Login lub e-mail Hasło   

Imigrancki horror w niemieckich szpitalach.Czeska lekarka ujawnia.

Dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech.
Wyświetlenia: 2.484 Zamieszczono 15/10/2015

W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.

„Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

polizei

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki.

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono.

Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej”.

Nie po raz pierwszy – i prawdopodobnie nie po raz ostatni – słyszymy w Europie tego typu historię. A co gorsza, w Stanach Zjednoczonych osobiście poznałem wielu ludzi, którzy nazwaliby to teorią spiskową…

I pytanie na koniec – jak wiele czasu upłynie, zanim i w Stanach będziemy świadkami tego typu historii?

Bohun, na pods. conservativefiringline.com

http://conservativefiringline.com/video-czech-doctor-reveals-horrific-reality-of-muslim-migrants-in-germany/

Zródło:: Imigrancki horror w niemieckich szpitalach

P.S.

Mój blog ma charakter edukacyjno - informacyjny, nie popiera, nie namawia, nie sugeruje i nie wspomaga żadnej nielegalnej działalności, nienawiści i przestępstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na blogu wskazane, oczywiście z podaniem źródła (pełnego linku).Kontrowersyjne komentarze pod artykułami nie mogę banować lub zlikwidować z przyczyn technicznych gdyż jestem gościem na portalu.(sygn. akt I C 319/11).

P.S.

Ostatnie 7 dni: 5.606
Cały okres: 6.461
Najpopularniejsze artykuły
Ostatnio edytowane

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2836
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1080
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 936
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 572
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 981
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1828
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 677
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 832
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 532
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 973
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 625
 
Autor
Dodał do zasobów: Marek Lipski
Artykuł

Powiązane tematy

Koszmar przewidzialem w moim artykule z "1001 nocy". Obawiam sie, ze z problemem dzikiej / niekontrolowanej imigracji z "powiosennych" krajow Islamskich zmagac sie beda nasze dzieci, wnuki... i prawnuki tez...
Z zachodnich zrodel wynika, ze 70-80% z ostatniej fali "syryjskich imigrantow" w Niemczech to mlodzi mezczyzni w wieku poborowym...

@youngcontrarian: Czlowiek........to mialo brzmic dumnie ??
To slowo w jakis zlowrozebny sposob rymuje do......w trumnie !?

  Kitek,  16/10/2015

@_serpico_: Znam żydów z praktyki sądowej. Ta banda robi, co chce. Na ich czele stoją loże masońskie. Królowa lóż B ‘nai’ B ‘rith’, illuminaci oraz loże inne. Merkel to żydówka. Ta najbrzydsza kobieta świata posiada pięć doktoratów honoris causa: Uniwersytet Hebrajski, Uniwersytet w Lipsku, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet w Bernie, Uniwersytet Tel Awiwu. Dlatego na świecie jest tak źle. Minis ...  wyświetl więcej

Serdecznie dziękuję Panom youngcontrarian,zakrawarski za opinię.Opinia Panów jest pdobna do analizy mojego znajomego dr Gottfrieda Martensa, pastora ewangelickiego kościoła Trójcy Świętej w berlińskiej dzielnicy Steglitz, w rozmowie z Olgą Doleśniak-Harczuk.Poprzednio był pastorem w Berlin-Zehlendorf ,dzielnicy należącej do Steglitz a od 10 maja tego roku w parafii,wspomnianej w wywiadzie z pastor ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski:
Niemcy czytaja Eiobe? :-).
Oto co czytam w dzisiejszej GW:
"Większość Niemców nie może już słuchać pani (kanclerz) zapewnień, że damy radę z uchodźcami - mówił jeden z uczestników. Padały głosy o "narodowej katastrofie", którą spowodują przybysze, i żądania, by wpisać do konstytucji liczbę uchodźców, jaką Niemcy są w stanie przyjąć. - Jeśli mi pani mówi, że to p ...  wyświetl więcej

jak na ironię osoba w nieswoim kraju narzeka na innych przybyłych do tego samego kraju ... dziwnie to wygląda ...

Co do tematu - gdyby kilka/kilkanaście lat temu Europa i Ameryka odpowiednio reagowały i pomagały tym ludziom na ich terenie, dzisiaj by ich tutaj nie było. Konsekwencje ponosi się nie tylko za czyny i decyzje ale też za brak czynów i decyzji.

Można wiele mówić na temat

...  wyświetl więcej

@SZKOLENIA.COM: Dziękuję Panu za Pana opinię.Wypowiedz lekarki ,potwierdzają niestety , również lekarze w Niemczech.Dodatkowo w komentarzu,powyżej, podałem specjalnie wywiad z pastorem,współpracującym,również z klinikami i z lekarzami,którzy ostrzegają przed chorobami zakażnymi.Dodatkowo dla Pana,pod tym linkiem jest ostrzeżenie znanego instytutu(Robert Koch-Institut, Berlin) dla jednostek medyczn ...  wyświetl więcej

Do serpico, i innych krytyków artykułów podawanych do bazy i zasobów eioba.pl.Radzę się zapoznać z prawem w Polsce i z klazulą milczenia,art. 100 § 1 pkt. 4 Kodeksu pracy(klauzula o poufności).Ona jest również aktualna w Polsce,w określonych organizacjach państwowych jak i poza rządowych.
h ...  wyświetl więcej

  KoLo,  19/10/2015

@_serpico_: serpico, mnie powtarzano, żeby nie ruszać gówna bo śmierdzi, i w tym przypadku lipskiego, to sie sprawdza. :))

@serpicocytuje jak zwykle donosicieli i szpicli donoszących do administracji na eioba.Nie na eioba.com czy na również eioba czyli na https://justpaste.it/(to ostatnie jest za trudne dla serpico czy kolo).Temat artykułu przypominam:Imigrancki horror w niemieckich szpitalach.
Kradzieże, narkotyki i przemoc za sprawą imigrantów to dla propagandy serpi ...  wyświetl więcej

  KoLo,  19/10/2015

@Marek Lipski: Wiesz co?? ja ci tak zwyczajnie napisze, po polsku : dupa zamieniła ci się z glową, wedlug mnie to jesteś głupi, ot po prosu - glupi.
Nie ma co zwracać na ciebie uwagi, bo można się zarazić debilizmem. Dla mnie jesteś szpiegiem i tyle. A straszyć to se możesz swoje dziesięcioro bachorow.
Powinni ci zablokować profil za te bzdury, ktorymi obrażasz innych.
I tyle! Dobra rada - idź do psychiatry, intensywne leczenie może ci pomoże.

@kolo: Wyzwiska i wulgaryzmy Kolo,jako donosiciel zna z przeszłości..W realnym życiu,ma depresje i skłonności samobójcze,gdyż próbuje obrażać moją Rodzinę? Frajer....szukający przygód w internecie?Nie.Pełen strachu harcerzyk, żyjący przeszłością. Nie bój się. Pisz na temat."Imigrancki horror w niemieckich szpitalach".

  lewi,  19/10/2015

@Marek Lipski: Wulgaryzmy są bardzo rozpowszechnione. Niektórzy używają ich dla ubarwienia swoich wypowiedzi. Są też osoby o tak ubogim słownictwie, że nie potrafią nic powiedzieć bez wtrącania nieprzyzwoitych słów. Jest to oznaka prymitywizmu i słabości

  lewi,  19/10/2015

@lewi: Dostałem minusa bo nie ,,rzucam mięchem'' czyli nie jestem swój chłop . Pamiętam kiedyś na wsi mi mówili, że prawdziwy facet to ten, który zaklnie,zapali,pochleje i ma jeszcze babę na boku. No cóż jako podrostek byłem bardzo onieśmielony i zawstydzony , próbowałem sprostać tym wymogom żeby być ,,etalonem prawdziwego mężczyzny''. Dzisiaj inaczej to odbieram i wiem jaki to obciach , co kiedyś ...  wyświetl więcej

Wyzwiska Pana @kolo vel @_serpico_: "nie ruszać gówna bo śmierdzi, i w tym przypadku @kolo:i @_serpico, to sie sprawdza. :))?"Czy KOLO to Serpico z 2 kontami?Przepraszam autorkę LEWI za wypowiedzi nastolatków,z trudnym dzieciństwem, pełnym głodu i cierpienia.Przeszłość tych Panów rozumiem.Dlatego @kolo:i @_serpico tak oceniają polskie dzieci jak i artykuły.Mowa nienawiści @kolo:i @_serpico i podob ...  wyświetl więcej

  lewi,  19/10/2015

@Marek Lipski: Wybacz Marku, lekkie sprostowanie/jestem autorem/ pomylić się można.pozdrawiam

@lewi: Bardzo serdecznie przepraszam.Oczywiście musi być: Przepraszam Autora LEWI.Dziękuję za korrekturę.Pozdrawiam.

Gruźlica w ośrodku dla uchodźców. W Belgii, wraz z napływem imigrantów, oprócz gruźlicy pojawiła się też inna zakaźna choroba – błonica.Burmistrz miejscowości Koksijde,Belgia, gdzie mieści się centrum dla imigrantów, w którym wykryto gruźlicę, nie kryje swojego zdenerwowania.
– Wierzyliśmy, że wszyscy, którzy do nas trafią będą przebadani – podkreśla cytowany przez RMF FM burmistrz, który zażądał pilnego spotkania z belgijskim ministrem ds. imigracji w związku z wykryciem gruźlicy.

Renomowany Instytut Roberta Kocha (RKI) po raz kolejny ostrzegł przed zagrożeniem rozprzestrzenienia się rzadkich i niebezpiecznych chorób, które do Niemiec przywożą imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu. Temat porusza również dziennik „Die Welt”, przytaczając przykłady setek pacjentów, którzy zgłaszają się do niemieckich lekarzy z chorobami, które w tym kraju od dawna nie występują.
Podcz ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska