Login lub e-mail Hasło   

Jak poderwać żonę?

Zasadą jest, że dziewczyny wybierają (łapią) sobie kandydata na męża. Mogą zdarzyć się wyjątki. - Oto poradnik dla chłopaków młodych i starych.
Wyświetlenia: 938 Zamieszczono 19/01/2016

Znaną prawdą jest (No, może nie każdemu znaną), że to dziewczyny wybierają (łapią) sobie kandydata na męża. Od tej zasady mogą zdarzyć się wyjątki. Oto poradnik dla chłopaków młodych i starych.Podam tylko jedną metodę. Inne również istnieją, jestem o tym przekonany i może ktoś je opisze w komentarzach, albo w osobnym artykule.

Chłopak poszukujący właściwej kandydatki na żonę powinien udać się na właściwy teren połowowy. Właściwy teren połowowy, to miejsce, w którym potencjalnie mogą występować kandydatki o pożądanych cechach.

Dla jednego będzie to plaża nudystów, dla drugiego konferencja naukowa poświęcona metodom statystycznego badanie zachowań pingwinów na Ziemi Alberta, dla trzeciego festiwal filmowy. Dzięki doborowi właściwego miejsca połowowego uzyskujemy przedwstępną selekcję kandydatek.

Po znalezieniu się we właściwym miejscu należy rozłożyć swój pawi ogon. Zabłysnąć, zwrócić na siebie uwagę całego towarzystwa. Nie należy oszukiwać. Należy pokazywać swoje prawdziwe zalety. Można co nieco podkolorować. Umożliwi to nawiązanie znajomości ze wszystkimi potencjalnymi kandydatkami.

Po nawiązaniu znajomości należy wybrać jedną i tylko jedną i rozpocząć dalsze testowanie.

W wypadku nie znalezienia żadnej odpowiedniej kandydatki, należy zwinąć pawi ogon i udać się na inny podobny teren połowowy.

Kandydatkę testujemy rozmową. Sprawdzamy gust estetyczny (ważne żaby gusta się zgadzały) i muzyczny kandydatki. Następnie testujemy kandydatkę w tańcu, przepytując zawczasu co i do jakiej muzyki lubi tańczyć.

Wskazane jest również testowanie pod względem seksualnym, ale jeżeli w stadium początkowym nie ma takiej możliwości, należy przepytać kandydatkę w temacie.

Po rozpoznaniu walorów kandydatki i stwierdzeniu, że kandydatka nadaje się na żonę, należy okazać jakąś słabość, prawdziwą lub fałszywą. I to jest decydujący test.

Jeżeli kandydatka wystąpi w twojej obronie jak lwica, to znaczy, że jest to TA WŁAŚCIWA.

I żyli długo i szczęśliwie. Aż do rozwodu.

Have a nice trip.

Przeczytaj: >>> Piekło pięknych kobiet

 

Adam Jezierski

...

.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1677
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 966
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1242
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 894
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 823
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 494
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 623
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1091
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 784
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1031
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 914
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1156
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 532
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 753
 
Autor
Artykuł  Trebor,  19/01/2016

"Jak poderwać żonę?" - myślałem, że artykuł będzie o podrywaniu własnej żony :-P
no ale nie jest :-)

Ja tam zawsze uważałem, że nieśmiałość należy odstawić na bok i przez życie iść z myślą "Co mnie nie zabije to wzmocni" - tym bardziej w relacjach z kobietami. Jak nie poderwę tej to poderwę inną. Jednak od siedzenia przed komputerem nic się tutaj nie zmieni i zmienić NIE MOŻE! :-)

...  wyświetl więcej

@ Trebor @lewi
Przyjacielski układ jest konieczny dla trwałości małżeństwa.
Jeśli chodzi o seks, to bardzo charakterystyczną regułą jest burzliwy przebieg związków zapoczątkowanych miłością od pierwszego wejrzenia...-:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska