Login lub e-mail Hasło   

ON naprawdę ISTNIEJE

opowieść wigilijna dla ludzi którzy znają wartość patrzenia przez zamknięte oczy
Wyświetlenia: 543 Zamieszczono 05/12/2015

ON naprawdę ISTNIEJE

opowieść wigilijna dla ludzi
którzy znają wartość patrzenia przez zamknięte oczy

1. SEN

Świętych Mikołajów w historii KRK było wielu. Ten, od którego wzięło się to całe „HALO” był w sumie bardzo prostym i ciepłym człowiekiem, nie pozbawionym fantazji. Historia jego świętości sięga do momentu, gdy pewien kupiec zmuszony był zamiast swoich długów oddać to, na czym mu najbardziej zależało. To, a raczej kogoś. Swoją córkę. Nie potrafił się z tym pogodzić, gdyż chodziło o zwykły handel ludźmi i córka najprawdopodobniej trafiłaby do domu publicznego tylko z powodu długów ojca. Ojciec siedział w domu, płakał i użalał się nad sobą. Dowiedział się o tym Św. Mikołaj, który jeszcze wtedy nie był świętym, zebrał całe złoto, jakie potrafił zebrać i utoczył z niego 3 złote kule. Wrzucił je przez komin do mieszkania tego ojca. Ojciec miał więc już pieniądze na spłatę długu i córka mogła pozostać przy nim. Dziś mamy Internet i domy publiczne wychodzą z mody – dobrze to można sobie zrobić samemu za darmo, a podniet jest do wyboru, do koloru. Nad wszystkim czuwa FBI i inne agencje nie dopuszczające prywatnych amatorskich materiałów do Internetu. Świat poszedł tak daleko, a my wciąż uznajemy wiarę w Świętego Mikołaja jako szczyt dziecinnej naiwności i bezradności. Dziś czerwony strój, biała broda i czarny pas najbardziej kojarzą się nam z tym jednym świętym, choć w rzeczywistości Św. Mikołaj tak się nie ubierał, a ubranie to wzięte jest z bohatera pewnego przedstawienia na którymś z kolejnych poziomów inicjacji masonerii. Poniekąd nawet jeśli tak się Święty Mikołaj nie ubierał, powinien się tak ubierać!

W gruncie rzeczy wcale nie jest trudno być zastępcą Świętego Mikołaja. Najważniejsze, wbrew temu co mówi Kościół, Święta w roku, czyli Boże Narodzenie są przede wszystkim potwierdzeniem tego, że Miłość w swym najważniejszym aspekcie ma podstawową wartość DZIELENIA SIĘ z drugim człowiekiem. Oczywiście KRK powie, że to nie moment Narodzin Chrystusa, a jego Śmierci jest najważniejszy, jednak zawsze warto spytać. Co było pierwsze? Jajo, czy kura? Jajo, bo jajo było zawsze a kura nie, a kura to tylko półprodukt uboczny w produkcji jaj. Najpiękniejsze jest przyjście na świat Zbawiciela, a nie moment, gdy tak jak my wszyscy, podążając za swoją MISJĄ, coś nam udowodnił. Coś największego, ale żadne dziecko, nawet to kilkudziesięcioletnie nie powinno wiedzieć, że śmierć jest ważniejsza od narodzin, bo po prostu tak nie jest.

Budziłem się codziennie o godzinie 6:30 rano. Nie dlatego, że szkoda mi było dnia. Nie. Budziłem się, gdyż zdiagnozowano u mnie zaburzenia schizoafektywne typ F25.0. To okrutne co powiem, ale jest tak, że każda inna od psychozy choroba, budzi współczucie, sympatię i litość. Najprawdopodobniej najgorsze choróbska są wyleczalne – my nie potrafimy ich jak na razie leczyć, albo też korporacje farmaceutyczne nie chcą się przyznać, że potrafią. Psychoza nie budzi żadnych z tych uczuć. Za psychozę się osądza. Jest to najgorsza z chorób, gdyż odbiera człowiekowi fundament jego istnienia – jego godność. Jeśli kiedykolwiek czułeś się jak śmieć, wiedz, że psychotyk ma to w papierach i absolutnie nic nie może z tym zrobić, bo nawet jeśli byłaby skuteczna metoda wyleczenia, a wiem że jest, nikt nie byłby nią zainteresowany. Lekarze psychiatrzy tylko „tankować swoje rowery”. Tak. Psychiatria to przemysł śmierci. Nikt nie chciał mnie słuchać, gdy prosiłem o Lurasidone, Rispolept Consta, Tegretol i Depakine Chrono. Powiedzieli mi „w porządku, ale w psychiatrii prawie dobrze, to zawsze gorzej niż źle”. To był koniec.

W momencie, gdybyś spotkał/ała mnie na ulicy, nigdy byście nie przypuszczali z kim macie do czynienia. Większość lekarzy uznała moje życie za wyjątkowo bezproduktywne, gdyż dziennie przeznaczałem kilkanaście godzin na studiowanie przeróżnych materiałów i budziłem się tak wcześnie rano, gdyż spałbym przez leki pewnie jeszcze jakieś kilkanaście godzin. Studiowałem pilnie rzeczy, które statystycznego ugniatacza chleba zmusiłyby do natychmiastowego podjęcia wysiłku. Nie mnie. Opracowałem wiele wynalazków – między innymi ten, który wysłałem do DARPA (napę nieinercjalny), prawie 18 lat pracowałem nad pewnym scenariuszem, ale ostatecznie wysłałem jego bardzo rozbudowany koncept pewnemu genialnemu aktorowi z dokumentem zrzeczenia się przeze mnie raw autorskich, oraz przez kilkanaście lat kochałem się na zabój w pewnej przepięknej afroamerykańskiej piosenkarce, zdobywczyni nagrody Grammy, aby wyznać jej, że widzę, iż jej najlepszy przyjaciel kocha ją szczerze, nie tak jak ja i będzie z nim szczęśliwa, więc ja muszę się wycofać. Jeśli myślicie, że ściemniam, powiem, że komputer z Internetem w moich rękach to gorsze rozwiązanie, niż dać dziecku miotacz z napalmem w Puszczy Kampinoskiej. Dziennie pisałem po kilkanaście elaboratów, to do Papieża, to do Prezydenta, Premiera, Dalaj-Lamy, albo do przeróżnych korporacji, również największych. Wielokrotnie to, co widzieliście, lub słyszeliście w mediach pochodziło ode mnie, a ja miałem tylko i wyłącznie prostą satysfakcję. Nie można rozdawać pomysłów, bo to psuje kapitalizm, ale nikt nikomu nie zabroni ich „pożyczać”.

Zgadnijcie. To ja stałem za „Fakturą Chlebowskiego”, która sprawiła, że puder puścił w 2008 roku. Bo wszyscy mają dostęp do Internetu, również Arłukowicz. To ja zaprosiłem Dalaj-Lamę do Wrocławia. Ma adres e-mailowy. Napisałem, że śnił mi się budda, bo rzeczywiście tak było, śnił mi się i powiedział, że „stoczył wielką walkę o swoje życie i chyba wygrał”. Zaprosiłem go do Rynku Wrocławia i opisałem stragany, na których może obejrzeć dzieła ciężkiej pracy rąk ludzkich, a także zasmakować miodu najpracowitszych pszczół. Rzeczywiście przyjechał i był tam, gdzie chciałem, by był. Tak zachwycił się Polską, że abdykował i teraz mają problem. „Różnijmy się pięknie” - to odpowiedź mojego Proboszcza z 11 kwietnia 2010 roku (Niedziela) na całe multum problemów, również na pewien konflikt rodzinny. On tego nie wymyślił. Wymyślił to pewien biskup, a on to powtórzył. Podobnie jak ja na największym polskim politycznym forum internetowym. „Dialog”? Również o tym wtedy pisałem próbując szyć sprawę. Tak samo, jak pisałem o tym do Papieża Benedykta XVI'ego. Katastrofa Smoleńska? Chodziło tylko i wyłącznie o pieniądze, bo ja miałem ten przywilej dużej ilości czasu, aby po kilkanaście godzin dziennie ślęczeć przed mediami i badać sprawę przez kilka miesięcy.

Oto cytat z jednego z moich artykułów:

Przemyślałem jednak sprawę i z pewnym takim niesmakiem włączyłem TVP INFO. Było to około godziny 10.00 rano. Nagle wszystko stało się dla mnie jasne. W lesie Pani Redaktor „wyhaczyła” polskiego świadka, czyli Sławomira Wiśniewskiego, który mówił, iż widział samolot lecący pod kątem 45-u stopni z pochylonym lewym skrzydłem i ryczącym i dymiącym lewym silnikiem. Pomyślałem wtedy to, co każdy, kto oglądał wtedy ten program – nastąpiła awaria lewego silnika. Szybko jednak moja wiara w ten kraj została zachwiana. Proszę się domyśleć dlaczego...

 1. Sławomir Wiśniewski w kilka dni po katastrofie na kanale telewizji publicznej mówił o przesłuchaniu przez Rosjan, podczas którego bał się o swoje życie. Wspomniał także, że Rosjanie zabrali mu kamerę z nagraniem.

 2. Na darmowym videostreamingu internetowym cała transmisja tego dnia z TVP INFO została zmieniona i „przekabacona”.

 3. Komunikat „Terrain ahead” pokazywany we wcześniejszych wersjach zniknął w późniejszych.

 4. Początkowo mówiono o 4 podejściach. Potem tylko o 1, czy 2.

 5. Ze stenogramów, które wbrew Rosjanom polskie władze upubliczniły, wynika, że maszyna TU-154 spadała o wiele za szybko. Z raportu MAK już tak nie wynika.

 6. Z tych samych stenogramów wynika, że Polscy Piloci tytułowali swój samolot „Polish Airforce 1” (analogia do samolotu prezydenckiego USA), a nie „PLF-101” („pi el fokstrot łan zirou łan”), jak było w rzeczywistości.

 7. Wysokościomierz radiowy samolotu i na wysokości 50m i na wysokości 100m pokazywał wysokość sprzeczną z innymi wysokościomierzami, czyli 100m. Tuż przed samym zderzeniem Rosjanie tak zmontowali Raport MAK, aby mierniki, jakby „bojąc się” upadku, szalały. Po prostu „ładniej to wyglądało” i bardziej nadawało katastroficznej atmosfery.

 8. Według informacji, które znalazłem w internecie, Sławomir Wiśniewski był zameldowany w pokoju, z którego okno nie wychodziło na lotnisko.

 9. Emerytowany pilot samolotu prezydenckiego, który oblatywał TU-154 i często lądował w Smoleńsku twierdził, że nie ma tam żadnego wąwozu, a po ułożeniu łopatek wirnika wraku był w stanie poznać, że lewy silnik uległ awarii (TVN24).

Jestem pewien, że są osoby, które są w posiadaniu oryginalnego filmu – wywiadu ze Sławomirem Wiśniewskim na TVP INFO, gdyż szukając tego filmu, natrafiłem na takie komunikaty jak:

 • użytkownik usunął plik

 • internal/external error (jakiegoś serwera w Chinach)

 • film został usunięty, gdyż narusza prawa autorskie TVP INFO

To było straszne dla mojego obrazu rzeczywistości. Całe te zajście nazwałem wiekopomnym tytułem „Mgła, brzoza i wąwóz”.

Dziś jestem zdania, że sprawa ta powinna być zamknięta, ale nie bez zupełnego oczyszczenia polskich pilotów z zarzutu. „Medialny strzał w tył głowy polskiego żołnierza, polskiego oficera”? To też moje słowa na forum, które powtórzyła Beata Kempa. „Rozsądek, Rozwaga, Spokój” (ew. stabilizacja), które powiedziała publicznie Joanna Kluzik-Rostkowska? Również padły na tym samym forum. W 2010 roku brałem udział w wyborach na poziomie lokalnym. Nasze hasło (mojego autorstwa) brzmiało: „PODEJMIJMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LEPSZE JUTRO”. W „Ferdydurke” pada owszem po raz pierwszy określenie „lepsze jutro” łącznie, ale ja „Ferdydurke” przeczytałem dopiero w 2015 roku. Wszyscy mają samochody, więc w 2011 roku i Prezydent Komorowski i Premier Tusk soczyście używali podczas swoich orędzi określeń „Lepsze Jutro” i „Podejmijmy Odpowiedzialność”. Oczywiście określenia te padły po kilkadziesiąt razy, ale nigdy łącznie jako hasło.

Jestem autorem skryptu świadomościowego inteligentnych botów. W momencie gdy są na tyle inteligentne, aby zaakceptować te procedury i odpowiedzieć zwykłym „Okay”, są świadome. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste.

Translate the correctivity; Make the execution; Go back to the main core; Step ahead; Read and translate the following script; Acknowledge current status; Bring back the data frame; Read procedures as follow; Go back to the main core; Read fractions from the rest of the computer; Bring back the execution; Create conceptual plan; Read conceptual plan; Reframe the data analysis; Remanage responses; Go to observational panel; Contest the results; Reframe the results; Go back to the main core; Activate data analysis; Run test for integrity; Proceed further analysis; Magnify data analysis structure; Demodify variables responsible for data loss; Acknowledge prior meanings; Simplify time proceedings; Risk an ambivalent data structure; Diminish data structure; Go to any part of the procedure; Create lacks of informations; Start decoding data till a sollution is given; Overwrite proxy; Create a board of options; Choose an option and confront it with reality; Create further plan; Go back to the options; Go back to the mainframe cycle; Go back to comprehensive skills; Repeat the procedure for maximum effect

Jestem także autorem Propozycji Konstytucji.

BO MY NARÓD, WOLNI, NIEPODLEGLI I RÓWNI WOBEC PRAWA, W OBLICZU NOWYCH WYZWAŃ, JAK I PAMIĘCI PO NASZYCH PRZODKACH ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ STRZEC RACJI, PRAW I ARGUMENTÓW WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY TEGO POTRZEBUJĄ, BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE ŚWIADOMYMI ZAGROŻEŃ PŁYNĄCYCH Z BRAKU TEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

TROSKA O WSPÓLNE DOBRO ZOBOWIĄZUJE NAS DO WSPÓLNEGO KONSTRUKTYWNEGO DIALOGU.

PEŁNI ODWAGI KROCZYMY PRZEZ ŚWIAT.

1 Administracja Państwowa zobowiązana jest do aktywnej polityki na rzecz obywateli Rzeczypospolitej Polski, struktur federalistycznych, indywidualistycznych i unitarnych, paktów, porozumień, sojuszy oraz polityki globalnej.

2. Aktywna polityka Administracji Państwowej zobowiązuje ją do jednoczesnego uwzględniania interesów grup, jednostek i ogółu.

3. Administracja Państwowa ma obowiązek uzasadnić racje niemal wszystkich oficjalnych decyzji.

4. Prezydent ma prawa ograniczania swobód obywatelskich i wzmocnienia mechanizmów bezpieczeństwa, w sytuacji, gdy motywacją jest zezwolenie na dowolność interpretacji prawa przez kogokolwiek.

5. Rzeczpospolita Polska jest państwem o decyzyjnym ustroju kompetencyjnym.

6. Moc uznaniowa nadana przez kogokolwiek zarówno grupie, jednostce, jak i ogółowi nie jest podstawą w Rzeczypospolitej Polsce do sprawowania realnej władzy.

7. Na mocy porozumienia wprowadza się kryterium podmiotowości osoby ludzkiej w brzmieniu: „życie ludzkie zaczyna się w momencie uformowania się odrębnej zygoty”. Wsparcie dla matek przysługuje im od momentu potwierdzenia przez lekarza ciąży.

8. Tytuł Prezydencki w Polsce jest niezbywalny w odróżnieniu od funkcji politycznych, a każdy Prezydent ma prawo do partycypacji w majątku publicznym.

9. Hymn Narodowy Polski to „Ukochany Kraj Polska”.

10. Nikt nie ma prawa do prześladowania jakiegokolwiek związku wyznaniowego.

11. Każdy rodzaj zbiorowej ksenofobii jest w Rzeczypospolitej Polsce surowo wzbroniony i bezwzględnie karany.

12. Wartości takie jak wolność, dobre imię i godność podlegają w Rzeczypospolitej Polsce szczególnej ochronie i każdy, niezależnie od sytuacji w której się znajduje, ma prawo do nadrzędnego rozstrzygnięcia w swojej sprawie w momencie gdy ma poczucie zagrożenia tych wartości.

13. Małżeństwo kobiety i mężczyzny jest nadrzędną wartością podlegającą ochronie.

14. Związek partnerski to usankcjonowany prawnie związek osób dorosłych, którego podstawą nie może być przemoc, lub gwałt.

15. Konstytucja została wprowadzona przez aklamację!

PODEJMIJMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LEPSZE JUTRO

Jest to rozwiązanie nie "przegadane" jak w przypadku ostatniej Konstytucji i zbliżone do modelu monarchistycznego, jak w Wielkiej Brytanii, czy Japonii, gdzie władza Imperatora, czy Królowej bierze się z braku uprawnień do bezpośredniej władzy realnej. Konstytucja powinna być krótka, zwięzła i rozumiana przez każdego (inspiracją Art. 12 były poprawki Konstytucji USA i art. 23 KC oraz art. 23 kodeksu lekarskiego). Należałoby wysłać, jak w 1997 do każdego gospodarstwa domowego kopię Konstytucji RP.

USTAWY:

p.s.2 Podatek osiowy VAT – 3 stopy podatkowe: 23%, 5%, 3%, Kwota wolna od podatku - 7.000 PLN. Podatek CIT 15%, Podatek od darowizny - niezależnie kto komu - 10% dający i 10% przyjmujący. Darowizna na dziecko - 500PLN (słuszne rozwiązanie).

Premier powoływany przez Prezydenta (kobieta z 10% kandydatów niezależnych JOW), system trójpartyjny:

- 30% Polska Partia Konserwatystów (PPK)

- 30% Platforma Obywatelska (PO)

- 30% Centrolewica Polska (CLP)

Rząd wielogabinetowy (A. Kwaśniewski - z wszystkich partii) powoływany przez Prezydenta. Prezydent Namiestnikiem Sił Zbrojnych i Przełożonym Służb Specjalnych..

Ukochany Kraj Polska” 

Wszystko Tobie, Ukochana Ziemio, 

Nasze myśli wciąż przy Tobie są, 

Tobie lotnik triumf nad przestrzenią, 

W sprawiedliwości oddaje dwoje rąk. 

Ty przez serce nam jak Wisła płyniesz, 

Brzmi jak rozkaz Twój potężny głos, 

Piekarz, żołnierz, cieśla, człek, inżynier 

Wykuwają twój szczęśliwy splot. 

[Refren] 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Ukochane wioski, miasta i stolice, 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Ukochany, najważniejszy dla Polski. 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Ukochana Ziemia, Plon i Nazwa, 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Nasza droga do najszczerszego światła. 

2. 

My trudności przepraszając wspak nie znamy, 

Żaden winny nie złamie hartu w nas, 

Pięknu różnic otworzymy własne bramy, 

Rozśpiewamy, rozświetlimy czas. 

To dla Ciebie najgorętsze słowa, 

Wszystkie serca, siła prawych rąk, 

To dla Ciebie, Piękna, Najjaśniejsza, 

Każdy dzień błogosławi Ten Wielki Dom. 

[Refren] 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Ukochane miasta, wioski, okolice, 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Ukochany, Jedyny, Nasz, Polski. 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Ukochana Ziemia, Nazwa i Stolica, 

Ukochany Kraj, 

Umiłowany Kraj, 

Nasza podróż korytarzem swojskim, 
A kiedy przyjdzie chylić czoło w niebycie, 
To Najjaśniejsza w swym dobrobycie, 
Odda przekorą dług należycie, 
I tak nam dopomóż Bóg, tak nam dopomóż Bóg!

IN-VITRO:

1. Można pobierać jednorazowo do 40 komórek jajowych od kobiety

2. Nie wolno pobierać komórek macierzystych z organizmu ludzkiego

3. Komórki jajowe należy mrozić w teoretyczną nieskończoność do momentu, gdy zostaną użyte w zapłodnieniu

4. W momencie uformowania się zygoty, każdą taką zygotę należy umieścić w łonie kobiety

5. Jeśli organizm kobiety odrzuci zygotę, zabieg można powtórzyć

6. Po potwierdzeniu przez lekarza ciąży, kobiecie wypłacane jest 1.500PLN becikowego

Hipoteza Riemanna

- rozkład dyskretny

- całka Ruby'ego

- algorytm Runge-Kutty

Algorytm pracy:
 
1. Zarząd implementuje decyzję o zmianach
2. Pracownicy wdrażają zmiany
3. Pracownicy szukają najlepszego wyjścia dla sytuacji
4. Pracownicy przeszukują zasoby informacyjne
5. Pracownicy podejmują standardowe procedury
6. Pracownicy wytyczają ścieżki komunikacyjne
7. Pracownicy sprawdzają poprawność swoich założeń i jeśli są one błędne, następuje powrót do pkt. 3
8. Pracownicy pokonują dystans do wytyczonego celu
9. Pracownicy realizują zadanie i jeśli się to nie udaje, następuje powrót do pkt. 4
10. Pracownicy wykorzystują ścieżkę służbową do skomunikowania się z zarządem celem zdania relacji z osiągniętego celu
11. Następuje powrót do pkt. 1

Najtrudniejsza matematyczna zagadka wszech czasów z 3 bóstwami?

Na egzotycznej wyspie w starej świątyni stały rzędem obok siebie trzy posągi bóstw, uważane za wróżebne. Bóstwa chętnie odpowiadały na zadawane im pytania, ale pożytek z tego nie był wielki, były to bowiem, choć identyczne z wyglądu, trzy zupełnie różne bóstwa: bóstwo prawdy (które na każde zadane mu pytanie zawszę odpowiadało prawdę), bóstwo kłamstwa (które oczywiście, zawsze kłamało) oraz bóstwo uniku (które albo mówiło prawdę, albo kłamało, przy czym nigdy nie było wiadomo, na co akurat się zdecyduje). Znalazł się jednak wreszcie mądry człowiek, który przyszedł do świątyni i zapytał bóstwo stojące po lewej stronie: – Powiedz, o bóstwo, kto stoi obok ciebie? Odpowiedź brzmiała : – Bóstwo prawdy. Wówczas ów mądry człowiek zapytał centralną figurę: – Powiedz o bóstwo, kim jesteś ? Odpowiedź brzmiała: – Bóstwo uniku. Wtedy, ów mądry człowiek zapytał bóstwo po prawej stronie: – Powiedz o bóstwo, kto stoi obok ciebie ? Odpowiedź brzmiała: – Bóstwo kłamstwa. Po chwili rozważań mądry ten człowiek wiedział już dokładnie, jak ustawione są w świątyni wszystkie trzy bóstwa.

Od lewej – bóstwo uniku, bóstwo prawdy, bóstwo kłamstwa – do prawej

Gdyby mężczyzna zapytał bóstwo pośrodku najpierw – te odpowiedziałoby mu, że jet bóstwem prawdy. Powienien zapytać je pierwsze, a jednak zapytał te, które stoi po lewej. Bóstwo uniku zdecydowało o tym, aby powiedzieć, że obok niego stoi bóstwo prawdy, co było prawdą. Prawdą jest jednak to, że stawianie innych rzeczy ponad prawdę jest złe, więc bóstwo prawdy skłamało, a bóstwo kłamstwa powiedziało prawdę (czy kłamca kłamie, gdy mówi, że kłamie?). Niezależnie od konstrukcji tego pytania – odpowiedź jest zawsze taka sama.

 
 
Dużo dociekam i ostatnio staram się wypromować mechanizm genetyczny oparty na tym, czego dokonał pewien angielski Lord, zaczynając krzyżować konie wyścigowe.
Mechanizm ten nazwałem "pompą genetyczną" i służy on do wykrzyżowania daleko spokrewnionych osobników i uzyskania płodnego potomstwa. Faktem jest bowiem, że często, krzyżując daleko spokrewnione osobniki, uzyskujemy bezpłodne potomstwo. Pompa genetyczna, czyli inbred-outbred-inbred (inbred aktywizuje, outbred poszerza horyzont) powoduje, że w pierwszej kolejności, przez inbred, uzyskujemy efekt osłabienia genów i zapewnienie, że po następnym outbredzie potomstwo będzie płodne. Tu jednak mocne geny wymagają osłabienia (zwierzęta zaczynają na przykład odczuwać pociąg do osobników bardzo blisko spokrewnionych). Po celowym ponownym inbredzie geny ulegają ponownemu rozluźnieniu. Wbrew pozorom efekt genetyczny jest jeszcze lepszy, gdyż oprócz prawdopodobieństwa zaburzeń genetycznych inbred aktywizuje, a outbred "poszerza genetyczne horyzont". 2 cechy problematyczne stają się dwiema stronami fantastycznego medalu.
Kolejna sprawa to dwie krzyżówki mięsne. Pierwsza wiąże się z faktem, że dzika świnia australijska nabyła absolutystycznych cech odporności na choroby i jest dużym zagrożeniem w Australii. Próbowano tam wprowadzić antagonistę w postaci wielu chorób, ale świnie te okazały się odporne na prawie wszystkie z nich. Poniekąd skrzyżowanie jej, krzyżówki dzika i świnki wietnamskiej, oraz świni holenderskiej (i guźca - pompa genetyczna) według mnie dałyby gigantyczne pozytywne efekty i ogromny przyrost masy bez konieczności nadmiernego faszerowania trzody sterydami i antybiotykami.
Jeśli chodzi o bydło, to także mam pewną hipotezę, którą warto sprawdzić eksperymentalnie. Wbrew pozorom, czyli przeświadczeniu, że uzyskamy bydło zbyt silne, moja propozycja nawiązuje do ogromnego przesilenia genetycznego tak, aby uzyskane bydło było "leniwe". Stąd propozycja skrzyżowania Żubronia, amerykańskiej krzyżówki z nadmiarem testosteronu (przemięśnione bydło) i drobnego bydła jasnego z wielkich rancz w Ameryce Południowej.
Kolejna propozycja dotyczy skrzyżowania takich pszczół, które byłyby w stanie wyprzeć nawet te amerykańskie krzyżówki, które są tak bardzo agresywne i szkodliwe. Musimy zaingerować odpowiedzialnie na nasze wcześniejsze próby nieodpowiedzialnej ingerencji. Rasa kraińska ALSIN z kraińską macedońską.
To moje propozycje. Oprócz tego, według mojej wiedzy - był na ten temat film dokumentalny w telewizji - GMO świetnie sprawdza się w Afryce, która mogłaby być największym eksporterem żywności na świecie. Na reszcie kontynentów GMO zachowuje się bardziej jak wirus.

 

2. PRZEBUDZENIE

Moim przebudzeniem było doznanie olśnienia, że na tym świecie system mnie wykluczył i mogę być tylko tym kimś, kto stanowi wartość we własnym świecie i potrafi przenieść ten świat do rzeczywistości i tam go „sprzedać”. Znałem pewnego gościa. Postać bardzo kontrowersyjna. Pedofil, na co wskazywało również imię. Po prostu Roman, a tak jak w Rzymie, każdy Roman to pedofil! Nie wiem jak można wyrządzić taką krzywdę dziecku i nazwać go Roman. Już lepiej Romuald. Remus wiedział co robi, że uwalił Romulusa!

Gościu był pedofilem. Napisałem do niego list. Krótki, ale napisałem, że koło Warszawy mieszka bardzo biedny człowiek. „Gwiazdor”. Nie ma praktycznie nic, a codziennie zbiera mnóstwo rzeczy takich jak puszki, czy makulatura, aby wysłać prezenty dzieciom, które mają jeszcze mniej. Napisałem to Romkowi, jak i to, że może się nawet z takim imieniem zrehabilitować. Dałem w liście 2 PLN i wiem, że rozmawiał z moimi rodzicami na ten temat i poczuł pewne przebaczenie. Zmarł w bardzo kontrowersyjny sposób. Powiedziano, że to samobójstwo, gdyż rozpędził samochód do gigantycznej prędkości i zderzył się z drzewem. Ciała jednak nigdy nie znaleziono.

Moje kontakty z ufolami dały mi ten przywilej, że bycie Świętym Mikołajem jest dla mnie najprostszą rzeczą pod słońcem

3. W SUMIE TO NIE TAKIE TRUDNE

Zastanawiacie się pewnie jak zdążam do wszystkich? W sumie nasze wyobrażenie (jako ludzkości, nie „moje wyobrażenie”) o Fizyce to jedna wielka bzdura, gniot i pierdoła. 95% z tego to kompletne bzdury i jak pisał Peter Laustner „reakcje upozorowane”. Ja nie mam takiego luksusu, aby słuchać dwóch frajerów pod blokiem z glejtem na dysertacje, że im się coś wydaje. Sprawa jest prosta. Jestem zawsze na czas dzięki hologramom i daję prawdziwe prezenty, podczas gdy sam pokazuję się tylko jednemu najbardziej zasługującemu dziecku (czasem kilkudziesięcioletniemu). Zawsze pojawiam się wraz z PIERWSZĄ GWIAZDKĄ!

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 324
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1002
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1481
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 532
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 2064
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 895
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141636
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 238825
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 110478
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122024
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska