Login lub e-mail Hasło   

"Vatican stump speech", czyli gotowiec dla przyszłych papieży i ich piarowców.

Obrońcy uczuć religijnych zapewne dostrzegają ich absurdalność, skoro musi istnieć prawo o zakazie ich obrazy.
Wyświetlenia: 806 Zamieszczono 08/02/2016

                           Obecny namiestnik "Boga" na planecie Ziemia podczas modlitwy. (fot. Gogle images)Papież ... (WPISAĆ RELIGIJNY PSEUDONIM PAPIEŻA)  zaapelował w niedzielę o pomoc humanitarną dla ludności ... (WPISAĆ NAZWĘ KRAJU) i polityczne rozwiązanie konfliktu. Podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański wezwał wspólnotę międzynarodową, by doprowadziła strony konfliktu do stołu rokowań.


Podczas spotkania ... (WPISAĆ RELIGIJNY PSEUDONIM PAPIEŻA) powiedział, że z niepokojem śledzi los ... (WPISAĆ NAZWE NARODOWOŚCI / GRUPY ETNCZNEJ badź RELIGIJNEJ) uwikłanych w gwałtowne walki i zmuszonych do porzucenia wszystkiego, by uciec od grozy wojny. 

Zaapelował do społeczności międzynarodowej o solidarność i pomoc, by "zapewnić ludności przeżycie i godność", a także o "niezwłoczne doprowadzenie stron konfliktu do stołu rokowań".
Papież wyraził przekonanie, że tylko polityczne rozwiązanie konfliktu będzie w stanie zagwarantować przyszłość "pod znakiem pojednania i pokoju". Wezwał też wiernych, by modlili się za ... (WPISAĆ NAZWĘ KRAJU), po czym wspólnie z wiernymi odmówił taką modlitwę.

Złożył także życzenia pokoju mieszkańcom ... (WPISAĆ NAZWĘ REGIONU GEOGRAFICZNEGO OBJĘTEGO KONFLIKTEM) i wszystkim ludziom na świecie... 
Niech ten nowy rok przyniesie owoce współczucia, miłosierdzia i solidarności - podkreślił papież.
 ... (WPISAĆ RELIGIJNY PSEUDONIM PAPIEŻA) poprosił też wiernych o modlitwę w intencji jego rozpoczynającej się w ... (WPISAĆ DATĘ/DZIEŃ TYGODNIA) podróży do ... (WPISAĆ MIEJSCE NAJBLIŻSZEJ PODRÓŻY SŁUŻBOWEJ PAPIEŻA).

† $ ☠

Watykański Kościół zaplątał się w dogmatach religijnej  wirtualnej rzeczywistości, ktorą sam pieczołowicie kreował przez ostatnie 1700 lat.
Ta - przerywana co jakiś czas relgijnymi wojnami i pogromami - "produkcja" stała się  pod względem  intelektuanym i moralnym kompletnie wyjałowionym przedsięwzięciem dochodzącym do absurdalnych rozmiarów... zwłaszcza w dogmacie o "nieomylności papieża”. 
W taki oto sposób zabetonowano jakikolwiek postęp czy rozwój doktryny i dziś ta skostniała, archaiczna religia pasterzy i baranów nie jest w stanie otworzyć się na problemy współczesności.
Rzymskiemu Kościolowi pozostaje wyświechtane, powtarzane od tysiącleci pustosłowie oparte na religijnej sofistyce i dreptanie w miejscu w daremnym oczekiwaniu na oświecenie przez "Świętego. Ducha". Ten "Duch" opuścił tych samozwańczych "depozytariuszy jedynej prawdy" już w czasie soboru Trydenckiego. 
Dziś te synodalne dyskusje, ekwilibrystyczne dywagacje teologiczne przepoczwarzają się w teologiczne brednie.
Są to już tylko obłędne/obłudne doktryny, w których nie pozostało już nic z tzw. ewangelii miłości.
 

 "Ci okultyści mogliby już właściwie zgasić swoje lampy i zdjąć maskujące stroje. Coraz trudniej będzie namówić kogoś na doskonale sprzedający się przez tysiące lat towar zwany wiarą" - Erich Daniken

"(...) ponieważ w bazylice Świętego Piotra — superflua non nocent — znów pompatycznie zagościło zgromadzenie purpuratów i przy tej okazji przecież tyle spraw „ruszyło z miejsca", „posunęło się naprzód", nastąpiło „otwarcie się" na „świat", na „pluralizm poglądów", „dialog" — przeto właśnie bodajże nie tylko ci najgłupsi sądzą, iż nasz glob się odmienił, iż katolicyzm stał się bardziej liberalny, a jego teologia jest bardziej postępowa..." - Karlheintz Deschner : OPUS DIABOLI

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1279
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 654
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 747
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1716
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 593
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1089
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 520
7
komentarze: 10 | wyświetlenia: 317
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 709
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 231
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 835
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 830
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 733
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105473
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1194131
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  mojra  (www),  08/02/2016

Egzamin z pokory, jakim Bóg poddaje kapłanów, zdają nieliczni, ale na szczęście dla KK jest wśród nich Papież Franciszek.

@mojra:
Przedwczoraj minela 270 rocznica urodzin Tadeusza Kosciuszki. Wspomniałem go na tym forum wielokrotnie, wspominam dzisiaj, jeszcze mocniej czując, jak to niedobrze, że go nie ma. Jak bardzo byłby teraz potrzebny jego głos w tylu sprawach... krajowych... tak dobrze rozumiał, że Panstwo musi być absolutnie laickie.

Gdy Kosciuszko podjął się głębokiej odnowy Naszej Ojczyzny, na

...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  08/02/2016

@youngcontrarian: Kościuszko był masonem, którego naturalnym wrogiem był KK i wszystko jasne!

  Trebor,  08/02/2016

@mojra: podszywał się za Polaka!

  Hamilton,  08/02/2016

@Trebor: prawdziwi Polacy i biskupi ofiarowali wtedy ojczyznę bogu, zgodnie z hasłem Bóg - Honor - Ojczyzna na 123 lata.. Tacy byli honorowi. Jak mojra ze swistakiem.I wszystko jasne.

@Hamilton Starszy: no i prawidłowo - no bo niby czemu Polska w rękach masonów i żydów miałaby być?

  Hamilton,  08/02/2016

@Trebor: tu może być głód i smród, byle katolicki. To najważniejsze.

  Kitek,  08/02/2016

Dobrze byłoby powiedzieć czytelnikom, dlaczego Kościuszko przegrał bitwę pod Maciejowicami. Tak słynny wódz powinien wiedzieć, że nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika, a tak właśnie postąpił. Kościół powoli odchodzi w swoje zaświaty i powoli Watykan jest przenoszony do Jerozolimy. Miejsce Kościoła zajmuje żydomasoneria. Czy tak jest lepiej? Trudno w tej chwili powiedzieć. Na pewno inaczej, a mo ...  wyświetl więcej

@Kitek: dla ciebie świat składa się z żydomasonów i reszty, a w środku pępek z kitka. Nie zanudzaj tym swoim prymitywizmem.

  Trebor,  09/02/2016

@Hamilton Starszy: kitek ze swoim panem na zakupach:
http://fakty.interia.pl/zaprzy(...)1712074

:-)))

  Hamilton,  09/02/2016

@Trebor: to raczej prezes ze swym rasowym panem kitkiem. Nie zakupy, a narada przed bójką z żydomasonami z PO i Nowoczesnej..

  Trebor,  09/02/2016

@Hamilton Starszy: tak czy owak - tworzą piękną parę - prawdziwa polska katolicka rodzina i żadnego żydomasona obok!

  Hamilton,  09/02/2016

@Trebor: wiadomo przynajmniej z jakich rodzin pochodzą rasowe kitki, osły i barany.

  lewi,  09/02/2016


"Ci okultyści mogliby już właściwie zgasić swoje lampy i zdjąć maskujące stroje. Coraz trudniej będzie namówić kogoś na doskonale sprzedający się przez tysiące lat towar zwany wiarą" - Erich Daniken

Ze względu na zainteresowanie wiedzą tajemną niektórzy przywódcy kościelni oraz ich podopieczni zyskali miano „katookultystów”. Zapewniają oni, iż potrafią się kontaktować z umarłymi, f

...  wyświetl więcej

A moze kraje oscienne i ludzie wielu krajow swiata mieli racje przedstawiajac
Polakow jako ludzi odmiennej kategorii.
Trudno uwierzyc, ze "cyrk Kaczynski" bylby mozliwy w jakimkolwiek innym kraju.
Logicznym uzasadnieniem naszej odmiennosci jest "problematyka krzyza"
oraz polska "gleboka religijnosc"
Przy pomocy tych "sil" i ich wplywow wariat moze byc swietym, ...  wyświetl więcej

Minus za zdjęcie w artykule, takie bez gustu i nie na miejscu, ale mogę dać plusa, jeśli pod tym zdjęciem umieścisz swoje zdjęcie jak robisz kupę ;). No bo każdy robi kupę. Czy się mylę?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska