Login lub e-mail Hasło   

Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?

W piątek 15 stycznia wszystko stało się jasne. Nie ma już żadnych wątpliwości.
Wyświetlenia: 1.660 Zamieszczono 19/01/2016

Polski rząd został zaatakowany przez tzw. „Zachodni Kapitał”. PIS napotkał potężną przeszkodę na początku swojej 4 – letniej kadencji. Wszystko zaczęło się tak niewinnie od marszów Komitetu Obrony Demokracji finansowanych przez "Zachodnią Finansjerę". Tysiące ludzie wyszło na ulice w największych miastach Polski protestować w obronie Trybunału Konstytucyjnego i wolnych mediów. Tak naprawdę był to sprzeciw przeciwko nowej władzy.

Do ofensywy przystąpili także urzędnicy z Brukseli będący ściśle powiązani z „Zachodnią Finansjerą”. Komisja Europejska wszczęła procedurę kontroli praworządności, która ma na celu zbadanie funkcjonowania wartości demokratycznych w Polsce. Jest to pierwszy taki przypadek w historii UE. Są to ewidentne groźby pod adresem Polski.

 Prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero wraz z atakiem spekulantów na Złotówkę. W tym miejscu żarty się kończą. Agencja S&P obniżyła rating dla Polski z A- do BBB+ z perspektywą negatywną. Komunikat agencji mówi, że bezpośrednią przyczyną decyzji są powody polityczne. Bądźmy szczerzy. "Zachodni Kapitał" obawia się, że wraz ze zmianą polityki gospodarczej Polski skończą się łatwe transfery zysków do oddziałów matek korporacji z Europy Zachodniej. Niestety presja na Złotówkę może pogrążyć polski rynek obligacji.

 Teraz już wiemy, dlaczego doszło do spotkania z węgierskim premierem Orbanem. Węgry doświadczyły podobnych problemów, co Polska teraz. „Zachodnia Finansjera” maczała palce w wydarzeniach, które miały miejsce w Grecji, Ukrainie i Rosji. Teraz czas na Polskę? Zmasowane ataki spekulacyjne połączone z represją polityczną na dany kraj zawsze kończą się źle. W Rosji Rubel załamał się, a kraj zaangażował się w destabilizujące konflikty zbrojne. W Grecji zamknięto na pewien czas banki. 

 Najpierw pojawił się sztuczny twór w postaci Komitetu Obrony Demokracji. Potem Bruksela przystąpiła do akcji. Ostatnim etapem jest atak spekulantów, który jest formą szantażu finansowego. Te fakty łączą się w logiczną całość. Jesteśmy świadkami nieczystego ATAKU na Polskę.

Cały felieton dostępny jest pod poniższym linkiem:

http://pl.blastingnews.com/felietony/2016/01/polska-w-niebezpieczenstwie-zmasowany-atak-na-polski-rzad-00737463.html

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1253
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1048
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 488
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 858
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 637
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 813
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 572
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 844
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 567
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 515
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 364
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 377
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 404
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 238
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 843
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Nic dodać nic ująć w tym linku podsumowanie... https://youtu.be/MQQMCRvsdb8

  nse,  19/01/2016

@Skalny Kwiat: ... masz punkcik na dzień dobry ;)

@Skalny Kwiat: nic dodać, nic ująć.

"Najpierw pojawił się sztuczny twór w postaci Komitetu Obrony Demokracji". Takie głupoty możesz wciskać dzieciom, "ciemnemu ludowi" i koniowi. KOD reprezentują świadomi obywatele RP, dla których antywolnościowe działania PiS-u posunęły się za daleko. Wciąż, jednak, nie mają świadomości, że kaczyści są wyrobnikami Putina. Według mnie, to są "ruskie" kanalie. http://eiba.pl/1e

  ...,  24/01/2016
  oculus,  28/01/2016

@Goodbye wilted eiobo!: Bierze złe leki....

  Trebor,  28/01/2016

@Leszek Małkowski: "dla których antywolnościowe działania PiS-u posunęły się za daleko."
chyba tylko schizofrenicy krzyczą o braku wolności i demokracji w sposób nieskrępowany pod gmachami urzędniczymi a następnie podziwiają swoje sylwetki w mediach zarówno prywatnych i publicznych.

Gdyby taki brak demokracji i wolności występował w Rosji czy Korei Pn ...

Biedny Kaczor. Wszyscy się na niego uwzięli. Dobrze, że ma wsparcie w niebie i w Toruniu.

  ...,  24/01/2016

@Hamilton Starszy:

A jakieś konkrety poza mało śmiesznymi złośliwościami?

@Łukasz Grysiak: w gospodarce i finansach należy działać dyskretnie, a nie pyskować ile się będzie wydawać i jak i komu przykręcać śrubki. A potem mieć pretensje, że śrubki mają pyskujących w d....

@Hamilton Starszy: Najgorsze jest to, że nikt (może prawie) nie dostrzega, że ten "biedny kaczor" i ten "biedny Rydzyk" i Episkopat (może nie wszyscy) i dziesiątki trolli Putina obleczonych w czarne sukienki i Putinskaja Prawda, czyli wszystkie gazety mówiące tym samym językiem co "Niezależna" czy "Fronda" i po trzech trolli udających dziennikarzy obywatelskich na każdym portalu i tysiące klakieró ...  wyświetl więcej

@Goodbye wilted eiobo!:
No, istny Stiopa.

  ...,  24/01/2016

Nie głosowałem na PiS bo generalnie w ogóle nie głosuję... ALE:

1. Skala zmasowanej propagandy wymierzonej w ten rząd jest zjawiskiem, które było łatwe do przewidzenia. Rządy prawicy i konserwatystów - w sensie obyczajowości - zawsze będą chłostane w sytuacji kiedy Europą rządzi nowa bolszewia, wychowana na manifestacjach 1968 roku.

2. KOD. To nie jest twór sztuczny. To przemyślana

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  25/01/2016

@Łukasz Grysiak: jedni mają prawo do manifestowania każdego 10 dnia miesiąca nawet w asyście wojska i strzelania, byle w powietrze, a inni zakładania KOD i bronienia tych wartości, które chcą. I GÓWNO komu do tego bez względu na to czy na imię ma Jarek, Andrzej, Beatka, Łukasz, czy Burek.

  ...,  25/01/2016

@Hamilton Starszy:

Hamiltonie, wybacz ale jak już pisałem wielokrotnie przy innych okazjach - debata z Tobą jest bezcelowa i niemożliwa. Z tego powodu, że ignorujesz fakty wobec, których jesteś bezradny. Masz dosyć stały zestaw polemicznych "argumentów" i to jest wszystko w Twym wydaniu. Ostatnia rzecz: GDZIE konkretnie napisałem, że KOD-owcy nie mają prawa do manifestacji??? KTO im to pra

...  wyświetl więcej

@Goodbye wilted eiobo!: zrobiłeś mi ogromną przyjemność tym ostatnim komentarzem. Goodbye !

  ...,  25/01/2016

@Hamilton Starszy:

Jednak ten będzie OSTATNI: uważaj żebyś od tej przyjemności nie spuścił się w gacie!

@Goodbye wilted eiobo!: tego rodzaju przyjemności zawsze zostawiam chamom i impotentom.

  ...,  26/01/2016

@Hamilton Starszy:

Dobrze wytrzyj lustro i dokładnie się przypatrz. Zobaczysz tam impotenta. Zdziadziałego chama także. Baj.

@Goodbye wilted eiobo!: jedź do Magdaleńki i przeżywaj nieustająco.

  awers,  24/01/2016

Ech...jakież to wszystko proste. Prof Staniszkis dobrze to ostatnio nazwała.

Komus myli sie Polska; ta wielowiekowa, Polska Chopina, Kosciuszki, Kopernika,
Kazimierza Wielkiego, Sklodowskiej-Curie, Konopnickiej, Mickiewicza, Pilsudskiego
Karskiego, Sendlerowej, Pileckiego, Skalskiego, Korczaka i niezliczonej ilosci tych
ktorzy zyli w niej, tworzyli, umierali lub gineli, czesto w jej obronie.
Ta Polske myli ten ktos z urzedem oczyszczania antyczn ...  wyświetl więcej

"zwolenników PO”, którzy mieli uczestniczyć we wczorajszym marszu KOD-u." Kłamie(Ziemkiewicz) jak kaczysta, czyli troll Putina. W marszu uczestniczą świadomi obywatele Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, którym nie jest wszystko jedno i, mimo że nie widzą tego co ja, dostrzegają, że kaczyzm to olbrzymie fałszyrwstwo wrogie Polsce we wszystkich aspektach jej bytu.
Rosja, od lat, prowadzi wobec ...  wyświetl więcej

  ...,  25/01/2016

@Leszek Małkowski:

Małkowski w którym psychiatryku jesteś przetrzymywany? Tworki czy coś innego? Te siostry oddziałowe zdecydowanie nie powinny wypuszczać się z izolatki na spacerniak! Smród szczypie w oczy nawet przez serwery. Kiedyś, jako chrześcijan, pomodlę się za ciebie.

@Goodbye wilted eiobo!:
Wszystkie trolle Putina, czy Ty, czy kamil30, czy Astra1 na Interii, czy Dariusz Perszewski na W24 i inni, dopóki są postrzegani jako dziennikarze obywatelscy i wchodzi im ta propaganda Wielkiego Ruskiego Goebbelsa jak w masło, są "zadowolnieni", a komentarze niewygodne, jak Hamiltona, zbywają wyuczonymi, uciekającymi w bok frazami, byle mieć ostatnie słowo. Natomias ...  wyświetl więcej

  mwoleyko  (www),  25/01/2016

Boże... to jakiś żart? Czy wy wszyscy nie widzicie, że PIS robi wam wodę z mózgu?!!! KOD jest nie przeciw Polsce, ale ZA nią.

  ...,  25/01/2016

@mwoleyko:

Lassen Sie uns also die Demokratie mit Herrn Martin Schulz, Adam Michnik und Ryszard Petru!!!

@mwoleyko: Myślałem, że ten art jest z gatunku intelektualnej rozrywki. Wychodzi na to, że jestem naiwny, ale chyba nie aż tak jak autor?

@mwoleyko: Myślałem, że ten art jest z gatunku intelektualnej rozrywki. Wychodzi na to, że jestem naiwny, ale chyba nie aż tak jak autor?

@Włodzimierz Dajcz: Polska padła ofiara szantażu politycznego i ekonomicznego. Podobny los tylko w wiekszym stopniu spotkał Rosję czy Grecję. To jest fakt.

@batavus23: bredzisz. Rosja na własne życzenie uzależniła swoją gospodarkę od surowców. PKB Rosji po odjęciu wpływów za gaz i ropę jest na poziomi krajów Beneluksu. Teza, że Gecja jest tylko i wyłącznie ofiarą jest też tak prawdziwa jak twoje powyższe populistyczne wypociny.

@Hamilton Starszy: Prawda lezy po środku. To wina Putina, że nie ma zdywersyfikowanej gospodarki. To wina Grecji, ze uzależniła się od kredytów. Tylko, że Grecja splaca teraz dlugi za niemieckie banki, co nie jest sprawiedliwe i zostala do tego zmuszona szantażem. Rosję spotkał wyjatkowy zbieg okolicznosci: ukraina, sankcje i krach na ropie. wszystko w jednym czasie. Ciekawe. Ale z nich pechowcy... teraz kolej na prawicowy rzad w PL.

@batavus23: dorabiasz na siłę ideologię polityczną. 95 % inwestorów nie słyszało o Kaczyńskim. Kapitał jest jak klient w sklepie. Należy go grzecznie obsłużyć i wyciągnąć mu z portfela marżę. Jak się miele ozorem co się mu nie zrobi i jak się go będzie ścigać jest skrajnie głupie, bo klient mówi cześć. Nazywanie tego zemstą jest dość niepoważne. Atak na złotówkę nie jest pierwszym, ani ostatnim. N ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Jak nie ma zagrożenia. Zachodni Kapitał jakby tylko chciał mógłby w Polsce w 3 miesiace zrobic druga Ukraine.

@batavus23: jakby chciał to by nawet spadł śnieg, albo i deszcz. Nie twórz bytów ponad miarę. Jak trzeba uderzyć kij zawsze się znajdzie. Za dużo rosyjskiej telewizji się naoglądałeś. Zmień kanał.

Kaczor może jest debilem ale KOD, to stado debil....Hehehehehe.....

@oculus: a gdzie byś siebie umieścił?

  oculus,  27/01/2016

@Hamilton Starszy: Nie ma Polaków w polityce, są tylko chazarskie ścierwa...

@oculus: małemu wydaje się, że jak kogoś obrazi to urośnie. Jest jednak odwrotnie i to tłumaczy skąd biorą się kurduple.

  oculus,  28/01/2016

@Hamilton Starszy: Jesteś małym kurduplem we wszystkim cioto chazarska.....

@oculus: nie popluj się, bo się poparzysz jadem, albo zniszczysz sobie ubranko. Wyglądasz już jak tani beret po praniu. Cechą durnia są inwektywy, bo argumenty są poza jego możliwościami.

@Hamilton Starszy: Lubię takich cieci wkurzać. Mam z tego ogromną przyjemność. Jesteś śmierdzącym starym chazarem i tu na Eiobie możesz być bezkarny, bo w innym miejscu już by cię zlinczowali KOD zie żydowski....

  Trebor,  28/01/2016

@oculus: podobno człowiek z wiekiem dojrzewa. Szkoda, że niekiedy jest to JEDYNIE przejaw fizycznych zmian

"Lubię takich cieci wkurzać" - pamiętam, że z podobnymi tekstami w szkole podstawowej się wyskakiwało do kolegów - rówieśników

@oculus: za mały jesteś by mnie w d... pocałować, a ty chcesz mnie
wkurzyć. Twoj uwiąd starczy polega na tym, że nie mówisz tylko warczysz.
Uśmiechnij się, jutro już możesz nie mieć zębów.

  oculus,  28/01/2016

@Hamilton Starszy: Ty jesteś tylko opłacanym trolem pod nickiem Hamilton Starszy i nawet nie pamietasz, bo i skąd naszych konwersacji sprzed lat.....

  oculus,  28/01/2016

@Trebor: W podstawówce nie dyskutowałem z cieciami, tylko lałem w pysk...

  Trebor,  28/01/2016

@oculus: z sił opadłeś i jedynie dyskusja teraz została? W podstawówce w tej sztuce się nie rozwinąłeś, to każdy etap przechodzisz teraz od podstaw?

kompletny bezsens

@Trebor: Elokwencją nie grzeszysz, i jesteś tu nowy. Nowi nie wiedzą wszystkiego....

  Trebor,  28/01/2016

@oculus: każdy ma prawo do swojej opinii, to samo o Twojej kulturze można powiedzieć i zasobie słownictwa ;-)
Odwołuję się jedynie do tego syfu który tu widzę bo nie wiem nawet czy wszystko chciałbym wiedzieć ...

  liwa,  28/01/2016

@oculus: fajne masz foto.. :) podobasz mi się :)

@liwa: .

@liwa: Ci dwaj mówią, że mam starczy coś tam, hehehe. Pozdrówko Liwa....

  liwa,  28/01/2016

@Trebor: ale "oculus" na serio, jest przystojny.. no zerknij tylko..mnie się podoba.. nie ważne kot czy kod, sympatia przede wszystkim :

@Trebor: myślisz, że chodził do podstawówki?

@liwa: pozostanę przy swoich kartach:-P

  liwa,  28/01/2016

@oculus: nie bądź taki nerwowy, ejtam.. po co.. :)
serdeczności wysyłam w twoją stronę :)

  liwa,  28/01/2016

@Hamilton Starszy: asz Ty to jesteś prowokant.. :)
no i po co, sie pytam..

@oculus: w pysku zawsze byłeś mocny. A twardy jesteś jak chleb z Biedronki.

  Trebor,  28/01/2016

@Hamilton Starszy: po tekstach wnioskuję, że te trzy klasy musiał odbyć, bo skąd by to słownictwo znał?

Generalnie ja się nie wtrącam, ale chyba wolę bardziej inteligentną formę wzajemnego obrażania się :-D

@Orchida: :-D rozwaliłaś mnie!

:-))))))))))))))))

@liwa: to Hamilton był jechany po napisaniu czegokolwiek - nawet po zadaniu zwykłego krótkiego pytania całkowicie neutralnego

  liwa,  28/01/2016

@Hamilton Starszy: u mnie w Biedronce jest świeżutki chlebek i bułeczki też.. przyjedź, to Ci kupię :)

@Orchida: naprawdę wolę swoje karty ;-)

@liwa: Hamiltonowi właśnie o to chodziło - że to papucie są ;-)

  oculus,  28/01/2016

@liwa: Nie jestem nerwowy, tylko teraz taka anarchia na Eiobie, że trudno zachować spokój...Kiedyś, parę lat temu, Hamilton miał ze 65 lat a teraz jakoś odmłodniał...

@oculus: "...tylko teraz taka anarchia na Eiobie" - no tak, wprowadzimy godzinę policyjną na EIOBIE i full controll :-D

  liwa,  28/01/2016

@Trebor: ja nie czytam dokładnie, bo aż tak wulgarny styl mi nie odpowiada, ale chyba już czas, by Panowie po kielichu na zgodę sobie łyknęli.. :)

@liwa: nie wiem czy kieliszek melisy wystarczy :-)

  liwa,  28/01/2016

@Trebor: nie melisę mam na myśli, tylko - co najmniej, rozcieńczenie 50/50%.. lek na wszystko..polecam :)

Oculus i Hamilton, mogę rozlewać.. :)

@Orchida: no tak, z pewnością :-D

  oculus,  28/01/2016

@liwa: Po 60 tce, to tylko jakieś słodkie wino, bo te mocne trunki mogą zaszkodzić. Moje dane osobowe kazdy zna a Hamiltona tylko Ci co są tu od dawnaa.

@Orchida: a potem nie chcą rozkminiać ... :-)

  liwa,  28/01/2016

@oculus: toż ja w tym samym wieku.. :) nie każdego dnia godzimy się z kimś, więc można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa.. :)
żeby było Wam weselej, to ja też łyknę.. :)

@Orchida: to trza nowy temat skołować i jakoś się wymyśli nowy wątek :-P

  oculus,  28/01/2016

@liwa: Można wypić i po 70 tce parę setek czystej wódki, więc jeśli Hamilton chciałby, to możemy zorganizować spotkanie eiobowiczów na małe coś tam... Ja nie jestem za POPiS em, więc gdzie i kiedy....?

  liwa,  28/01/2016

@oculus: noooo to już brzmi optymistycznie.. jestem z Ciebie dumna, że taką propozycję dajesz.. brawo!! :))
tylko daj już spokój z tymi PoPisami.. :)

@liwa: ... :)


@Hamilton Starszy: Jak nie ma zagrożenia. Zachodni Kapitał jakby tylko chciał mógłby w Polsce w 3 miesiace zrobic druga Ukraine.
Od razu wiedziałem, że ten tekst wymodził troll Putina. Nie ma najmniejszej wątpliwości.

Miało być tak :

batavus23, 3 godz. temu 0 odpowiedz

@Hamilton Starszy: Jak nie ma zagrożenia. Zachodni Kapitał jakby tylko chciał mógłby w Polsce w 3 miesiace zrobic druga Ukraine.

Od razu wiedziałem, że ten tekst wymodził troll Putina. Nie ma najmniejszej wątpliwości.

  nse,  28/01/2016

"Zmasowany atak "Zachodniego Kapitału" na Polskę?" ... kiedyś to nazywano zgniłym kapitalizmem, a na ten temat rozmawiałem będąc jeszcze w podstawówce z mężem dyrektorki szkoły na małej stacji kolejowej, było to ładne ok 40 lat temu, nic w tym nowego tylko lakierek zmieniono.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska