Login lub e-mail Hasło   

Zdrada partnera – jak sobie z tym radzić?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.aptekakamagra.pl
Problem zdrady dotyka wielu par – nie tylko tych z długim stażem, ale również młodych.
Wyświetlenia: 437 Zamieszczono 06/12/2015
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako niskiej jakości

Przebieg jest zawsze podobny. Najpierw pojawia się gniew, który przeradza się w smutek i żal, by wreszcie zakończyć się jako poczucie winy. Nie ma dobrej metody, by poradzić sobie ze zdradą partnera. Każda wydaje się tak samo bezsensowna.

zdrada

Pogodzić się z faktem

Pogodzenie się z sytuacją, choć z początku wydaje się niewykonalne, jest jedynym co można zrobić. Nic nie zmieni faktu, że zdrada miała miejsce. Nie ważne, ile przeleje się łez i jak wiele złych słów się wypowie. Obwinianie siebie tym bardziej nie polepszy sytuacji, a wpędzi tylko w depresję. Mimo całego gniewu, który uwolnił się w trakcie tej sytuacji, najlepszą metodą jest otwarcie i szczerze porozmawiać. Dowiadując się, jakie przesłanki kierowały drugą osobą, może będzie możliwe ratowanie związku, o ile oczywiście oboje partnerów będzie tego chciało. Podstawą nie mogą być problemy finansowe czy dzieci, ale faktyczna chęć naprawienia krzywdy i uczucie żywione do drugiej strony konfliktu.

Problemy seksualne

Najczęstszym powodem do zdrady jest brak zaspokojenia seksualnego przez partnera. Może do tego dojść w wyniku braku ochoty na seks ze stałym partnerem, albo – w przypadku panów – zaburzeń z erekcją w trakcie stosunku. Drugie jest w miarę proste do rozwiązania i wystarczą specjalistyczne leki, takie jak Kamagra. To pierwsze, niestety, wymaga szczerej i otwartej rozmowy z seksuologiem. Gorszym problemem jest zanik uczucia do partnera i chęć zmiany całego otoczenia.

Odejść?

W wielu przypadkach rozstanie jest jedynym sensownym wyjściem z sytuacji. Racjonalizowanie zdrady usprawiedliwianiem partnera czy oskarżaniem siebie na nic się nie zda. Trzeba zapomnieć o finansach, dzieciach i wieloletniej miłości – choć to prawie niewykonalne. Jeśli zdradzający nie ma żadnych wyrzutów sumienia i nie wygląda, jakby miał zaprzestać podbojów miłosnych, nie warto niszczyć sobie życia. Może uda się spotkać jeszcze kogoś wyjątkowego, kto będzie szanował i doceniał drugą osobę?

Niektóre informacje zawarte w artykule pochodzą ze strony http://www.aptekakamagra.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1443
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1103
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 805
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1059
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 371
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 650
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1123
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 478
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 860
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 455
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1009
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 662
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 597
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 724
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Nie ma odpowiedzi na pytanie tytułowe. Jak sobie radzić... . Ogólniki. To bardziej spam, nadchodzący na skrzynkę, typu: powiększ penisa, a powróci radość w związku; łykaj viagrę, to... . Gdyby to była prawda, to pro..ki byłyby najszczęśliwsze na świecie. Ehh. Życie nie jest takie proste, jak reklamy wciskają.

  Zdrowie  (www),  07/12/2015

Nie ma złotej metody na to jak sobie poradzić ze zdradą. Każdy z nas jest indywidualistą i różnie reaguje na zdradę. Nie ma tu żadnego spamu i według mnie czepia się Pan na siłę, bo ktoś nie przedstawił złotego środka który ulży w zdradzie...

@Zdrowie: Moim zdaniem, "Najczęstszym powodem do zdrady" nie jest u kobiety brak seksu, a nuda, brak emocji, znudzenie. Noo, u facetów to tak, ale ten reklamowany specyfik, to nie dla kobiet, by je zachęcić do seksu (tu faktycznie przydałby się pewnie psycholog dla takich par). To porady kulą w płot, ale z reklamowym wskazaniem nieprawdziwego rozwiązania, że działa, bo wiadomo, brak kobiecie seksu ...  wyświetl więcej

  tomasz12  (www),  02/08/2016

Ciekawie napisany artykułDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska