Login lub e-mail Hasło   

Kabiny Foldex – wolność w Twojej łazience.

Firma METAL- HURT, właściciel marki Sea-Horse wprowadziła właśnie na rynek nowy model kabin prysznicowych. Foldex to wolność w Twojej łazience! Dlaczego?
Wyświetlenia: 474 Zamieszczono 13/11/2015
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako spam

Ponieważ to Ty decydujesz o tym, jak kabina w danym momencie będzie wyglądać. Gdy z niej korzystasz, chcesz aby była duża, wygodna i bezpieczna, gdy z niej nie korzystasz możesz złożyć jej drzwi i cieszyć się maksymalną przestrzenią w Twojej łazience. 

Pomyśl tylko ile czasu w ciągu doby poświęcasz na prysznic…Pozostaje nam jeszcze mnóstwo czasu  w ciągu doby, w których możemy skorzystać z łazienki ale niekoniecznie korzystać z prysznica. W tym czasie chcielibyśmy aby nasza łazienka była tak wygodna, jak to tylko możliwe.  Jak korzystasz z przestrzeni przeznaczonej na kabinę prysznicową podczas gdy nie bierzesz kąpieli? Jeśli posiadasz standardową kabinę prawdopodobnie przestrzeń ta zostaje niewykorzystana przez całe dnie. A to czasem prawie 1 m kwadratowy powierzchni, a nasze standardowe łazienki mają 5 lub 7 czy czasem nawet mniej metrów kwadratowych. Czym mniejsza łazienka tym bardziej cenisz każdy fragment jej powierzchni.

Kabina FOLDEX została przystosowana szczególnie do małych łazienek aby zapewnić Ci wygodę podczas kąpieli i swobodę po niej. Pamiętaj aby dopełnić tego efektu dobrze jest osadzić kabinę na podłożu z odpływem dzięki czemu po złożeniu kabiny przestrzeń podłogi będzie jeszcze łatwiejsza w użytkowaniu. Kabina świetnie pasuje do brodzika ale idealnie również nadaje się do montażu bez niego. Dzięki zastosowaniu systemu podwójnego unoszenia drzwi ich dolne krawędzie są mniej narażone na uszczerbki i zniszczenia. Drzwi są delikatnie unoszone na zawiasie przyściennym podczas otwierania oraz dodatkowo na zawiasach pośrednich.  One także zasługują na więcej uwagi – ich nowoczesna budowa to nie tylko duży atut ze względów estetycznych ale również higienicznych. Idealnie zlicowana zaślepka ogranicza możliwość osadzania się zanieczyszczeń na wewnętrznej stronie kabiny oraz ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Kabina jest dostępna w trzech kolorach szkła aby jeszcze lepiej dopasować się do Twojego wnętrza.
Transparentny, brązowy i grafitowy to podstawowe kolory, które dopasują się do wnętrza w barwach ciepłych i zimnych – a jeśli twoja łazienka jest niestandardowa i odjechana? Zastosuj kabinę prysznicową w wersji transparentnej – ona będzie pasować do każdego wnętrza.

Nie należy również zapominać o tym, że łazienka to miejsce, w którym trzeba wyjątkowo dbać o higienę i czystość. Tu ze względu na warunki i okresową dużą wilgotność bakterie mogą namnażać się dużo szybciej niż normalnie. Jednocześnie nikt z nas nie chce spędzać całych dni na sprzątaniu dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie otaczających nas przedmiotów. Kabina Foldex ze względu na swoją budowę jest nie tylko nowoczesna i funkcjonalna ale również łatwa w czyszczeniu. Duże płaskie powierzchnie i zlicowane zawiasy z wewnętrzną powierzchnią drzwi to duże ułatwienie w codziennym sprzątaniu.

Sprawdź kabinę Foldex i ciesz się z nowoczesnych rozwiązań do małej łazienki.

 

www.metalhurt.com.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1433
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1099
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 799
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1054
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 366
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 476
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1114
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 852
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 644
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 659
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 992
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 448
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1457
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 703
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Kabiny Foldex – wolność w Twojej łazience." - ja rozumiem, że do momentu instalacji tej kabiny, autor miał poważne problemy by uwolnić się ze swojej łazienki lub był w niej przetrzymywany wbrew własnej woli? :-))))))))

@Trebor: nie do końca, ale coś w tym jest;) Foldex daje nam zdecydowanie więcej "wolności" niż inne kabiny w łazience;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska