Login lub e-mail Hasło   

Facebook każe mi być nudny, przeciętny i najlepiej głupi

Biała karta. Nigdzie nie ma przycisku dodaj, udostępnij albo polub. Nie przeszkodzisz mi, skurwysynu, w napisaniu tego, na co mam ochotę.
Wyświetlenia: 663 Zamieszczono 13/02/2016

Biała karta. Nigdzie nie ma przycisku dodaj, udostępnij albo polub. W końcu. Po 6 latach przerwy w pisaniu, znowu chce poczuć wolność słowa. Nie przeszkodzisz mi, skurwysynu,  w napisaniu tego, na co mam ochotę. Bo jestem tu incognito.

Tam, gdzie loguję się nazwiskiem muszę ostrożnie dobierać słowa, brać pod uwagę jak to, co piszę wpłynie na moje relacje/związki/wizerunek. Pierdolony fejsbok.

Stałem się wrażliwy na opinię innych, czy wrażliwy na punkcie swojego wizerunku? Nie jestem politykiem, aktorem albo kurwa lekarzem, ale wiem, że wleziesz na moją tablicę, przesuniesz palcem po ekranie i wystawisz mi ocenę. Jeśli znajdziesz tam treści, które obiegają od normy, to NIE będziesz zastanawiał się nad sensem, treścią czy przekazem.  Ocenisz mnie przez pryzmat tego, że jestem inny niż ty. Inny - gorszy, debilu.

Sama ocena nie boli, jednak może szkodzić.  Kiedy już wchodzę w rolę by osiągnąć cel, nie mam problemu z odegraniem sztuki teatralnej. Lubię to bardzo. Jednak nie może mi przeszkodzić dysonans między tym, jak odbierasz moje teksty, a tym co właśnie teraz sobą reprezentuję.

Lubię być wulgarny, uszczypliwy i dopierdolić się, kiedy mam na to ochotę. Lubię czasami być chamem i gówno mnie obchodzi jak to obierzesz, jak się poczujesz i czy nie daj boże sprawię Ci przykrość. Lubię też być miły, kulturalny i elokwentny, ale nie o tym ten tekst...

Wykładowca ze studiów, koleżanka z firmy, jakiś gość którego nawet nie kojarzę, cała armia nic nie wartych znajomych. Ojciec, ciocia i wujek. Wszyscy przeczytają, jeśli napiszę że: Mam straszną ochotę zerznąć od tyłu nowo poznaną pannę.  Zajebiście mi się podoba i robi na mnie ogromne wrażenie, dlatego  zastanawiam się, czy ubierając dzisiaj bieliznę bierze pod uwagę to, że mogą ją z niej zerwać.

Taki jest mój styl. Albo był, bo ten pierdolony fejs wręcz każe mi być nudny, przeciętny i najlepiej głupi. Kurwa, serio nie wiem czy ważniejsze jest to, co pomyśli sobie o mnie gość z którym robię interesy, czy BYCIE SOBĄ.

Powiesz pewnie, wykasuj fejsa. Ty idioto. Bez fb Cie nie ma. Dupy nie piszą, koledzy zapominają.  Jeśli poradzisz:  "nie udzielaj się" to prawię będę mógł podziękować za radę. Prawie, bo jednak nie w tym rzecz.

To co mam do powiedzenia chce komunikować zawsze i wszędzie, jednak muszę uważać na to, jak odbierzesz moje słowa, nawet kiedy mam to głęboko w dupie. Dlatego powstał ten tekst, po paru latach "milczenia".

Tak, wyrzuciłem to z siebie i może nawet jest mi lepiej. A może problem stworzyłem tylko na potrzeby tekstu. Nie wiem. Chciałem pisać incognito. I chyba zacznę robić to częściej.

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 75 | wyświetlenia: 2196
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1219
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1068
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1124
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 548
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 797
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 644
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 681
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 490
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 984
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 624
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  14/02/2016

yo, bracie, nie jesteś sam, jebać tą wystawę kotów.
Sam ostatnio założyłem by utrzymać kontakt z pewną panną, reszta tego bajzlu mnie nie interesuje.
Szkoda że się tak trzeba naginać

  Kitek,  14/02/2016

Taki właśnie jest facebook. To żydomasoński portal. Służy do kontroli społeczeństwa i odbierania mu czasu. Tak samo jest z eiobą. To portal własności osoby wielu imion z których jedno brzmi David. Chyba zaraz pojawi się serpico. Zaprotestuje i zminusuje.

@Kitek: Kitujesz !

  Kitek,  15/02/2016

@zakrawarski:
W filmie „Krzyk Kamienia” o Carra Tore pewna Indianka powiedziała, że biały człowiek przybił Boga do drzewa, aby mu nie uciekł – czy może utożsamiasz się z tym czynem?
Dla ciebie byłoby lepiej, abyś nie postępował tak jak ja i uczęszczał na coniedzielną mszę trydencką.

@Kitek: We wszystkim co zostalo powiedziane o bogach slowa Indianki
sa tak samo prawdopodobne i rownorzedne z tymi co dzisiaj glosi ksiadz w polskim kosciele.
Ostatnio slyszalem to kiedy bylem nastolatkiem.

  Kitek,  15/02/2016

@zakrawarski:
Mnie nie interesuje to, co ksiądz dzisiaj mówi w kościele, tylko interesuje mnie to, co mówił i robił przez 1700 lat. Ja nie o tym ci pisałem, tylko abyś zaczął uczęszczać na mszę trydencką. Prawdopodobnie nawet nie wiesz, czym jest msza trydencka. Tobie i tobie podobnym wydaje się, że zjedliście wszystkie rozumy, a reszta to półgłówki. Ciekawe podejście do sprawy, tylko, że j ...  wyświetl więcej

@Kitek: Tobie i tobie podobnym wydaje się, że zjedliście wszystkie rozumy
..........
Nie mozesz wiedziec co mi sie wydaje. To sa twoje slowa !
Odnosnie tego artu, to kiedy czytam cyt: "Nie przeszkodzisz mi, skurwysynu,...Pierdolony fejsbok."
To "oddalam sie"
Gusla (niezaleznie od nazwy) nigdy mnie nie interesowaly.

  Kitek,  16/02/2016

@zakrawarski: Jaka ta twoja inteligencja, kiedy piszesz to samo co ja. Wysiliłbyś się trochę.

@Kitek: jesteś jedynym, który ma prawo minusować, krytykować, przyznawać certyfikaty kto jest, a kto nie jest żydomasonem. Tylko ty masz prawo do swoich poglądów, a inni są sprzedajni i na usługach. Takie podejście świadczy o poziomie twojej prymitywnej tępoty.

@Hamilton Starszy: Te cechy pretenduja kitujacego kitka do czlonkowstwa w PiS
lub na czlonka episkopatu.
To sa zgromadzenia ludzi ktorzy posiadaja wylacznosc na posiadanie racji,
a ich szefowie sa nieomylni !

A jednak bez FB da się żyć ... i to całkiem nieźle ... właściwie normalnie - jak do tej pory. Realizując siebie - swoje pragnienia czy zainteresowania

  KoLo,  16/02/2016

Achaaaa, czyli tam gdzie jesteś pseudonimem, anonimem, skrótem, itd., możesz używać wulgarności ile wlezie? A nazwisko twoje chroni innych przed twoim "skur''synem"?
Dobre rozwiazanie. Super sposób na...... ?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska