Login lub e-mail Hasło   

Ateista nie odda życia za poglądy

Potrafi tylko tchórzliwie atakować chrześcijan razem z syjonistami i lewakami, a jest na liście islamistów do likwidacji tak jak sataniści zaatakowani na koncercie w Paryżu
Wyświetlenia: 499 Zamieszczono 16/01/2016


Europa musi umrzeć! To jedyna szansa na odnowę.

Tytuł kontrowersyjny, owszem. Ale niestety tak myślę. Wypalić to siedlisko lewactwa i poprawności politycznej żywym ogniem. A później zacząć budować wszystko od nowa. Na zdrowych fundamentach.

  • Islamska dzicz w norweskim ośrodku dla tzw. uchodźców zgwałciła trzyletniego chłopca.
  • Kobieta, która opowiedziała przed kamerami o serii gwałtów dokonanych przez imigrantów w Kolonii, została oskarżona o rasizm.
  • Niemiecka telewizja do swojego logotypu dodała półksiężyc – symbol islamu.
  • Feministyczny tłumok z Polski stwierdził, że dla kobiet większym zagrożeniem są „kibole” niż imigranci.
  • Jakaś modelka w proteście przeciwko gwałtom w Kolonii, rozebrała się przed katedrą (!) (co wspólnego do ciężkiej cholery z islamem ma katedra).
  • W Polskim Radiu ekspert twierdzi, że gwałty to rzecz straszna, ale pomagając ludziom musimy brać na siebie koszty pomocy (to sama się wypnij głupia krowo, a nie chcesz poświęcać niewinne kobiety).
  • To samo babsko twierdzi, że imigranci gwałcili bo Niemcy nie zorganizowali „Sylwestra dla uchodźców”.
  • Holenderscy politycy solidaryzując się z ofiarami gwałtów założą spódniczki.

To tylko osiem z tysięcy przykładów. Przykładów skretynienia i demoralizacji Europy.

Jeśli państwo nie potrafi obronić własnych obywatelek i obywateli, zapewnić im bezpieczeństwa, jeśli z terrorystami i mordercami walczy się za pomocą facebooka i spódniczek, a nie za pomocą kałacha i ołowiu, jeżeli w myśl poprawności politycznej dopuszcza się gwałty na dzieciach, to znak, że nie ma już ratunku.

Europa od dawna jest w defensywie. Unijny koń trojański skutecznie rozmontowuje nasz kontynent. Jest jeszcze kilka bastionów normalności jak choćby Węgrzy, czy wciąż Polska, której nie zdążyła unicestwić do końca poprzednia władza, ale większość państw jest w stanie rozkładu.

Czuć smród. Nie należy nad tym płakać. Należy pozwolić Europie umrzeć do końca. Zdrowi Europejczycy winni okopać się w swoich „prywatnych” bastionach, wyposażonych w suchary, naftę i dubeltówkę. Z satysfakcją przyglądać się, jak grabarze tego co kochamy, sami są ściągani pod ziemię. A kiedy ostatni z imigrantów zgasi światło nad Europą, wtedy nadejdzie czas na budowę wszystkiego od nowa. Budowę na zdrowych fundamentach – cywilizacji łacińskiej i chrześcijaństwa.

Michał Górski
http://parezja.pl

Podobne artykuły


12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1133
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 938
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 838
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 656
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 509
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 834
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1140
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 595
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 501
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 631
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  17/01/2016

Panowie człowiekowie, racjonalni humaniści! Albo się jest z Bogiem albo z szatanem. Nie ma opcji neutralnej. To powiedział Papież Franciszek w czasie inauguracji swojego pontyfikatu. Jako Katolik przyznaje mu rację słuchając waszego warczenia, jazgotu i kwiku!

@swistak: wystarczyłoby gdyby Palikot powiedział ci kilka zdań typy "bez boga ani do proga", "katolicyzm jedyną religią" i dostaniesz małpiego rozumu, walniesz łbem o podłogę i będziesz całować ślady jego stóp, narobisz w majty i napiszesz laurki i wiersze na jego cześć. Gdy usłyszysz "mason" albo "żyd" reagujesz odwrotnie pluciem, złością i nienawiścią, Jesteś wytresowany jak jamnik w cyrku. Akcj ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  17/01/2016

@Hamilton Starszy: cierpliwości, jeszcze trochę, a dostaniesz łaskę wiary i odzyskasz równowagę psychiczna i pogodę ducha. Gonisz już resztka sił.

@swistak: codziennie się modlę, by chronił mnie przed fanatyzmem, głupotą i nienawiścią.

  Trebor,  18/01/2016

@Hamilton Starszy: mało wiary masz w sobie, bo chyba prośby nie skutkują:-P

@Trebor: wygląda na to, że na ponad 46 tysięcy użytkowników eioby przypada jeden 'normalny' swistek. Reszta to debile.

@Hamilton Starszy: 3 - swistak, mojra, kontolk. Przy czym mojra i świstak w jednej osobie. No ale EIOBA rodziela to na dwóch userów :-)

@Trebor: Lem kiedyś powiedział, że dopóki nie korzystał z internetu nawet nie przypuszczał, że jest aż tylu idiotów.

@Hamilton Starszy: można powiedzieć - rozwinął swoją wiedzę :-)))

Natomiast Kaczyński kiedyś powiedział - my jesteśmy tu gdzie wtedy, oni tam, gdzie stało kiedyś ZOMO". Wielki człowiek, wielkie słowa - nic dodać nic ująć.

No cóż, każdego to przeraża a że tych każdych jest coraz więcej, staje się to niestety normą

@Trebor: statystycznie eioba nie wygląda źle. Każdy batalion musi mieć swoją ofermę. Jemu ta rola pasuje, bo kocha cierpienia i zbiera punkty w niebie.

  Trebor,  18/01/2016

"Jest jeszcze kilka bastionów normalności jak choćby Węgrzy, czy wciąż Polska" - Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia - tam też nie słyszy się o uchodźcach - chyba, że nie doczytałem/zasłyszałem?

Problem w tym, że to nie kraje wg. świstaka katolickie, więc z konieczności pominięte.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska