Login lub e-mail Hasło   

Moc kobiety

Fundamentem życia na ziemi, jest kobieta. To ona rodzi i tworzy, wszystko, co nowe.
Wyświetlenia: 555 Zamieszczono 18/10/2015


Żywioł ziemi i wody, stanowi podstawowy budulec żeńskiej energii. Nie tylko kobiety mają żeńską energię ale też mężczyźni ją posiadają, tylko w mniejszym stopniu. Ziemia i woda, to najważniejsze żywioły planety, na której żyjemy. Stąd pochodzi życie zapłodnione przez wiatr i słońce, jako element męskiej energii.

Sam wiatr i ogień nie zrodzą żadnego życia. Jedynie żeńska energia jest twórcza. Każdy o tym wie, choć może tego nie postrzegać. Tak zbudowany jest wszechświat. Woda potrzebuje formy, aby mogła tworzyć coś konkretnego, jak rzeki, jeziora czy oceany. Ziemia jest formą i egzystencją dla wszystkich żywych stworzeń. To fundament wzrastania i rozmnażania innych form.

Moc żeńskiej energii przejawia się w rodzeniu i tworzeniu życia. Każdy twórca posiada nadmiar żeńskiej mocy, aby mógł stwarzać dzieła. Często mężczyźni będący artystami wysokiej klasy, żyli w tej energii i nie mogli się spełnić w życiu rodzinnym. To zakłócało im żywioły, przynależne do męskiej mocy.

Natomiast kobiety w swoim żywiole, są bardzo twórcze na wielu poziomach życia. Na najniższym poziomie tworzenia, jest to rodzenie dzieci. Na wyższych poziomach, może być to biznes i dobra materialne. Wyżej są osiągnięcia aktorskie, artystyczne i mistyczne.

Każdy z poziomów mówi o miejscu życia danej osoby. Moc płynąca z tych konkretnych w tym świecie żywiołów, napędza rozwój społeczeństwa, kultur i osiągnięć w świecie duchowym. Konkret i emocja są tym motorem, który wznosi człowieka coraz wyżej w jego rozwoju.

Uczucie miłości transformuje istotę, na coraz wyższy poziom świadomości. Ten poziom zależy od zasobów posiadanych informacji, płynących z mocy męskich żywiołów, jak: ogień, powietrze i metal, który jest nośnikiem informacji.

Gdy istota nie posiada pierwotnej mocy żeńskich żywiołów, nie ma możliwości wznoszenia się coraz wyżej. Żeńskość, to delikatność, wrażliwość i płynięcie z rytmem kosmosu, jak rzeka.
Męskość przejawia się w ego i jego agresji do życia. Z takiego poziomu człowiek nie może być twórcą ani mistykiem. Może jedynie zostać politykiem lub żołnierzem. Wówczas spala w ogniu namiętności wszelkie szanse na rozwój osobisty.

Walka i władza nie pochodzą ze Źródła mocy i są obce ludziom na ziemi. To mężczyźni przekazują najwięcej w rodzie programów ego-osobowości, skierowanej na przemoc, poniżanie i wykorzystywanie innych ludzi.
Kobiety stały się ofiarami takiego systemu i przez wiele pokoleń cierpiętnictwa, zaczynają wyzwalać się z "okupacji i dominacji" męskiej siły.

Fundament życia według praw natury, należy do kobiet, bo ich wrażliwość, ciepło i opiekuńczość, są miłe dla każdego. Kiedy ludzkość zrozumie zabawę tego świata, wówczas odpuści dominację jednych na drugich. Nikt z nas nie jest ani lepszy, ani gorszy. Każdy ma jedynie inny układ żywiołów, który może wykorzystać do swojego wzrastania.

Znajomość tych tematów, jest drogą do harmonijnej współpracy w parach, rodzinach i społeczeństwach. Manipulacja przez obce nam cywilizacje wprowadziła na ziemi system władzy, hierarchii i męskiej dominacji, przez jaszczurze istoty, w postaci ich męskich genów.

Wyzwolenie się z okupacji ziemian, jest konieczne dla ludzkości, aby wszyscy mogli żyć w sposób zamierzony, a nie zniewolony. Poznanie siebie jest bardzo ważne w obecnym czasie, gdyż gwarantuje wyjście z chaosu i zagubienia ludzkości.

Każdy człowiek, gdzie istnieje harmonia między jego rodzicami, tworzy coraz lepszą informację, na swoje życie i potomków. Programy zawierające szkodliwe kody, można w bardzo prosty sposób zdekodować i na ich miejsce wpisać nowe treści, odpowiadające obecnej rzeczywistości.

Nikt nie musi żyć w ograniczających go po rodzie programach, gdyż system przymusu się rozpada. Oliwa wypływa na wierzch, aby każdy kto chce, zobaczył co nosi w sobie. Tą brudną od przeszłości "oliwę", warto wyrzucić aby stworzyć nową przestrzeń, dla świetlanej przyszłości.

Każdy sam może to zrobić, gdyż to jest jego osobista rola do spełnienia, jeśli chce odmiany swojego życia. Nie ma nikogo, kto ma nas zbawiać. Sami jesteśmy zbawcami, gdyż wszystko jest w nas. Oczyszczenie przeszłości jest drogą do szczęśliwego życia od podstaw.

Kobiety jako fundament przemian, czynią najwięcej, poprzez swoją odzyskaną moc, aby transformacja przebiegała w odpowiednim kierunku i czasie. Mężczyźni bardzo rzadko, zwłaszcza starsze pokolenie, włączają się do tego procesu. Wolą umrzeć przedwcześnie, spalając się w walce o władzę i dominację swojej drużyny w sporcie.

Żeńska moc przetrwa największe burze i spokojnie popłynie do Źródła. Życzeniem jest, aby żeńska energia w mężczyznach, przebudziła się do transformowania starego świata i tworzenia nowego, opartego na nowych zasadach. Połączona moc kobiety i mężczyzny, może wiele zmienić na świecie. Potrzebne jest tylko zrozumienie, bez walki, aby moc była w każdej istocie.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1225
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1008
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 675
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 1096
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 923
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 664
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 484
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 966
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 377
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 919
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 366
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 783
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1284
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 589
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  nse,  19/10/2015

"Nie tylko kobiety mają żeńską energię ale też mężczyźni ją posiadają, tylko w mniejszym stopniu. "
Hromosomy
Kobiety XX
Mężczyzny XY
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...).C3.B3w
"Jedynie żeńska energia jest twórcza." ... nie tak, ale nie będę się spierał :) Uważam że dopiero połączenie energii Męskiej i Żeńskiej daje twórczą moc. Ale racji mieć nie muszę ;)

"Sam wiatr i ogień nie zrodzą żadnego życia" - sama woda i ziemia też nie urozmaicą życia na planecie. Poza tym wiatr to nie żywioł - żywiołem jest powietrze.

Ciekawe co z feministkami, które starają się być bardziej męskie niż żeńskie. Co z kulturystkami i kobietami, które władały państwami a wypowiadały wojny?

  nse,  19/10/2015

@SZKOLENIA.COM: Czytelniczkami tego typu artykułów są przeważnie kobiety, nie da się tu tłumaczyć w oparciu o prawa fizyki ... Więc spróbuję tak, bałagan w torebce panuje tak długo dopóki się kobieta po męsku nie wkurwi i nie zrobi sobie w niej porządku ;) Energia kobieca to uległość i akceptacja, a męska to bunt ..., chaos trwa tak długo dopóki nie nastąpi punkt krytyczny w którym następuje posta ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: jak najbardziej zrozumiałem ;-)
Woda też bywa wzburzona a i Ziemia czasem zadrży wprowadzając chaos ;-)

  nse,  19/10/2015

@SZKOLENIA.COM: Chaos towarzyszy zawsze w momencie przechodzenia z jednego poziomu na drugi ..., w elektronice to się określa słowem "stany nieustalone" ... Logice 2 wartościowej strefy zakazane... No ale z takimi tekstami tutaj to muszę się schować ;) Życie to połączenie energii nie na zasadzie statycznego plusa i minusa, tylko na zasadzie przesunięć fazowych dwóch przepływów, przykładowo sinus i ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: jest to dla mnie oczywiste, dlatego zwróciłem uwagę na tą drobną nieścisłość :-P

P.S. trzeba uważać jakie tematy się porusza i w jakim kontekście ;-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska