Login lub e-mail Hasło   

Jak urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu

Podejście do samodzielnego urządzania mieszkania staje przyjemnością, która nas wciąga i pozwala poznawać coraz to nowsze produkty lub też udręką dla nas i całego otoczenia.
Wyświetlenia: 519 Zamieszczono 10/11/2015

1. Od czego należy zacząć przy urządzaniu mieszkania w nowoczesnym stylu

Ważne jest by poznać obecnie panujące trendy i materiały, tak naprawdę znajomość materiału jest punktem wyjścia i musi się stać kontynuacją w całości.

2. Materiały które doskonale pasują do nowoczesnego mieszkania:

 - Tak naprawdę królującym elementem jest drewno, które poprzez swoją formę i szeroki wachlarz zastosowania doskonale sprawdza się na podłogach, ścianach i w takich pomieszczeniach jak łazienka i kuchnia. szeroki wybór daje nam kolorystyka, niemniej jednak należy pamiętać by do pomieszczeń niskich lub małych wybrać jaśniejsze odcienie, a do wysokich lub dużych możemy zastosować bez obaw ciemniejsze gatunki.

Drewniana podłoga ciemna Podłoga drewniana jasna jasna podłoga drewniana

- Beton architektoniczny - należy traktować jak drewno jest on sam w sobie produktem, który musi zaaklimatyzować się w pomieszczeniu, beton daje nam możliwość zastosowania różnorodnych form kolorów i samej struktury betonu. w przypadku stosowania betonu architektonicznego jedynym ograniczeniem są fundusze.

kominek beton architektoniczny betonowe meble ściany beton

- Metal- ogólnie rzecz ujmując metal może stać się elementem dekoracyjnym lub bazą dla ścian, półek i regałów. Zimny charakter metalu można ocieplić poprzez wprowadzenie proszkowego malowania na kolor matowy. Metal daje nm możliwość samodzielnego projektowania mebli ważne by znaleźć odpowiedniego fachowca który zrealizuje nasze pomysły.

 

 stół metal i drewno

              metalowe meble metalowe meble

3. Kolorystyka również ma wpływ.

W nowoczesnym mieszkaniu nie może zabraknąć takich kolorów jak czerń, wszystkie odcienie szarości i biel. Ważne by wybrać jeden z naszych ulubionych kolorów i zastosować go w elementach dekoracyjnych takich jak poduszki, zasłony, obrazy itp...

4. Kolaż

Aby dobrze dobrać kolory i produkty, które wcześniej się upatrzyło, nalepie jest wziąć program do obróbki grafiki lub dużą kartkę i powklejać najpierw elementy ścian, meble lampy i oświetlenia, tak aby stworzyć na tej jednej stronie kompozycje produktów i określić czy pasują one do siebie.

Materiały zaczerpnięto ze strony:

www.bettoni.pl

www.deeco.eu

www.takemehome.pl

http://funita.blogspot.com/

Podobne artykuły


61
komentarze: 28 | wyświetlenia: 7652
44
komentarze: 19 | wyświetlenia: 31333
37
komentarze: 25 | wyświetlenia: 5825
31
komentarze: 14 | wyświetlenia: 17554
29
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1966
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4301
26
komentarze: 39 | wyświetlenia: 10956
24
komentarze: 36 | wyświetlenia: 2391
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3476
23
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3109
22
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1936
25
komentarze: 29 | wyświetlenia: 3050
 
Autor
Artykuł  Karpik86  (www),  18/02/2016

Pięknie aranżacje z betonu architektonicznego.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska