Login lub e-mail Hasło   

Jakich imigrantów Polska, Europa, Zachód potrzebują?

Tak więc zezwalajmy na masową imigrację do krajów zachodniej cywilizacji ale tylko ludności chłopskiej potrafiącej uprawiać ziemię. Takich właśnie imigrantów potrzebujemy w Polsce.
Wyświetlenia: 446 Zamieszczono 20/09/2015

Jakich imigrantów  Polska, Europa, Zachód potrzebują?

Biała rasa zamieszkująca rozwinięte kraje cywilizacji zachodniej dysponuje większością ziemi ornej naszego globu. Jest to wynikiem ekspansywności kultury zachodniej cywilizacji ukształtowanej przez warunki jej rozwoju. W rozwiniętych krajach zachodniej cywilizacji przypada 0.7 hektara ziemi ornej na osobę natomiast w krajach rozwijających się 0.3 hektara co wynika z danych z portalu Our World in Data firmowanego przez Oxford University. Generalizując można stwierdzić, że 2/3 populacji krajów rozwijających się pracuje w rolnictwie i w krajach tych panuje obecnie przeludnienie, głównie w populacjach rolniczych. Płynie z tego wniosek , że zupełnie spokojnie, wprowadzając system rolny oparty na dzierżawie małych działek ziemi jaki obowiązuje np. w Azji, możemy zwiększyć dwukrotnie liczbę mieszkańców krajów cywilizacji zachodniej. Sprowadzając rolników np. z Azji, którzy potrafią intensywnie uprawiać ziemię rolną, zabezpieczymy na odpowiednim poziomie produkcję żywności dla krajów rozwiniętych i zlikwidujemy klęski głodu w krajach rozwijających się rozgęszczając ich wiejskie populacje. Przyczyni się to do usunięcia stresu wynikającego z przeludnienia krajów rozwijających się i zapewni prosperity krajom zachodniej cywilizacji. Zamierzenia takie naruszają interesy zachodnich rolników stanowiących tylko 5% ludności krajów zachodniej cywilizacji ale tylko pozornie. Nowa organizacja produkcji rolnej oparta na dużej liczbie dzierżawionych małych działek, przyniesie dwukrotny wzrost plonów z hektara oraz wzrost zysków z uprawy ziemi. Wzrost zysków z uprawy ziemi zaspokoi potrzeby właścicieli parcelowanych na małe działki dużych farm i pozwoli się utrzymać dzierżawcom. Dodatkowo zabezpieczy nas to przed kryzysem klimatycznym, który nadciągnie w latach 2015-2020 i który zmniejszy o 50%  globalną produkcję żywności. Takie  rozwiązanie problemów globalnych  przyczyni  się do zapewnienia pokoju światowego. Tak więc zezwalajmy na masową imigrację do krajów zachodniej cywilizacji ale tylko ludności chłopskiej potrafiącej uprawiać ziemię. Takich właśnie imigrantów potrzebujemy w Polsce i Europie.

Jakuszowice, dnia 20 września 2015 roku, godzina 6:15 Bogdan Góralski

Podobne artykuły


10
komentarze: 173 | wyświetlenia: 1050
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 991
7
komentarze: 30 | wyświetlenia: 857
7
komentarze: 13 | wyświetlenia: 418
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 955
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1555
6
komentarze: 22 | wyświetlenia: 495
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142762
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 244858
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 114005
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122828
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska