Login lub e-mail Hasło   

Zieloni z Kanady naciskają na wdrożenie eugeniki.Chcą ograniczyć populację.

Liider Partii Zielonych Kanady, Elizabeth May, wezwała do zmniejszenia populacji.Ona nie żartuje.Czy partie w Polsce popierają również żądania tej kobiety i tej partii?
Wyświetlenia: 575 Zamieszczono 14/09/2015

Odnosząc się do rzekomego “kryzysu” światowej populacji partia zielonych zadeklarowała, iż “populacja na świecie rośnie w postępie geometrycznym. Dwa tysiące lat temu gdy urodził się historyczny Jezus z Nazaretu, był on jedną z około 200 milionów ludzi na świecie.”

Optymalna liczba ludności na świecie cytowanym przez Partię Zielonych jest jednak bardziej drastyczna niż proponowana na Monumencie Georgii, który wskazuje, iż preferowana liczba ludności świata to 500 milionów. Liczba wyryta na Monumencie Georgii wymaga eliminacji dziewięciu dziesiątych ludności świata.

W lipcu Elizabeth May zadeklarowała by kraje zachodnie wprowadziły oficjalną politykę dwóch dzieci podobną do chińskiej polityki jednego dziecka. Wycofała się jednak po protestach w kraju. May powiedziała Vice News, że jej poglądy na temat ludności świata i rządowych polityk dyktujących liczbę dopuszczalnych dzieci nie są kontrowersyjne.

“Jak jakakolwiek partia odnosząca się do globalnych problemów i przetrwania nie miała by się interesować problemem populacji?”, powiedziała. “Czy przetrwanie globu, jest w jakiś sposób kontrowersyjne? Musimy uzyskać stabilizację globalnej populacji.”

May nie jest osamotniona w swoich przekonaniach co do redukcji światowej populacji. W 2014 roku National Academy of Sciences opublikował raport wzywający do wdrożenia w stylu chińskim światowego programu jednego dziecka.

Ecoscience: Plan depopulacji wg doradcy Obamy, Johna P. Holdrena:

Raport wzywa do redukcji, która doprowadziła by do stabilizacji światowej populacji między 1 a 2 mld ludzi.

“W jednym ze scenariuszy od 2041 roku globalna pandemia usuwa 6 miliardów ludzi, w wyniku tego populacja planety zmniejsza się do 5,1 miliarda w roku 2100.”, pisze Paul Joseph Watson dla Infowars.com, powołując się na raport.

“Redukcja 2 miliardów ludzi, w porównaniu do aktualnych danych liczbowych nie jest według autorów wystarczająca do osiągnięcia pożądanego poziomu redukcji populacji. Odnotowują, że “nawet przyszłe zdarzenia, które rywalizują lub wiarygodnie przekraczają społeczne kataklizmy nie mogą zagwarantować przyszłej, małej wielkości populacji bez dodatkowych środków, takich jak kontrola płodności”.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1261
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1098
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 671
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 716
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1053
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 360
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 606
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 748
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 695
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 760
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
ArtykułElizabeth May (*9. 06 1954 )jako prawnik,jest w pewnej fazie życia,w której brakuje regularnych spotkań,pomiędzy kolacją a śniadaniem.To jest powodem jej reakcji.Czy sama sobie poradzi z tym problemem?Panowie,Ta Pani potrzebuje Was...,waszego wsparcia..
https://en.wikipedia.org/wiki/(...)eth_May

Jestem jak najbardziej ZA. Z tym, że niech ci "eugenikowcy" zaczną najpierw od siebie. Przykład trzeba dać, przykład!!!

@Janusz Dąbrowski: Ona zna bajkę o Jasiu i Małgosi czyli błędu czarownicy nie powtórzy ale za to ma odwagę cytować Mengele.Nasza planeta ma rezerwy. W celu zaspokojenia głodu za 35 lat, wzrośnie powierzchnia pól uprawnych o 70 mln hektarów, głównie w krajach rozwijających się. - W teorii mamy wystarczająco dużo powierzchni pod uprawę, ale wzrost liczby ludności powoduje zasiedlanie tych terenów – mówi Kostas Stamoulis z FAO."
Dziękuję Panu za Pana opinię.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska