Login lub e-mail Hasło   

Potop to światowe zadłużenie

Matka Boża od 2010 roku wyjaśnia krok po kroku wszystkie wydarzenia światowe, jak też ich podłoże. Ostatnie są bardzo aktualne. Może złotówka okaże się naszą arką
Wyświetlenia: 584 Zamieszczono 22/09/2015

ORĘDZIA MATKI BOŻEJ Z USA Z I POŁOWY WRZEŚNIA 2015 – obszerne streszczenie.

Via Amsterdam – przez Polkę tam mieszkającą – otrzymujemy w ostatnim czasie Orędzia Matki Bożej, przekazywane ukrytej mistyczce z USA, a godne rozpowszechnienia zdaniem jej kierownika duchowego, ks. Johna Esseff. W USA zebrane są one w 3 książki. Ksiądz ten miał i ma pod swoją opieką wielu mistyków (wśród nich Matkę Teresę z Kalkuty), a jego stronę w internecie odwiedziło ponad dwa i pół miliona czytelników. Możemy więc mu zaufać.

Mgrs. John Esseeff i Matka Teresa

Chciałbym najpierw się przedstawić: jestem mgrs. John Esseff, diecezjalny ksiądz w Scranton, Pensylwania. W 1953 r. przyjąłem święcenia kapłańskie. W 1959 r. moim przewodnikiem duchowym został Ojciec Pio. Wiele lat byłem przewodnikiem duchowym Matki Teresy z Kalkuty. Z życzliwości dla Niej podróżowałem po całym świecie, prowadząc rekolekcje dla Jej Sióstr. Ale moim przywilejem jest przede wszystkim przewodnictwo duchowe setek dusz, w każdej fazie duchowego życia. Niektórzy są początkującymi, inni zaawansowanymi, a niektórzy są mistykami. Od wielu lat jestem przewodnikiem duchowym szczególnej i wyjątkowej duszy. Pięć lat temu, Jezus i Maryja rozpoczęli mówić do tej duszy, poprzez dar głosu wewnętrznego (tak jak jest to opisane przez św. Jana od Krzyża). W sumie jest już obecnie więcej niż 800 przekazów wewnętrznych. Znaczenie tych przekazów starałem się rozróżnić. Dotąd były to przekazy z dziedziny osobistego nauczania dla małej wspólnoty, która zbierała się w celach modlitewnych.  Od 10 grudnia 2010 r. rozpoczęła się nowa faza, a mianowicie taka, że niektóre przekazy musiały być ’’ogłoszone’’ całemu światu. Pierwsze przekazy są bardzo szczególne; uwaga jest skierowana na wizję z Fatimy (która została upubliczniona przez Watykan w czerwcu 2000 r.).

10 GRUDNIA 2010 MARYJA:

Wkrótce zacznę przez ciebie mówić do całego świata. Otrzymasz słowa tak jak otrzymywałaś wszystkie inne słowa. Musisz słowa zapisać i zanotować właściwą datę. W celu oceny musisz te słowa dostarczyć Mgrs. Esseff. Jeżeli jego serce zadecyduje, że te orędzia muszą być upublicznione całemu światu, wtedy zostaną one przekazane. On wtedy słusznie potwierdzi, że te orędzia są przekazywane temu, którego on prowadzi. Czas jest krótki i dlatego wzywam ciebie do pośpiechu.

***

       Matka Boża od 2010 roku wyjaśnia krok po kroku wszystkie wydarzenia światowe, jak też ich podłoże. Ostatnie są bardzo aktualne, a nawet naglące. Dni świata, jaki znamy, są policzone!

02/09/2015

NADCHODZI ZAŁAMANIE EKONOMICZNE

(krach, upadek gospodarki światowej – The Coming Economic Collapse) Wydarzenia te nie opoźnią się, są na wyciągnięcie ręki, już rozwijają się przed naszymi oczami. Ujrzymy wstrząs na wszystkich rynkach. Bardzo wielu będzie to chciało analizować i zrozumieć. Jednak kto zrozumie wiele wad gospodarki światowej? Nie da się uniknąć upadku, to kwestia czasu. Sama Maryja wnika w te sprawy w trosce o swoje dzieci – nie mówi jako ekonomista, ale jako matka. A dotyczy to wszystkich Jej dzieci bez wyjątku. Chce nam udzielić światła do właściwych decyzji, a także nadziei. Gdy Jej dzieci ujrzą nową rzeczywistość o charakterze duchowym, nie będą oślepione przez fascynację światem, gdyż rozbłyśnie w nich wewnętrzne światło wiary. Słowa Matki Bożej staną się naszym codziennym przewodnikiem w ciemnościach.

03/09/2015

WIZYTA PAPIEŻA W USA A ZAŁAMANIE GOSPODARCZE Nie można powiedzieć, że załamanie gospodarcze jest odległe lub że będzie krótkie i łatwe do przezwyciężenia. Będzie wprost przeciwnie. Bóg nie jest przyczyną upadku, kryzys nie jest też karą Bożą. Jego źródłem jest wolna wola człowieka i jego błędne wybory. Krach nastąpi, gdy papież Franciszek będzie w Ameryce. Celowo Matka Boża chce go mieć wtedy tutaj, w centrum finansowym świata. Jego obecność w Ameryce będzie Jej znakiem, że Kościół ma odegrać bardzo ważną rolę w ratowaniu ludzkości od jej własnych szaleństw. Pod koniec wizyty będzie musiał zmienić zaplanowane przesłanie i odnieść się do nowej sytuacji świata. W ten sposób rozpocznie się eksponowanie Kościoła jako światła w ciemności. Terroryzm i trudności gospodarcze jako podwójne zło – znak nadchodzących lat – splotą się w jednej chwili, właśnie we wrześniu 2015 roku, z trzecim złem: wojną nuklearną. / broń tą ma Iran i Izrael/ Ten węzeł będzie miał też w sobie elementy pozytywne: obecność papiestwa oraz dobrych mocy.

04/09/2015

POTOP – ALE NIE JAK ZA CZASÓW NOEGO Zmiany dotkną całego świata. Towarzyszyć im będzie dezorientacja i bezradność, bezsilność światowych przywódców. Jednak kompletny krach nie nastąpi od razu. Część ludzi, jak podczas powodzi, znajdzie grunt pod nogami i ulegnie złudzeniu, że jest bezpieczna, jednak potop dotrze i do nich. Życie ludzkie będzie zalewane przez wody długu. Jednak niektóre dziedziny gospodarki będą funkcjonować nadal. Ten upadek nie jest jak potop Noego, który od razu objął całą ziemię. Bankierzy zechcą posłużyć się znanym sobie szablonem: „tu i tam wprowadzić zmiany i wszystko będzie jak dawniej”. Jednak ich mądrość okaże się zawodna. Wielu będzie chciało wrócić do poprzedniego porządku i odrobić straty. Inni będą bardziej spostrzegawczy, zwłaszcza gdy słuchają słów Matki Bożej. To nie będzie czas na odbudowywanie, ale na żal i skruchę. Na przywrócenie struktur wiary. Ten krach będzie nie końcem, lecz ostatnim ostrzeżeniem. Poprzednich ludzkość nie posłuchała, jednak tego musi posłuchać. Ma uczyć się od Maryi i działać według Jej słów, a nie na własną rękę.

05/09/2015

ŚWIATŁO MATKI BOŻEJ POŚRÓD CIEMNOŚCI Gdy spadnie na ludzi krach, zechcą się ratować w oparciu o dotychczasowe reguły i schematy, lecz to będzie podstawowym błędem. Nie pomoże im oparcie się na sobie ani na własnych wysiłkach. W ciemności powinni zobaczyć nowe światło, nieoczekiwane światło – usłyszeć wreszcie słowa z Nieba i docenić tych, którzy je przekazują. Matka Boża mówiła już od lat, więc nie byłoby zaskoczenia, gdyby Jej słuchano. Przygotowywała nas do tej chwili. W tych czasach ciemności ludzkość, pełna niejasności i skłonna do rozpaczy, powinna wreszcie dostrzec przychodzące od Niej największe światła, które nagle rozbłysną. Szatan jest gotowy wystąpić do największej bitwy. Jednak Maryja także jest gotowa. Wkrótce walka wybuchnie, ale świat wypełnią nie ciemności, lecz światła Maryi. Ludzie wyraźnie się podzielą. Szatan będzie posługiwać się swoimi terrorystami, bronią nuklearną Iranu, siać zamieszanie, niszcząc stabilne struktury. Matka Boża ma moich posłańców, swoje światła i znaki swojej obecności dla tych, którzy zwracają się do Niej w wierze. Jej światło będzie coraz jaśniej świecić w szatańskiej ciemności. Na końcu wszyscy zobaczą wielką chwałę Kościoła katolickiego, poprzez który Maryja błogosławić będzie całej ludzkości.

06/09/2015

DARY NIEBA PO KRYZYSIE Bezskuteczne oparcie się ludzi na własnych wysiłkach i możliwościach jest zgodne z planem szatana. Wpędzi on ich przez to w smutek, depresję, załamanie. Wymierzy duszom cios, kusząc je do rozpaczy i nienawiści do Boga, pogrąży w ciemnościach. Jednak w chwilach załamania Królowa Nieba i Ziemi ześle największe światła. Wszystkie obietnice, które dotychczas dała w objawieniach, zachowały i ujawnią swoją moc, wyjdą na światło i znajdą swoje wypełnienie. Jakże często mówiła o Kościele katolickim i jego nowej roli na arenie światowej. Jak często mówiła o Tajemnicach Fatimskich, wciąż ukrytych, a także o swoim synu kapłanie, którego bardzo kocha i którego namaściła. Początek kryzysu światowego zbiegnie się z początkiem ujawniania się ogromnych darów, zachowanych dla świata na ten właśnie czas.

07/09/2015

OSTATNIE OSTRZEŻENIE Rozmiary kryzysu w znacznej mierze zależą od decyzji, podejmowanych przez światowych liderów. Niestety, wiele ich decyzji nie będzie opartych na prawdzie; nie zechcą zmierzyć się z tymi problemami, sięgając do fundamentów, lecz tylko kryzys przetrwać. Jednak ten upadek gospodarki to nie sytuacja przejściowa, lecz normalny wynik fałszywej ekonomii i odejścia Zachodu od Boga, od wiary, przez co pogrążył się w ciemnościach. Ten upadek będzie ostatnim ostrzeżeniem. Aby uwierzono Orędziom Maryi, kryzys spadnie na ludzi właśnie wtedy, gdy Papież znajdzie się w centrum finansowym świata. Wtedy rozgada się mnóstwo komentatorów tego faktu, jednak nie zrozumieją go, będą go tylko opisywać i ślizgać się po powierzchni. Matka Boża, dając to ostrzeżenie – już ostatnie – oczekuje, że tym razem ludzie zachowają się inaczej, niż po zamachu na wieżowce 11 września, kiedy to zapełniali kościoły, ale tylko najwyżej przez dwa tygodnie. Tym razem, jeśli Ameryka nie powróci do wiary, lecz do dawnego stylu życia – nie będzie dla niej nadziei. Jednak matka nie wystawia swojego dziecka na samotną walkę, pochyla się nad nim i wspiera. Matka Boża pośród rozpaczy zasieje nowe nasiona nadziei. Dzięki nim przyszłość będzie należała nie do tych, którzy będą próbowali odbudować wadliwy system gospodarczy, lecz do tych, którzy pozwolą prowadzić się Bogu.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1449
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1560
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2030
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2621
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2278
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1178
10
komentarze: 36 | wyświetlenia: 625
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1125
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3242
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1307
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1414
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 955
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2239
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Niesamowite, dawniej tacy ludzi stali na placach i głosili z podwyższeń.Teraz trąbią w internecie.
Widocznie mentalność nie rozwija się wraz z technologią.

Raz już bóg prowadził ludzi, czy wiecie jak to się skończyło?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska