Login lub e-mail Hasło   

Najlepszy prezent na święta to…wspomnienia!

Warto przygotować dla najbliższych upominki jedyne w swoim rodzaju. Unikatowe prezenty, w których uwiecznione zostaną Wasze najpiękniejsze, wspólne wspomnienia.
Wyświetlenia: 298 Zamieszczono 01/12/2015

Klasycznie i elegancko: ramki ze zdjęciami lub fotoobrazy

Z pewnością masz w swojej kolekcji rodzinne zdjęcia, na których utrwalone zostały wyjątkowe momenty z Waszego życia – pełne prawdziwych emocji i wzruszeń. Najprostszym pomysłem na świąteczny upominek będzie oczywiście wywołanie takiego zdjęcia (lub serii zdjęć) i umieszczenie go w ozdobnej ramce. Współna fotografia może posłużyć również, jako materiał do przygotowania wyjątkowo eleganckiego prezentu - unikatowego fotoobrazu. Ten zaś, osoba nim obradowana będzie mogła powiesić na ścianie nawet bez żadnej ramki, dopełniając stylowej aranżacji salonu, sypialni czy biura.

Wspomnienia zamknięte w książce

Efektownym prezentem świątecznym, który zapewni Twoim bliskim wiele uśmiechów i wzruszeń będzie personalizowana fotoksiążka. Ten niepowtarzalny fotoalbum, szyty na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań, stanowi wyjątkową formę oprawy najpiękniejszych wspomnień. Na kartach fotoksiążki możesz uwiecznić dowolnie wybrane chwile – ślub, wspólne wakacje, rodzinne uroczystości czy pierwsze lata życia Waszego dziecka. Fotoksiążka, w zależności od Twojego projektu, może stać się nie tylko rodzinną kroniką, ale także np. fotograficznym portfolio czy autorką książką kucharską. Możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem w kreowaniu fotoksiążki jest kreatywność oraz własne upodobania.

Kalendarz - prezent na cały rok

Doskonałym pomysłem na świąteczny upominek jest również personalizowany fotokalendarz. To piękna forma upamiętnienia najważniejszych dla Ciebie oraz dla Twoich najbliższych chwil, które później towarzyszyć Wam mogą przez cały rok. Podczas projektowania fotokalendarza możesz wybierać z kilku formatów, dostępnych w ponad stu szablonach, a także licznych elementów dodatkowych takich jak tła, ramki oraz cliparty. Do wybranych dat możemy dodać własne notatki np. o rocznicy ślubu, urodzinach czy imieninach najbliższych. Znaleziony pod choinką kalendarz ze zdjęciami wnuka, ucieszy na przykład babcię i dziadka. Ukochana osoba zaś, doceni nowe zdjęcie Waszej pary na każdy z dwunastu miesięcy kolejnego roku.

Piękne i praktyczne – gadżety ze zdjęciem

Fotoprezenty, oprócz wartości sentymentalnej i ozdobnej, mogą być także bardzo praktycznymi upominkami. Popularnymi pomysłami są między innymi: fotokubki, koszulki z nadrukiem, maskotki z personalizowanych ubrankiem, fotopuzzle czy etui na telefony. W bogatej ofercie dostępnych fotogadżetów każdy znajdzie coś inspirującego dla siebie!

Fotoprezenty to najlepszy sposób na utrwalenie wspomnień i… dzielenie się nimi z bliskimi. Wręczając personalizowany fotoalbum, kalendarz czy inne gadżety masz pewność, że pamięć o Waszej relacji będzie Wam towarzyszyć przez cały przyszły rok. Wystarczy bowiem jedno spojrzenie, by przypomnieć sobie historię związaną ze zdjęciem i…uśmiechnąć się. Nie zwlekaj więc – poszukaj wyjątkowych fotografii w swoim albumie, a potem przygotuj na www.empikfoto.pl unikatowe podarunki, które na pewno będą strzałem w dziesiątkę!

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1770
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1706
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1121
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 961
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1045
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 967
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1032
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 682
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 877
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 410
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 570
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 877
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 571
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska