Login lub e-mail Hasło   

Pokój dziecięcy - poduszki

POKÓJ DZIECIĘCY – DODATKI Pokój dziecięcy spełnia wiele funkcji, począwszy od sypialni poprzez bawialnie a z biegiem lat staje się pokojem do nauki. Urządzan...
Wyświetlenia: 485 Zamieszczono 17/02/2016

POKÓJ DZIECIĘCY – DODATKI

Pokój dziecięcy spełnia wiele funkcji, począwszy od sypialni poprzez bawialnie a z biegiem lat staje się pokojem do nauki. Urządzanie tego pomieszczenia to ogromna przyjemność i duże wyzwanie. Dzieci rosną jak na drożdżach, a wraz z ich rozwojem zmieniają się także potrzeby i zainteresowania. Dobrym rozwiązaniem jest przewidzieć nadchodzące zmiany na początku i zaaranżować pokój tak by „dorastał” razem z naszą pociechą.

Głównym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego są dodatki, tutaj można puścić wodze wyobraźni. Wybór neutralnych mebli i kolorów w pokoju pozwoli nam na wymianę dodatków na bieżąco.  Asortyment dodatków jest naprawdę zadziwiający zaczynając od załon i rolet, poprzez dywany,  pościele, narzuty, obrazy, maskotki, a na poduszkach kończąc. Właśnie na tych ostatnich dziś skupimy Naszą uwagę.

Oto klika propozycji wykorzystania poduszek jako dodatków w pokoju dziecięcym.

 Źródło: Pinteres

Jasne stonowane kolory pokoju złamane poprzez turkusowe łóżeczko oraz mocniejsze dodatki to idealne połączenie w pokoju dziecięcym.  Jest przyjemnie  i przytulnie.

Jako dopełnienie całej aranżacji dorzuciłabym jeszcze na fotel poduszkę w podobnym klimacie. >>>

 Źródło: Pinteres

Kolejny dowód na to że pokoik dziecięcy nie musi być zawsze w kolorach różowych bądź niebieskich.  Wykorzystany tutaj motyw gór zachwyca najmłodszych jak i dorosłych. Szarości i biele mogą być i w tym przypadku są przytulne, przyjazne. Wprowadzają w spokojny nastrój, wyciszają...

Tylko gdzie się podziały obłoczki przemykające nad szczytami ??

 Są tutaj ! Bez obaw...   >>>

   

 

   

 

Źródło: Pinteres

Róż, szary i biel w pokoju dla małej księżniczki? Takie klasyczne połączenie jest jak najbardziej na TAK! Pastelowe kolory poduszki oraz motto z którym nie sposób się nie zgodzić wpiszą się tutaj idealnie :)

     Źródło: Pinteres

Ostatnia inspiracja to pokój dla starszego już dziecka.  Przestrzeń na poddaszu wykorzystana w każdym calu.  Sypialnia, kącik do pisania/rysowania/malowania oraz najważniejsze chwile z życia uwiecznione na zdjęciach.... Wszystko to tworzy spójne wnętrze w „wodnych” kolorach J.

                     

 Ci dwaj poniżej bardzo chętnie przyłączą się do wspólnej przygody. >>>

Czy zgodzisz się z nami, że poduszki to świetna alternatywa w aranżacji wnętrza ?

www.vinnst.com/pl/poduszki-reklamowe/ 

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1587
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 910
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1179
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1196
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 764
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 745
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 457
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1028
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 580
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 729
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 505
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 721
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 991
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska