Login lub e-mail Hasło   

Organizacja podróży służbowych

Jesteś pracownikiem w korporacji i nie wiesz jak rozwiązać kwestię podróży służbowych, czy samemu je organizować, czy zlecić to swoim pracownik, a może zewnętrznej firmie? Sprawdź
Wyświetlenia: 813 Zamieszczono 24/11/2015

Firmy non stop wysyłają swoich pracowników w wyjazdy firmowe, bo niestety dzisiejszy biznes chociaż coraz bardziej nowoczesny i cyfrowy, dalej wymaga częstego podróżowania. Żyjemy w dobie telekonferencji i ogólnej internetyzacji, mimo to nic nie potrafi zastąpić dobrej biznesowej rozmowy.

Podróże służbowe są coraz to częstsze i coraz dłuższe, nawet naście lat temu biznesowe loty międzykontynentalne były czymś ekstremalnym, dzisiaj są normą, coraz to lepiej rozbudowana infrastruktura dróg i autostrad oraz lotnisk, umożliwia nam wzrost podróżowania. Często w ogromnych przedsiębiorstwach samych podróżujących, nie interesuje nic, bo wszystko mają zawsze załatwione, a organizacją muszą zajmować się szeregowi pracownicy. Niestety tacy pracownicy często z przypadku, nie mają wielkiego rozeznania w temacie i później wychodzą różne problemy. Wbrew powszechnej myśli organizacja podróży służbowych to nie jest lekka praca, trzeba połączyć ze sobą kilka wątków i uwzględnić korekty na ewentualne opóźnienia lub inne sytuacje. Na szczęście przedsiębiorcze firmy nie zostają w tyle i coraz to częściej słyszy się o firmach, które świadczą kompleksową obsługę podróży służbowych. Ich zadaniem jest organizowanie podroży firmowych i dbanie o całkowitą satysfakcję, ciekawą sprawą jest to, że takowe przedsiębiorstwa mają zazwyczaj trochę lepsze ceny miejsc noclegowych, miejsc hotelowych, czy ceny biletów lotniczych, gdyż będąc pośrednikami rezerwują sporo takich usług.

Podsumowując, jeśli podróżujemy dość rzadko, lub nie posiadamy zbyt wielkich wymagań i możemy zatrzymać się tam gdzie akurat jest wolne miejsce, a nie tylko tam gdzie chcemy, to rekomenduję samemu organizować sobie podróże firmowe lub oddawać to swoim kompetentnym podwładnym. Jednakże jeśli nasza firma bardzo często wysyła pracowników w różnorodne podróże służbowe to zalecam skorzystać z ofert przedsiębiorstw, które mają doświadczenie i wiedzę jak organizować wyjazdy firmowe.

Podobne artykuły


43
komentarze: 35 | wyświetlenia: 5874
20
komentarze: 5 | wyświetlenia: 55154
7
komentarze: 8 | wyświetlenia: 4101
6
komentarze: 0 | wyświetlenia: 6724
4
komentarze: 0 | wyświetlenia: 85244
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15011
36
komentarze: 35 | wyświetlenia: 2269
35
komentarze: 94 | wyświetlenia: 3442
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 5908
31
komentarze: 26 | wyświetlenia: 2353
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3826
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2584
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2246
 
Autor
ArtykułPodróże biznesowe, podróże służbowe i wykazdy dla firm wymagają perfekcyjnej organizacji. Tak naprawdę wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i nie można sobie pozwolić na żadną fuszerkę. Dlatego należy zlecać całe przygotowania doświadczonym ludziom, np. http://axialus.pl/pl/ofert/pod(...)luzbowe i dzięki temu jest pewność, że nic nie zostanie pominięte lub zapomniane.

Planowanie podróży służbowych to naprawdę spore wyzwanie. Zadbać o każdy detal, o niczym nie zapomnieć, nic nie pomylić, a do tego wszędzie dotrzeć na czas i uniknąć komplikacji… To się udaje jeśli ma się swoje sprawdzone sposoby i wtedy idzie szybciej. Zwłaszcza jeśli można mieć do tego budżet i wynająć samolot lub helikopter na prywatny przelot choćby w Call&Fly.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska