Login lub e-mail Hasło   

Na co warto zwrócić uwagę wybierając kreator stron www

Internet to wszechpotężne medium. To właśnie on zastąpił nam obecnie telefon i pocztę, codzienną gazetę i sklep. Przy jego pomocy możemy wykonać większość czynności.
Wyświetlenia: 448 Zamieszczono 16/11/2015

Nic więc dziwnego, że większość z nas, pragnąc ułatwić sobie życie, chce znaleźć w wirtualnym świecie miejsce na własne interesy.

Tworzenie strony internetowej

Prowadzenie działalności w Internecie nie jest jednak możliwe bez posiadania strony internetowej, a ta z kolei wymaga od nas pewnych nakładów finansowych. Pragnąc założyć stronę, musimy najpierw wykupić domenę, zapłacić za hosting, wynająć kogoś, kto zrobi nam szablon. Koszty tworzenia swojego miejsca w sieci potrafią być naprawdę wysokie, jeżeli nie mamy kogoś, kto zna się na niuansach internetowej rzeczywistości. Istnieje jednak sposób na stworzenie witryny minimalnym nakładem kosztów. W sieci można znaleźć tak zwane kreatory stron www. Te proste w obsłudze urządzenia służą do tworzenia własnych witryn internetowych. Takich serwisów jest jednak naprawdę dużo, zarówno darmowych, jak i płatnych. Jak wybrać ten właściwy?

Cechy dobrego kreatora

Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na te serwisy, które umożliwiają nam od razu założenie strony na ich serwerze, jak na przykład BOWWE (http://bowwe.com/pl/kontakt). To dużo ułatwia, zwłaszcza, kiedy przychodzi do zarządzania treściami na stronie. Taka opcja na ogół jest płatna, ale na ogół nie wymaga większych nakładów finansowych, niż kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Druga sprawa to prostota oprogramowania. Osoby, które decydują się na korzystanie z kreatora, na ogół nie są specjalistami w dziedzinie webdesginu, dlatego intuicyjny system do budowania strony pełni kluczową rolę w kreatorach internetowych. Ważne jest również to, czy kreator oferuje nam możliwość skomunikowania strony z mediami społecznościowymi. Możliwość udostępniania treści w Internecie jest nie do przecenienia w marketingu internetowym i pomaga pozycjonować stronę. Bardzo ważne jest również to, czy kreator tworzy automatycznie mobilną wersję naszej witryny. Bardzo wiele osób przegląda nowości w sieci przy okazji, korzystają z telefonów komórkowych i tabletów, więc brak strony responsywnej mógłby ich zniechęcić do naszej witryny.

Internet daje dużo możliwości, z których każdy może korzystać – nawet osoby, które nie do końca zgłębiły wszystkie jego tajniki. Pamiętajmy, że jeśli chcemy, zawsze znajdziemy sposób na realizację naszych celów!

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1148
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 60712
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32584
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31288
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63514
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 64970
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23270
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28834
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28510
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23493
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26315
32
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26671
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska