Login lub e-mail Hasło   

Zgwałcona Europa

Zdumiewa, jak poprawność polityczna może zabić w człowieku to, co najcenniejsze, empatię. Bać się nazwać rzeczy po imieniu, to niekiedy wręcz tchórzostwo i małostkowość.
Wyświetlenia: 1.363 Zamieszczono 23/01/2016

To, co wydarzyło się w Sylwestrową noc w kilku niemieckich miastach, musi szokować. Tłumy niewyżytych mężczyzn, głównie z terenu Afryki Północnej i obszaru arabskiego, poniewierało, wyzywało, atakowało kobiety. Traktowali je niczym mięso i zwierzynę łowną. Obrzucano wyzwiskami, rozbierano, gwałcono i rozbierano.

Szokujące są relacje z tego bezprecedensowego wydarzenia. Pragnący zachować anonimowość stróż prawa wyznał: „Widziałem młode zapłakane kobiety, które nie miały już na sobie majtek, oplute przez motłoch. Te obrazy mną wstrząsnęły”. Z kolei 24-letnia studentka powiedziała- „Miałam na sobie sukienkę do kolan. Nagle poczułam czyjąś dłoń na siedzeniu i pod sukienką. Odwróciłam się natychmiast i spostrzegłam zaślinione twarze. Wokół zebrali się mężczyźni. Mówili po arabsku, krzyczeli :Hej, baby!”. Tej nocy na policję zgłosiło się kilkaset kobiet. Inny policjant relacjonował- „Udało mi się wyrwać z tłumu 20-latkę ze Stuttgartu. Krzyczała i płakała. Zerwano z niej majtki. Nie mogliśmy uratować z ciżby jej trzech przyjaciółek, ponieważ obrzucono nas petardami”. 

Poprawność polityczna, która ogarnęła Niemcy, spowodowała, iż o tym dramacie kobiet media poinformowały dopiero pięć dni po zdarzeniach. Zastanawiam się, kim są i co muszą czuć niemieccy dziennikarze, którzy milczą na taki temat? Nadburmistrz Kolonii Henriette Reker wywołała oburzenie, radząc poniewieranym kobietom, aby „trzymały się od potencjalnych napastników na odległość ramienia”. Czasami jednak lepiej milczeć i być podejrzewanym o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Do tej pory zidentyfikowano kilkudziesięciu mężczyzn. Dwóch jest już za kratami. Jeden pochodzi z Maroka, drugi z Tunezji. Znaleziono przy nich kartkę z zapisanymi po niemiecku i arabsku groźbami: „Zabiję ją”, „Chcę się pieprzyć”, „Duże piersi” oraz „Tylko z panią żartuję”. Do ataku na kobiety doszło również w innych miastach Europy- Helsinkach, Zurychu i Salzburgu”.

Kryzys migracyjny, wywołany głównie przez nierozsądną politykę Angeli Merkel, powoduje, iż zyskuje na sile skrajna prawica, które takie ataki wykorzystają dla swoich celów. W ogóle nie rozumiem, dlaczego ktoś, kto chce mieszkać i pracować w Polsce, ma nie respektować zasad państwa, w którym się znalazł. To przecież takie oczywiste. Jednak niektórym widocznie wolno więcej. Integracja nie może przebiegać w sposób niekontrolowany i chaotyczny. W roli obrońców praw kobiet wystąpią bowiem dziś ci, którzy chcą ograniczać ich prawa, z przeciwnikami konwencji przemocowej na czele. 

Zabrakło głosów oburzenia naszych rodzimych feministek, które dotknięte dramatem niemieckich kobiet, biłyby na alarm. Milczą i to jest dość wymowne. Zabrakło felietonu prof. Magdaleny Środy i jej pełnego kobiecego uniesienia w publicystyce. Są mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, ale i kobiety, które nie chcą tego dostrzec. Tylko w imię jakich zasad? 

Szkoda tylko, że ta niemiecka poprawność polityczna przestała obowiązywać w obszarze „dzieła” Adolfa Hitlera „Mein Kampf”, które właśnie wznowiono.

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2579
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 951
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 865
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 851
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 752
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 736
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 607
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1672
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 576
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 884
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 484
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Kitek,  23/01/2016

Pani Angela Merkel to już stara żydówka i nikt jej nie zechce jako kobiety. Poza tym urodą to ona nigdy nie grzeszyła, a teraz tym bardziej tego nie robi. (Tu dygresja: Jakieś dwa lata temu Clintonowa znów przyłapała małżonka w łóżku z jakąś młodą dziewuchą. Nie dziwię się Clintonowi, bo któżby chciał się zadawać ze starą babą /babcią Merkel czy Clintonową/ gdy nie jest Gerontofilem?) Jedyną jej m ...  wyświetl więcej

  Kitek,  23/01/2016

@_serpico_: Już Ci pisałem, abyś więcej czytał, a mniej pisał. będziesz więcej wiedział o Clintonach, Merkelach o skakaniu przez mur berliński w drugą stronę o skakaniu przez otwartą bramę, a tak to zajmujesz się mną, a w przeszłości tylko Sikorskim, a z tego nic nie wynika.

  Kitek,  23/01/2016

@_serpico_: Jak Ty potrafisz ocenić stronę internetową to zapewne też Sikorskiego. Pisałeś kiedyś, że go zdiagnozowałeś jako agenta CIA. Nie wypieraj się cwaniaku. Chcesz się oderwać od wywiadu i dlatego udajesz niesprawnego umysłowo.

  Kitek,  23/01/2016

@_serpico_:
Oj ti, ti… Tutaj pociągnąłbym Cię za ucho, ale za to drugie i jeszcze nienaderwane i lekutko. Oj ti, ti… A powiedz no ti malutki, dlaczego to pani w szkółce ci je naderwała? Biłeś się z chłopcami czy może biłeś nieposłuszny, albo może główkę miałeś za ciasną…?

  swistak  (www),  25/01/2016

http://eiba.pl/e3 to prawdziwy cel imigrantów. Kobiety to Katoliczki wracające po mszach do domu. Ubranie policjantów w stroje cywilne może wskazywać na skoordynowanie tych działań z liberalnym lewactwem walczącym z chrześcijaństwem w Niemczech. Rzucanie petard kilka godzin przed dwunastą potwierdza tą tezę.

  mwoleyko  (www),  25/01/2016

Ale oczywiście media przez cały czas milczały o tej aferze... ciekawe, co jeszcze przed nami ukrywają?!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska