Login lub e-mail Hasło   

Co takiego widza sławni ludzie w Grecji?

Co więc sprawia że gwiazdy wielkiego formatu , ludzie którzy mają do wyboru cały świat , wybierają właśnie Grecje ? Kto że sław dużego formatu posiada tu wille a kto wyspę ?
Wyświetlenia: 694 Zamieszczono 25/09/2015

gaia island

Dlaczego turyści tak tłumnie odwiedzają Grecje? Na pewno dużą role grają tu piękne widoki ciepłe morze i fakt że zawsze świeci słońce . Ze względu na tragiczną sytuacje tego kraju Grecja zaczęła wyprzedawać małe wyspy i Cyklady w ręce prywatnych inwestorów .

Takim pierwszym inwestorem był znany rosyjski "biznesmen" Dmitry Rybolovlev  który zakupił sławny Skorpios , był to wspaniały wybór , morze Jońskie , przepiękne plaże , niesamowite widoki i w otoczeniu jednych z najpiękniejszych greckich wysp Lefkady i Corfu . Z relacji znajomych którzy mieszkają na wyspie wiem ze Rybolovlev jest lubianą i poważaną personą , znacznie poprawił popularność wyspy przyczynił się tym samym do rozwoju turystyki  .Zakupił również dla policji  Lewada super nowoczesna łódź patrolową , niestety na darmo gdyż policja z wyspy nie posiada odpowiednich środków na zakup benzyny , i gdy sławny biznesmen poprosił o zaprezentowanie łodzi na morzu , wszyscy pracownicy zgodnie  złożyli  sie na zakup paliwa. No cóż wstyd !!! .

Innymi bardzo sławnymi ludzi kochającymi Grecja są  Angelina Jolie i  Brad Pitt , sa bardzo częstymi gośćmi na wyspie Santorini posiadają swoja wille , gdzie prawie co roku spędzają letnie wakacje . Ale w tym roku postanowili pójść o krok dalej zakupić swoja prywatną wyspę o nazwie  Gaia znajdująca się również morzu na morzu Jońskim .Cena takiej przyjemności to 4.7 miliona dolarów , no cóż stać ich na to . Oczywiście Angelina i Brad nie są skłoni do bratania się ze zwykłymi ludźmi , jak tylko mogą chronią swoją prywatność. 

Osobą najbardziej popularną i najbardziej lubianą jest tutaj sławny Tom Hanks . Żona Toma Rita z pochodzenia greczynka rozmiłowała w Tonie miłość do Grecji . Sławny aktor wraz z zona osiedlił się na małej wysepce Andiparos położonej na morzu śródziemnym na przeciw większej wyspy Paros . Tom czuje się tu zupełnie na luzie , można go spotkać spacerującego po mieście , uprawiającego sporty wodne , lub jedzącego posiłek w zwyczajnej w świecie tawernie .Sławny aktor udziela się również  w obrzędach kościelnych takich jak droga krzyżowa , lub w lokalnych zawodach polegających na przepłynięciu z wyspy Paros na Andiparos.  Z relacji mieszkańców wyspy słyszałam ze sprawia wrażenie  sympatycznego zwykłego faceta .

Wielbicieli tego pięknego kraju wśród sław wielkiego kalibru nie brakuje np. Sarah Jessica Parker pokochała wyspę Kiefalonia gdzie często spędza wakacje , przystojny Gerard Butler w wywiadach często powtarza że Grecja jest najpiękniejszym krajem na świecie , często odwiedza Santorini i rozważa kupno domu  na tej wyspie .

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2038
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 835
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 761
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1448
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 912
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 392
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1259
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 679
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 652
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 620
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 933
9
komentarze: 140 | wyświetlenia: 766
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 511
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 637
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1098
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Co takiego widza sławni ludzie w Grecji?Nie tylko znani i sławni tęsknią w ojczyżnie demokracji,za demokracją.

  sylwka  (www),  26/09/2015

@Marek Lipski: No panie Marku im to chyba chodzi o piekno Grecji , bo o demokracji w tym kraju mozna zapomniec !

@sylwka: ja się dobrze czułem w Grecji nawet gdy byli "generałowie".Tak samo 3 tygodnie temu.Ludzie wspaniali,kraj przepękny,tradycje wyjątkowe.Polecam wszystkim odwiedzać muzea w Grecji ,archiwa aby zrozumieć Grecję i jej mieszkańców.

  sylwka  (www),  26/09/2015

@Marek Lipski:kraj przepękny,tradycje wyjątkowe ale ludzi to lepiej nie próbować rozumieć , mam męża greka wiem co mówię , ha ha ...

@sylwka:Panami w Grecji nie byłem zainteresowany.Grecy i tak mają swoją dumę pomimo najazdu NWO,banków, uchodzców.Każdemu polecam,chociaż raz w życiu odwiedzić Grecję.Szczególnie greckie miasteczka,wioski.bez polityki ale z radością i z uśmiechem.Proszę zabrać drobne prezenty i swoją gotówkę.Nie zapominajmy że greka oprócz łaciny,na określonych uczelniach,jest obowiązkowa tak jak mały romans z dumną Greczynką.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska