Login lub e-mail Hasło   

Take a moments...

Zaczyna się tak jak powinno.. jest wino..są tematy, rozmowa się klei… wpatrzeni w siebie wiedzą, że iskrzy…. przypadkowe otarcia, delikatne muśnięcia…On patrzy..Ona z przekąsem..
Wyświetlenia: 401 Zamieszczono 28/11/2015

Zaczyna się tak jak powinno.. jest wino..są tematy, rozmowa się klei… wpatrzeni w siebie wiedzą, że iskrzy…. przypadkowe otarcia, delikatne muśnięcia…On patrzy..Ona z przekąsem delikatnie zagryza dolną wargę… powinni skończyć w pobliskim motelu.. u niej.. u niego…??

A jednak każdy kończy u siebie..

Była chemia…było pożądanie… był czas! Nie było sexu ?

Bywa i tak…gdy „porządna” dziewczynka „czegoś” szuka ale nie pozwalają jej wpajane od dziecka wartości? te same które ukształtowały jej charakter, światopogląd i spojrzenie na relacje damsko-męskie, a facet… już po pierwszym dwuznacznym tekście wie, że ona nie z tych… a przecież zapowiadała się całkiem gorąca noc..pełna swobody, rozkoszy i braku oceny, noc w której zapomina się na chwile o problemach dnia codziennego, noc w której pożądanie dyktuje warunki a my bezwiednie dążymy do spełnienia…

Wtf???!!!

XXI wiek? Zwiększona tolerancyjność, świadomość własnych potrzeb?, wolny duch ? czy zamknięcie pod kloszem własnych przekonań??Co sprawia, że tak fizycznie podchodzimy do tego typu spraw? Bez emocji, bez więzi? Traktujemy druga osobę jako chwilową uciechę a sex jako reduktor napięcia, nie zastanawiamy się nad konsekwencjami…

Wiesz…? bo podobno czasem właśnie o to chodzi.. o to by nie myśleć..nie kategoryzować, nie oceniać siebie ani innych .. człowiek istota ludzka potrzebuje choćby czasem czułości, zbliżenia, dotyku …ulegamy przyjemności tu i teraz ..bo jest chemia, jest żar jest okazja…wiec czemu nie skorzystać?? No właśnie!!?

Otóż dlatego, że Ona ciągle jest gdzieś indziej…nawet podczas gorącej relaksującej kąpieli jej myśli wędrują w przyszłości lub przeszłości.. nie potrafi być w danej chwili ..czerpać garściami z tego co przynosi jej los tu i teraz, nie jutro, nie za tydzień i nie za rok!

A przecież pewne jest tylko to ze ciepła woda delikatnie muska ja po plecach.... Odpręża zmęczone mięśnie, faluje na brzuchu delikatnie łaskocząc.. powinna się temu poddać pozwolić sobie na chwile odprężenia, ukoić zmęczone ciało ale nie…,

Ona z kąpieli wychodzi zmęczona… bo przerobiła tysiące scenariuszy i problemów które prawdopodobnie nigdy się nie wydarza… zapomniała o sobie..

Tak jest i tym razem,

Nie poddała się namiętności ….nie odważyła się poddać tej chwili bo Jej już dawno w niej nie było.., Ona była już gdzieś daleko w przyszłości…..prawdopodobnie rozwiązując problem następstwa tej nocy...

a po wszystkim…

on zły ze nie przeleciał choć by tak blisko… Ona wierna sobie ale czy szczesliwa…??

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1445
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1103
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 806
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1061
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 372
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 651
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1126
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 478
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 862
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 456
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1010
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 666
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 601
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 728
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Kobieta powinna poddać się mężczyźnie jeśli jest tego warty

  mojra  (www),  29/11/2015

Seks to klej do scementowania sakramentu małżeństwa. Dar od Boga. Nie nadaje się do klejenia konkubinatu, który w oczach Boga jest grzechem.

@mojra: Jakże blisko ci do islamu. Zapytaj swojego księdza jaką rolę pełni podczas "sakramentu małżeństwa" i obyś trafiła na uczciwego kapłana, który przyzna że jest tylko świadkiem a cała reszta szopka dla gawiedzi. Miłość czy z papierkiem czy bez nie podlega pod kategorię grzechu, nawet miłość poza związkiem nie jest grzechem, grzechem może być nieuczciwość.
Mała mi seks, chwila zapomnien ...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  29/11/2015

@roszpunek: Seks służy prokreacji bez której kobieta jest niespełniona. Małżeństwo to harmonia wszystkich czynników.
Miłość przez duże M to wierność Bogu i małżonkowi do śmierci. Ta związana tylko z seksem to zauroczenie egoistów przeważnie niewierzących w Boga, bo seks poza małżeński jest cudzołóstwem, czyli grzechem.

@mojra: Odpowiedź na te bzdury, które napisałaś byłaby dłuższa niż artykuł, dlatego się powstrzymam. Przemyśl to co napisałaś pod kątem krzywdy jaką wyrządzasz kobietom niespełnionym i tym których małżeństwo nie jest "harmonią wszystkich czynników".
Kiedyś przeczytałem taki tekst: "wierzący idą do piekła, do nieba idą zbawieni" a miłość jest najwyższą wartością.

  mojra  (www),  29/11/2015

@roszpunek: w wykonaniu wielu kochanków to jej trwanie to czas penetracji, a nie dozgonna lub wieczna! W agencji towarzyskiej kosztuje 500 zł za godzinę.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska