Login lub e-mail Hasło   

Polacy obudźcie się i nawróćcie.

Bóg Humor Ojczyzna
Wyświetlenia: 1.599 Zamieszczono 14/01/2016

Polska w ruinie. Rozkradziona, biedna i upokorzona. Takiej biedy nie pamiętają najstarsi Polacy. Slumsy i ciepła woda w kranach. Najwyższy czas na zmiany.


Zwracam się do pana prezydenta i naczelnych władz o dokonanie koniecznych zmian w naszej  Ojczyźnie.

- Chrystus na Króla, a jego mama na Królową.

Uzasadnienie:

Chrystus był polskim katolikiem, a jego mama polską katoliczką. I nigdy się tego nie zapierali. Zresztą mama jest już Królową i jest jej samej bardzo smutno na tronie.

Nieważne jaka będzie Polska, biedna czy bogata, najważniejsze by była katolicka.

- Znieś Sejm i Senat na rzecz Konferencji Episkopatu Polski.

Lepiej nie będzie, ale świątobliwiej. No i przydadzą się poselskie diety do skromnych pensji biskupów.

- konstytucję zastąpić pismem świętym. Prawo boskie nadrzędną wartością.

Kodeks drogowy też znieść i zastąpić. Do ruchu dopuszczać tylko te pojazdy co mają atest księdza proboszcza, że zostały pokropione i z medalikiem św. Krzysztofa.

Natychmiast zmienić nazwy ulic z obco brzmiącymi nazwiskami podejrzanych pseudo Polaków takich jak:

Chopin, Korczak, Kościuszko (mason i iluminat), Skłodowska Curie, Moniuszko, Hłasko, Tuwim, Steinhaus, Banach, Gombrowicz, Miłosz, Witkacy, Kolberg, Fredro (świntuch), Witos, Wańkowicz, Matejko, Prus, Reymont i innych.

Zastąpić je pięknymi imionami naszych świętych, których nasz papież Polak wyniósł na ołtarze. Ponad tysiąc cudownych postaci. Jest w czym wybierać.

Kiedyś taki mason i jakobin jak Kościuszko, który nienawidził Polski i Polaków też powołał jakiś tam Komitet Obrony Demokracji, ale na szczęście wtedy polscy biskupi i inni najprawdziwszy z prawdziwych Polaków powiedzieli twardo:

Hola panie Kościuszko, albo Polska będzie katolicka, albo nie będzie jej wcale i dotrzymali słowa. Nie było Polski przez 123 lata. Dziś też trzeba takiej twardej i zdecydowanej postawy patriotycznej.

Należy wyrwać Polskę ze szponów Unii i NATO i zaufać Maryji i jej ziemskim przedstawicielom, i może znów zwyciężymy nie daj Boże ... na kolejne 123 lata.. Im więcej kwasów, walenia po mordach, kopania po kostkach, oskarżeń tym to zwycięstwo będzie bliższe.

- Wyrzucić prezesa Narodowego Banku Polskiego, a na jego miejsce powołać Ojca Dyrektora.

Dość dalszego rozkradania polskiego społeczeństwa. Niech to robi dalej osoba znana z umiłowania do życia w ubóstwie. Polskie pieniądze w polskich katolickich rękach będą bezpieczne jak nigdy dotąd, a nasze lokaty równie ubogie jak nigdy dotąd.

- zmienić godło RP.

Orzeł, który nie odmawia świętego różańca nie jest orłem katolickim. Jest orłem masońskim.

Może być nawet glapa, byle z różańcem w dziobie, w pozycji klęczącej przed Ojcem Dyktatorem, głoszącym ciekawe, interesujące i śmieszne kazania o obrzezanych i niemytych murzynach na Jasnej Górze.

Należy też zdjąć z jego głowy koronę i zastąpić ją gustownym berecikiem.

Mowa o godle, oczywiście, nie o ojcu narodu. Ojcu należy się od dawna kardynalski kapelusz. Nie wiem na co czeka papież Franciszek. Na oklaski? To oczywista oczywistość.

- zmienić hymn. Tu są dwie koncepcje, które należy poddać pod referendum.

Niech dotychczasowy hymn zaczyna się od "Dlaczego", albo całkowita zmiana na "Bogurodzicę". Niemcy bojeją się tej pieśni od czasów bitwy pod Grunwaldem jak Żydy wody święconej, to będzie szansa na mistrza Europy w tym roku.

- Niezwłocznie należy przenieś Warszawę do Budapesztu, a Budapeszt do Warszawy.

Nikt nam nie wmówi, że Warszawa jest Warszawą, a Budapeszt Budapesztem. W to nie wierzcie. To kłamstwa masonerii z Brukseli. To też oczywista oczywistość.

- w ramach solidarności z katolickim, bratnim narodem węgierskim należy spłacić za nich wszelkie długi i zobowiązania w myśl hasła "Za wolność naszą i waszą."

Wszak zawsze w historii nadstawialiśmy dupy za innych i nigdy nie potrafiliśmy wspólnie niczego zbudować bez kłótni, waśni, mordobicia, wzajemnych oskarżeń i podejrzeń.

Wprowadzić ze skutkiem natychmiastowym:

- absolutny zakaz aborcji, rozwodów, antykoncepcji, pornografii, internetu, uświadamiania seksualnego, in vitro, zmiany płci, malowania tęczy w szkołach i przedszkolach, związków partnerskich, czytania Wyborczej, oglądania TVN i Polsatu, robienia zakupów w niedzielę i święta, czytania książek i czasopism zabronionych przez światłych katechetów.

Wolność dla każdego powinna być nadrzędnym celem.

Uświadamiać seksualnie powinni tylko wyznaczeni przez biskupa księża z doświadczeniem, albo ich gosposie i nie wcześniej niż po drugim porodzie.

Należy wprowadzić obowiązek:

- chodzenia na lekcje religii,
- spowiedzi w każdy pierwszy piątek miesiąca,
- uczestnictwa w mszy świętej w niedzielę i święta,
- odmawiania różańca w zorganizowanej grupie raz w tygodniu,
- wpuszczania kolędy,
- odmawiania pacierza rano i wieczorem.

Zabrać paszporty i dowody młodym ludziom. Zabronić im wyjazdów do Londynu i umożliwić spełnianie im marzeń w kraju. W tym celu należy znacznie zwiększyć nakłady na budownictwo sakralne. Budowa tysięcy kościołów to praca dla milionów młodych Polaków. Jestem głęboko przekonany, że Bóg wynagrodzi im ich wysiłek i chęci. Za Bóg zapłać ze zdwojoną energią ruszą na place budowy, a i duszpasterzom będzie się żyło jeszcze dostatniej.

To będzie koło zamachowe polskiej gospodarki. Więcej kościołów to więcej plebanii. Więcej plebani to więcej mebli, zastaw stołowych, dywanów, pierzyn, samochodów i garaży.

Tysiące miejsc pracy dla organistów, kościelnych, tych co biją w dzwony, ministrantów, parkingowych,

Można też bić kolejne rekordy i zadziwiać świat największymi pomnikami, budową zakładów produkujących np. wodę święconą na eksport, z nowoczesnymi armatkami i kropidłami. Można też produkować nowoczesne elektroniczne kadzidła, medaliki, różańce, wygodne klęczniki, drukować ładne obrazki świętych i modlitewniki w różnych językach, szyć sutanny, komże i ornaty na skalę niespotykaną w dziejach Europy. W seminariach kształcić naszą zdolną młodzież i wysyłać całe oddziały duszpasterzy i misjonarzy na eksport.

Można? Można, trzeba tylko chcieć.

W tym nasza nadzieja. Polska może stać się światową potęgą gospodarczą i moralnym kręgosłupem narodów Europy i Świata.

Dotychczasowe komitety "Stop ateizacji" przekształcić w odpłatne domy pomocy dla  uzależnionych od ateizmu i homoseksualizmu. Jak wykazują najnowsze badania i stare średniowieczne rękopisy te choroby można zwalczać za pomocą lodowatych pryszniców, kół, biczowania, dybów, chłosty, wyrywania włosów, zębów i paznokci. Skuteczność jest bardzo wysoka. Ponad 98 % po dwóch dniach terapi nawraca się i dobrowolnie z ogromną radością oddaje pół pensji na Radio Maryja.


Tak nam dopomóż Bóg, ojciec Dyktator, pan prezes, pan prezydent i pani premier, do których mam honor się zwrócić z moją skromną prośbą.

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 928
9
komentarze: 154 | wyświetlenia: 1190
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1300
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 776
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1283
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 407
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 604
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 587
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 506
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104961
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1189054
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 130897
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114534
102
komentarze: 26 | wyświetlenia: 272640
93
komentarze: 31 | wyświetlenia: 157689
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Naiwne w przekonaniu autora, że śmieszne, bo prostackie i obniżone do myślenia dowcipnego kogoś ograniczonego i stąd nie śmieszne. To taki humor nędzny. To mogłaby być ironia z Lipskiego, ale to jest jakby artykuł po wysiudaniu Lipskiego z Eioba. To nędza, niestety, a nie ironia z PISu. A warto zwrócić uwagę, że nie idzie wszystko w dobrym kierunku, tu inwigilacja internetu, nie skasowanie ustawy ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  14/01/2016

@Janusz Nitkiewicz: przypomina mi to reakcję towarzyszy PZPR po emisji "Alternatywy 4". Oni też żądali postawienia Barei przed sądem za szkalowanie PRLu. Tak czy inaczej nie zamierzam przesyłać panu moich tekstów do cenzury. Musi się pan z tym pogodzić. I nie bardzo rozumiem co ma z tym wspólnego Lipski.

  swistak  (www),  15/01/2016

@Hamilton Starszy: Śmiech to zdrowie, bo masuje mięśnie brzucha a rechot może spowodować biegunkę!

  Trebor,  15/01/2016

@swistak: ta twoja słowna obstrukcja to wynik braku masowania innego mięśnia?

  Hamilton,  15/01/2016

@swistak: chciałem ci się podlizać. Przepraszam, że musiałeś spędzić noc w towarzystwie Sedesa z Bakielitu.

@Hamilton Starszy:
No właśnie, Lipski. On już tu nie publikuje. A bywały w tym miejscu i ciekawe „jego” artykuły, czasem przegięte, ale dające do myślenia. Kto tu był jego cenzorem? Ten artykuł jest przegięty, ale nie jest śmieszny dla wszystkich i to jest problem. I gdyby nie to, że Autor, był cenzorem Lipskiego, to po przeczytaniu tekstu nic bym nie napisał.
Co mi się nie podoba w ...  wyświetl więcej

  Trebor,  15/01/2016

@Janusz Nitkiewicz: przepraszam za swój wtręt ale ...

nie wiem czy dobrze interpretuję ale tu nie chodzi o WYSMIEWANIE ludzi głosujących na PiS czy samego PiSu ale o groteskowe przedstawienie obecnie panującej schizmatycznej sytuacji. Ten dowcip to coś w rodzaju śmiechu przez łzy i tak należy do tego podchodzić.

Hamilton nie mówi czy jest zwolennikiem tej czy tamtej partii - wyraża

...  wyświetl więcej

@Trebor: Hamilton "1) TAK MA i już"? Aha, tak Tobie się wydaje :). Mam inne odczucie. Czy Hamilton potępiał kiedyś coś związanego z PO? Byli doskonali? Wyczuwam polityczne skrzywienie w inną stronę i nie w stronę PISu, i stąd to co napisałem wyżej. A tekst, parafraza dowcipu "Matka Boska Częstochowska, bo widocznie urodzona w tym mieście" i jak to brzmi tu w artykule? Narrator: "Chrystus był polsk ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  15/01/2016

@Janusz Nitkiewicz: gdybyś zadał sobie odrobinę trudu znalazł byś kilka moich artykułów bardzo krytycznych wobec PO i nie tylko. Nie zamierzam jednak iść w "patriotyczne" tango z "prawdziwymi" Polakami i srać w swoje gniazdo opowiadając bzdury o głodzie, nędzy, brudzie i smrodzie. Taki patriotyzm swistaka mam głęboko w dupie. A ten artykuł nie jest i wcale nie miał być śmieszny. To raczej śmiech p ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Kliknąłem link. To jest śmieszne. To akurat mnie śmieszy, znam to nawet, i znam Pietrzaka. Samemu mi się zdarza opowiadać dowcipy tak, jak Fronczewski w tym skeczu. No palę je, bo mnie śmieszą. Stiopa też był śmieszny, tak inteligentny, jak opisywany profesor. To jest o czym myśleć, oglądając ten skecz. Umysł działa.
Wykorzystałeś Jezusa, jego matkę, by czytelnik poczuł, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  16/01/2016

@Janusz Nitkiewicz: jeśli duchowni dosiadają kobyły o imieniu polityka to przestają być duchownymi, a stają się politykami i ponoszą tego konsekwencje. W tekście nie ma słowa o narratorze z PIS. Jeśli ta partia kojarzy się z religią i kościołem to nie jest moją winą.

  Trebor,  18/01/2016

@Janusz Nitkiewicz: " "1) TAK MA i już"? Aha, tak Tobie się wydaje :). Mam inne odczucie. Czy Hamilton potępiał kiedyś coś związanego z PO?" - a i owszem, mnie zajęło znalezienie pierwszego artykułu krytykującego PO ok 15 sekund. Postaraj się a też znajdziesz i myślę, że dłużej niż 5 minut Ci nie będzie potrzebne.
Drugi znalazłem po ok 10 sekundach. Trzeciego i czwartego nie będę szukał. Ja ...  wyświetl więcej

@Trebor: masz plusa, coś w tym jest, co piszesz. Oczywiście zajrzałem do art i wiem, że dwa też znalazłem w 10 sek + czas na czytanie jeszcze kilku innych ;) i też sobie resztę odpuściłem. To widziałem, że pisał, że nie jest cudnie. Jak coś jest nie tak, to mnie to po prostu wkurza i staje się bardziej konkretny, a nie śmieję się z tego czegoś, ale inni mają inaczej. Jest nawet takie powiedzenie, ...  wyświetl więcej

  Trebor,  18/01/2016

@Janusz Nitkiewicz: To nie dlatego, że straciło się wszystkiego więc się śmiejemy - to z bezradności - jak już wspomniałem. Argumentami racjonalnymi nie przegadasz, pokrzykiwanie też nic nie daje, więc co innego można?
Popaść w depresję i się załamać, albo się śmiać - co jest lepsze?
Zszargane nerwy czy dobrze pracująca przepona? ;-)

  Trebor,  15/01/2016

"Należy wprowadzić obowiązek: ..."
- odjąć godziny matematyki, chemii i fizyki - wszak co boskie to boskie
- na historii TYLKO o Polsce i TYLKO o sukcesach historyczno religijnych
- na wf - obowiązek klęczenia na rozgrzewce
- w sklepach monopolowych - tylko wino mszalne
- w piekarniach - tylko opłatki
- w każdym kiosku i sklepie wielobranżowym dział z róża ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  15/01/2016

@Trebor: rechot trafił na podatny grunt jakim jest duchowa mierzwa

  Trebor,  15/01/2016

@swistak: a po polsku jakbyś mógł i z sensem?

@swistak: mierzwa wyłazi ci oczodołami i wystaje z gumowców. Jak tak dalej pójdzie, będziesz nawoził pola popegieerowskie.

słabo, brak polotu, lemingi same z siebie nic nie potrafią wykrzesać??

  Hamilton,  15/01/2016

@kontolk: nie każdy jest tak płodny i twórczy jak kontolik, który krzesa z polotem.

@Hamilton Starszy: Chwala na wysokosci ! Tragiczny ale niemal realny obraz Polski
wspolczesnej ujezdzanej przez sily kapturkowe. Sam napisalem na innym forum podobnie.
----------
"Polska placi wysoka cene za to, ze pozwala kapturowym
dzialac bez jakiejkolwiek kontroli a nawet ich dzialalnosc finansuje.
Jedynym ratunkiem dla kraju jest odsuniecie sil kapturkowych ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  16/01/2016

@zakrawarski: macie z hamiltonem strasznym polot padalców i trumienne poczucie humoru! Takie eiobowe zoombi co popiskuje histerycznie a nie trąbi.

  Hamilton,  16/01/2016

@swistak: jedna trąba i jeden cymbał na portalu wystarczy. Dzieci będą wam z mojrą stawiać pomniki. Jak tylko spadnie śnieg.

@swistak: Sprobuj, poki zyjesz, napisac cos co sie trzyma kupy
padalce...trumny... poloty to wyraznie produkty z twojej dupy
chociaz w twoim osobiscie konkretnym wypadku,
i glowa i dupa oznacza to samo... w religijnym przypadku.

  swistak  (www),  17/01/2016

@zakrawarski: tak sie zapieniłes i zaplułes z hamiltonem ze możecie się ogolić bez mydła!

  Hamilton,  17/01/2016

@swistak: takiemu geniuszowi jak ty trudno żyć w ludzkiej społeczności. Spróbuj juhasom dać w łapę. Zabiorą cię na wypas. Między owcami znajdziesz więcej zrozumienia. Gwarancji jednak nie ma.

@Hamilton Starszy: Polacy nawróćcie sie.
..........
W ktora strone ?

  seta1212,  17/01/2016

Seneka napisał: "Dla ludu religia jest prawdą dla mędrców fałszem dla władców jest po prostu użyteczna"..
Wszystko inne wynika z tego.
Może więc warto pisać o niej tak, żeby nikt inny nie tracił do nas szacunku ?

  Trebor,  18/01/2016

@seta1212: bardzo mądre słowa: "Może więc warto pisać o niej tak, żeby nikt inny nie tracił do nas szacunku ?"

Ale czy wykonalne?
Co jest tak naprawdę religią i jak opisać sytuacje, by nikt nie tracił do nas szacunku?

To co jest religią faktycznie - co głosi Franciszek - katole dementują, interpretują, przerabiają na swoje i uważają, że ta religia jest zupełnie inna niż zwie

...  wyświetl więcej

  seta1212,  18/01/2016

@Trebor: jeżeli racja może być święta, to ją masz !! :))) Pozdro

  Trebor,  18/01/2016

@seta1212: nie, to Seneka ją ma ;-)

Każda grupa ma swoją religię - dla nich to PRAWDA
Inni się z tego nabijają lub szukają racjonalnych argumentów - FAŁSZ dla mędrców
Zaś inni wykorzystują to wszystko dla swoich celów - to atut WŁADZY lub CHĘCI POSIADANIA

:-)

  SlaRyb,  18/01/2016

Żenująca jakość celebryckich wypocin

  Hamilton,  21/01/2016

@SlaRyb: z wypiekami na twarzy czekam na twoje arcydzieła. Bezskutecznie.

Interesuję się tym co dzieje się w kraju, ale czasem to z tego co oni robią to już nie chce mi się nawet śmiać ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska