przez zwierzęta byli fanatykami?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska