Login lub e-mail Hasło   

Wybory i po wyborach

Z wczoraj. Wybory? Jak sama nazwa wskazuje masz wybór, przywilej rzekomej demokracji pójść albo zrobić co innego. Więc robię i idę do mojego przyjaciela, Grzesia z...
Wyświetlenia: 698 Zamieszczono 26/10/2015

Z wczoraj. Wybory? Jak sama nazwa wskazuje masz wybór, przywilej rzekomej demokracji pójść albo zrobić co innego. Więc robię i idę do mojego przyjaciela, Grzesia z Downem odwiedzić go w sanatorium, wziąć go za ręce, kiedy to robię aż cały się promieni, ja nigdy nie będę się tak promiennie śmiał. Więc do niego idę a nie do urny, urny mi się źle kojarzą. Z nadzieją co matką...i wszyscy chwilę potem wiedzą, że w tym urnach już w tym magicznym momencie wszystko jest pogrzebane, wszelkie pragnienia i marzenia o lepszej Polsce. Inaczej tą lepszą Polskę moim zdaniem trzeba budować, poza urnami i polityką aby przebudziła się wspólnotowość, wiara a nie nadzieja i aby Ci zawodowi kłamcy zaczęli nam zazdrościć, że tak pięknie zaczynamy żyć pomimo ich tragifarsy, dramatu, teatru w marnym guście i tych wszystkich niegodziwośc,i które serwują nam każdego dnia, festiwal obłudy, prymitywizmu. To oni są prawdziwymi nędzarzami a nie my. Więc umyję głowę, ubiorę siłę ładnie, kupię Grzesiowi ptaskie mleczko bo twarszych rzeczy nie pogryzie i spędzę piękny dzień z normalnym człowiekiem. Bo to on jest ważny a nie oni. Oni bywają w takich miejscach gdzie żyje taki Grześ i nawet na jedno pytanie nie potrafią odpowiedzieć. A potem na plakatach "wybierz mnie" widnieje hasło" pomagam skutecznie" czy jakoś w ten deseń. Może jeśli problem jest medialny, to go medialnie rozwiążą. No więc...idź już Kamilu i nie marudź. do Patagonii nawet.


Jak się cieszę  ,ze wygrało PIS ,.,konsternacja? Przecież wszyscy to wiedzieli po nieudolnych rządach po. Teraz będą narzekać i stroić się w pseudo - intelektualne piórka, będą wyjaśniać to zjawisko plebsowi, gdyby robili to mądrze to ok ale oni mądrze nie potrafią. Ale te wszystkie pseudo - elity obudziły się trochę - prof. Król i jego "Byliśmy głupi", Jacek Santorski i jego żal za grzechy - on wciąż nie potrafi powiedzieć o sprzedanej Polsce aby nie być całkiem wyszydzonym przez swoje środowisko wiecznie oderwane od rzeczywistości więc mówi o jakiejś "ciągłości historycznej" czy jakoś tak....


ALE... powracając do normalnych...się poszło do sanatorium do Grzesia z Downem i spędziło się piękny czas- się wzięło Grzesia na spacer po piętrach, windą się pojechało bo Grzesiu po schodach chodzić nie lubi i zaszło się celowo, z premedytacją z Grzesiem do szpitalnego lokalu wyborczego i oto Grzesia nagle, instynktownie czy jak tam odrzuciła zła energia tego miejsca, zaczął się trochę wyrywać i iść w przeciwnym kierunku, jakby go jakiś zły wicher w policzki uderzył...Ale się go wzięło mocniej za rękę i się go wprowadziło do sali wyborczej, w centrum tych urn pogrzebowych, ptfu... arcyważnych spraw i się powiedziało, że oto jest idealny kandydat wskazując na Grzesia, lepszy niż oni wszyscy razem wzięci bo nic nie ukradnie i da ludziom swobodę działania - co spotkało się ze stwierdzeniem, że możliwe że tak by było, powiedziane jak się okazało przez lekarza prowadzącego Grzesia, który z patriotycznego obowiązku siedział tam właśnie. i się poszło w inne miejsca do baru gdzie  Grzesio wyczuł dobrą energię pani sprzedającej i smakołyków więc się dłużej zostało, kawę się wypiło a o reszcie cicho sza...się do windy znowu wsiadło i się na złym piętrze wyszło...ale jak się okazało na dobrym bo się dwie sympatyczne panie spotkało - jedną starszą o promiennej energii i humorze której się 120 lat zycia życzyło a ona że to od śmiechu tak dobrze się trzyma i Grzesio tam to juz całkiem na podłodze się rozsiadł i odjechał - tak dobrze mu było. Chciałem zobaczyć na twarzy Grzesia ten słynny promienny uśmiech, jak to ja egoista, narcyz co by chciał go wywołać sobą - w końcu znalazłem sposób aby częściej się pojawiał ale o nim też cicho sza...Ciiiiiiiiii.............intymność nie jest na sprzedaż ale...kamery big brothera wszystko widziały - jak ucałowałem Grzesia w czółko, wszystko co z nim robiłem więc jak mnie kto o pedofilę posądzi to zapewne będzie miał rację. W końcu mój zmarły ojciec oskarżał mnie i kogoś z mojej rodziny o pedofilię i nie tylko. Słał listy podobno do różnych ministerstw na złego syna i jego matkę bo syn podobno bratu buty ukradł i nie tylko więc się  w ten sposób do jego choroby przyczynił. A ojca to się sądy bały/ boją?  bo sędziów nagrywał więc boją się bo miał rację. Ale czy we wszystkim? Syn jest jak ojciec, z jednym wyjątkiem, nie ma natury mściciela i wszystko wybacza. A pisowi daję szansę i wierzę - jak gdzieś powiedział Gustaw Holoubek "jak kto a priori z góry skreśla ten cham" Amen.

Podobne artykuły


13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 958
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1108
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1009
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1847
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 696
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 849
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 547
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 991
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 638
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 506
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





Jak to Wałęsa powiedział ... "Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!" :-)))

Z pozdrowieniami dla przyjaciela ;-)

@SZKOLENIA_COM: Dziękuję, pozdrowię Grzesia :-)

To są ostatnie godziny naszych pięciu minut.
Furman nie może być koniem i odwrotnie.
Nie można mieć pretensji do Słońca, że kręci się wokół Ziemi.
Powinna być lewa noga i prawa noga. A ja będę pośrodku.
Tonący brzytwy chwyta się byle czego.

- ten sam mistrz bełkotu, a po wyborach, no cóż pewnie jego proroctwo się sprawdzi, odpowiem wymijająco wprost.

"Dobrze się stało, że źle się stało", więc "Nic się nie zmieni. Róbmy swoje."

@Hamilton Starszy: " więc "Nic się nie zmieni. Róbmy swoje." " - dokładnie, nie ma co panikować. Amen!

  mojra  (www),  26/10/2015

Nawrócony jest Jarosław, więc mu Boże Błogosław! Rano wieczór, we dnie w nocy, bądż mu zawsze do pomocy, strzeż duszy i ciała jego i zaprowadż go z Aniołem Stróżem do żywota wiecznego Amen

@mojra: jeszcze w maju beczałaś jak stado baranów, że w Polsce fałszują wybory.
http://eiba.pl/4
a dziś hipokrytko piejesz z zachwytu.

@mojra: już niedługo w każdym mieście będzie pomnik 'zamordowanego' prezydenta z żoną, córką, zięciem, bratem i wiernym Antonim. Będziesz miała gdzie chodzić na kolanach.

  mojra  (www),  27/10/2015

@Hamilton Starszy: i zabiorą ci biedaku pomniki braci wyzwolicieli, kolekcjonerów zegarków i gwałcicieli

@Hamilton Starszy: wybory fałszują tylko wtedy gdy PiS lub inni święci przegrywają. Gdy PiS wygrywa - liczenie się zgadza ;-)

nie no, nie mogę - do św. Jarka też mamy się modlić?

  liwa,  26/10/2015

@SZKOLENIA_COM: :))) nigdy nie wiadomo.. może" na ołtarze" będą go wznosić i wtedy leżenie krzyżem wskazane..

@liwa: liczba ateistów wzrośnie w zastraszającym tempie i w ogromnych ilościach :-)))

  liwa,  26/10/2015

@SZKOLENIA_COM: wierzysz w pustki w kościołach, bo ja nie.. :)

@liwa: hm faktycznie .. frekwencja może wzrosnąć ... :-)))

  liwa,  26/10/2015

@SZKOLENIA_COM: Bóg tak chciał... :)))
tylko co On ma do tego, nie wiem..



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska