JustPaste.it

Kod Daty Urodzenia (19) – ma swoją godzinę

Godzina urodzenia ma wpływ na dodatkowe określenie naszych cech charakteru przypisanych członowi A

Godzina urodzenia ma wpływ na dodatkowe określenie naszych cech charakteru przypisanych członowi A

 

Dla lepszego zrozumienia KDU proszę poczytać, wcześniejsze moje opracowania. Proszę cały czas pamiętać, że znak pauzy „–" zastosowany we wzorze i w KDU nie jest znakiem działań matematycznych, a służy jedynie do rozdzielenia poszczególnych członów dla lepszej czytelności tych KDU.                                                                                                                           

Czy godzina jest ważną liczbą w tworzeniu KDU? Godzina urodzenia z minutami i z sekundami jest bardzo ważna w tworzeniu KDU, ponieważ informuje nas o dodatkowych cechach charakteru. Ile to liczb wchodzi w skład naszej osobowości? Wiele, a w KDU występuje ich sześć. Nie jesteśmy idealną jedną, jedyną liczbą wynikającą z członu D nazwana w numerologii jako „wibracja urodzeniowa”. Bo nic idealnego nie występuje w przyrodzie, w kosmosie. Jesteśmy zbiorem liczb, bo cały świat jest podporządkowany matematyce (numerologii), czasowi, a czas to cyfry.                                                                                   

Kiedyś był początek świata nazwany „Wielkim Wybuchem”, a więc czas upływający zaczynał się od cyfry JEDEN i jak do tej pory ta cyfra jeden jest zwielokrotniona poprzez kolejne cyfry (2; 3; 4; 5 itd.) W pisowni zostały przyjęte jako znaki graficzne wyrażające umownie ich wartość. Te wartości dalej przybierają jakąś wielką formę w upływającym czasie od momentu tego „Wielkiego Wybuchu”, wyrażane są w dużych wartościach, bo w bilionach, tryliardach itd. Poprzez działania matematyczne (dodawanie, odejmowanie itd.) te zestawy cyfr zostały nazwane liczbami, jako wynik logicznego działania. Cały czas jesteśmy pod działaniem nauki zwanej matematyką (no i numerologią), bo jesteśmy drobinką kosmosu.                                                                     

Czy w tej wiedzy godzina urodzenia ma wpływ na naszą osobowość? Do tej pory u numerologów godzina urodzenia dodawana jest do liczby wynikającej z sumowania daty urodzenia. Wówczas mamy liczbę wskazującą jaki mamy jeden jedyny charakter, osobowość? Dlatego inni określają siebie tą liczbą do prezentacji swojej osobowości np. jestem numerologiczną jedynką, a inna osoba mówi piątką czy dziewiątką.                                                                                                                                                 

W KDU jest inna prezentacja siebie, bardziej logiczna. Najmocniej, najsilniej prezentujemy swoje zachowania wynikające z liczby w członie A, bo to podświadome nasze działania, niekontrolowane, intuicyjne. Natomiast w zależności od poruszanego tematu mogą być silniej prezentowane cechy charakteru przypisane danej liczbie występujące w członie B, C, D, E, F. Te człony biorące udział w dyskusjach są ze sobą wymieszane. O tym piszę w zamieszczonych opracowaniach dotyczących KDU.

Przecież godzina urodzenia jest ciągiem liczbowym danego dnia, a nie miesiąca czy roku oraz liczby wynikającej z sumy całości daty urodzenia. Więc godzinę urodzenia z minutami i sekundami porządkujemy np.: urodziłem się o godz. 12.30.00 dnia 01. Więc dodajemy liczbę godziny, minut y i sekundy mojego urodzenia: 12.30.00 = 1 + 2 + 3 + 0 + 0 = 6. Ponieważ godzina urodzenia jest integralna z każdym upływającym dniem więc dalszym procesem będzie dodanie liczby dnia urodzenia z członu A KDU. Wówczas zapisujemy te dwie liczby w działaniu dodawania: 6 + 1 i otrzymujemy liczbę 7.                                                                                    

Nasuwa się teraz pytanie, co to za liczba ta 7 i co określa? Czy jest to liczba przynależna w 100% członowi A i w ten sposób zmieni się liczba w tym członie z liczby 1 na 7 i w ostateczności jako suma w członie D?                                                                                To zmienia sens całego KDU gdy znana jest godzina urodzenia! Jednym słowem powstaje całe zamieszanie.                                   

W podanym powyżej przykładzie ta liczba 7 stanowi o dodatkowych cechach charakteru danej osoby przypisanych członowi A czyli podświadomości. Człon ten nazwałem członem F. Wówczas wyliczone wcześniej liczby w członie A i D nie zmienią swej wartości liczbowej od początku tworzenia KDU. Ma to swoje uzasadnienie, że w przypadku gdy jest nieznana godzina urodzenia, członem A jest suma cyfr wynikająca z dodania dnia urodzenia. Dlatego człon F może być rozpatrywany jako liczba sumy dnia urodzenia (człon A) i dodana suma cyfr godziny urodzenia. Więc człon F = człon A + liczba godziny + minuty + sekundy.                                          

Dla powyższego przykładu człon F = 7 w pełnym zapisie członowym (wzór rozbudowany KDU) przybiera następującą formę zapisu:  A (F) – B – (E) – C = D to moje KDU jest następujące: 1 (7) – 1 – (2) – 9 = 2, bo urodziłem się 01.01.1944 o godz. 12.30 i z takim samym KDU bez członu F urodził się np. Jan Heweliusz i inne osoby. Więc w działaniach matematycznych w KDU biorą udział między sobą wyłącznie człony A, B, C, D, E. Człon F jest uzupełniającą informacją dla członu A. Inaczej bym nie uporządkował ludzi całej Ziemi, którzy żyli, żyją i będą żyć.        

Zapis zwięzłych cech charakteru wg kolejności występujących liczb w moim KDU jest następujący:                                                  perfekcjonista, szef, pionier (epikurejczyk, fantasta) – perfekcjonista, szef, pionier – (dawca, opiekun) – mediator, metafizyk = dawca, opiekun. Drukiem pogrubionym zaznaczyłem powtarzające się liczby i zwięzłe cechy charakteru, a więc są to układy mistrzowskie, doskonałe liczb jeden i dwa.

Spotykane osoby podające daty urodzenia (wyliczone KDU) i posiadające w którymś członie liczbę 7 w większości są nauczycielami lub wykonują zawód zbliżony do nauczycielskiego. Te osoby były zaskoczone moją informacją, bo wiedziałem o ich wykonywanym zawodzie nie znając tych osób. A ja nic nowego nie powiedziałem, bo tę wiedzę mam z bazy KDU (ponad 26 000 osób).

Magia? Nie ma magii. Jest tylko brak wiedzy w danym temacie, a jak jest brak wiedzy to wówczas jest magia. To magia jest, występuje? A no jest, bo nie rozumiemy lub nie chcemy zrozumieć tematów, działań, które nas otaczają.

Proszę pamiętać o moich prawach autorskich do KDU.