Login lub e-mail Hasło   

NOWINKI z głębokiego Wszechświata

ONI naprawdę już nam odpowiedzieli i wielką hipokryzją jest uważać, że jednak nie
Wyświetlenia: 440 Zamieszczono 05/12/2015
W sumie żarty żartami a głupiemu radość. Ostatni Nobel z Fizyki został przyznany "asekuracyjnie". Niby nie ma nic prędszego od światła (chociaż są szybkie dziewczyny) i nautrino jak do niedawna nie miało masy. Tyle, że podniosło się larum, że jest prędsze od fotonu i co tu robić, żeby nie wyszło, że 90-95% nauki to w psychologii "reakcje upozorowane" (kompletne pierdoły) dwóch patafianów, którzy dochodzą do wniosku, że mają problem ze spostrzeganiem rzeczywistości pod blokiem z glejtem na dysertacje.
Oczywiście żarty żartami, ale nie bez powodu przyjęliśmy w VRP normę, iż frajer ma zawsze wydźwięk pejoratywny.
Przyjeżdżają do nas kosmici na wczasy i nie mogą rozmawiać z tubylcami, bo nie ma o czym. No bo się okazało, że w latach siedemdziesiątych wysłaliśmy im z największego i najcudowniejszego talerza na komary wiadomość w kosmos. Każdy głupio-mądry się cieszył, bo "wie" że po dwóch latach świetlnych i tak każdy sygnał zanika.
No cóż w sumie nie było potrzeby go aż tam łapać, no ale jak Ziemniaki bardzo o to proszą, to niestety też trzeba. Złapali.
Według wszelkich norm niestety musieli trzymać normy, choć czasem się nie daje. Polecieli z powrotem na swoje dwie planety (taka delegacja w rodzinne strony) i się naradzili, że w sumie chyba trzeba jeszcze raz przewałkować materiał, bo nie da rady inaczej.
Na sygnał przyszła odpowiedź. Krótka bo krótka, ale redundancję to oni tam użyli do produkcji mószłi w toalecie jak Salomon wchodził do basenu.
Przyszła odpowiedź zwrotna.

Obrazek
W sumie przykre, bo oni też mieli taki moment, że spali po jaskiniach w "noc" i polowali w jeszcze gorszą "noc" na swojej rodzimej planecie tuż obok "Jowisza" skacząc na 3-5 metrów. Tyle, że niby im było łatwiej, bo szybko zbudowali "pierdzącego penisa" i polecieli skolonizować drugą planetę na tej samej orbicie. W sumie to niby księżyce, ale kto by się tam czepiał.
Tylko, że u nas dalej c...a. U nas za piętnaście lat zaleje nas woda z lodowców i spod dna oceanów wylezie tyle gigaton metanu, że najpierw nas zaleje, a potem usmaży i zostaną tylko te ślimaczki z dna oceanu. Więc jak wchodzisz na stronę money.pl, to się idzie przeżegnać lewą nogą, bo lepiej, żeby zatrudnili tych, którzy jeszcze są w podstawówce i programują na ATARI 65XE. I tak z wszystkim. KPIĄ, a żeby przynajmniej raz na jakiś czas coś zrobili, o co człowiek prosi, nawet po to, aby mogli kpić bardziej, to nie. C...J.
 
DANTE'S INFERNO
Ci którzy wchodzą, żegnają się z nadzieją.
 
Ludzkość widziana z kosmosu - dokumentalny lektor pl
https://www.youtube.com/watch?v=MHSx9J2yJSw

I czemu akurat z kanału użytkownika whdap h?
Ponieważ wszystkie te filmiki mają w tle pattern jak w "Contact" z Jodie Foster

http://www.planethunters.org/

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 321
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1000
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1478
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 528
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 2052
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 892
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141635
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 238808
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 110473
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122023
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Proszę rzucić okiem na filmik o FTL
https://www.youtube.com/watch?(...)eM0r5fADodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska