Login lub e-mail Hasło   

Jaka to data i kogo dotyczy ?

I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką.
Wyświetlenia: 626 Zamieszczono 21/02/2016
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako niskiej jakości

Urodził się ktoś bardzo wyjątkowy i ponad czasowy, i celowo nie podaje swojej daty narodzin. By śmieszni ludzie nie obchodzili Jego urodzin. A śmieszni ludzie wybrali datę Jego urodzin w dniu największych jego wrogów. I co sobie myśli, ten ktoś bardzo wyjątkowy i ponad czasowy o tych śmiesznych ludziach ? Jaka to data i kogo dotyczy ?

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 488
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1145
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 290
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 670
6
komentarze: 81 | wyświetlenia: 325
6
komentarze: 58 | wyświetlenia: 2481
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1036
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141783
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 239777
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111167
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122177
 
Autor
Artykuł  lajla1  (www),  23/01/2017

@kolo, @liwa, @Skalny Kwiat,@ Mariusz Kajstura
Proszę uzasadnić, że jest niską jakością, oraz dlaczego jest nieodpowiednia treść. Brak odpowiedzi będzie dowodem, że trolujecie.

@lajla1: Lajlu. ja nie muszę nic udowadniać ani uzasadniać. Spamujesz eiobę pomimo naszych próśb by nie zawalać tego portalu bełkotem bez ładu i składu. NIe uratujesz ludzkości tymi wypocinami, bo sensu dojrzeć nie można w tym powiązaniu biblii z nauką. Jeśli tłumaczysz niezrozumiale, to przekaz nic nie warty. SPAM.

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Jakie tłumaczenie stworzenia świata materialnego jest dla ciebie zrozumiałe ?

@lajla1: Takie kochanie, które nie będzie chciało mi wmówić, że biblijna bajka, spisana przez nawiedzonych ludzi, ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością. Wiara czyni cuda - KAŻDA wiara, nawet w Potwora Spaghetti, jeśli dla wyznawcy ma sens. Jak dla mnie, to przekazy Sumerów czy Wedy mają większy sens aniżeli biblia.

@Dyl Sowizdrzał: Hej, kiedyś się spotkałam ze stwierdzeniem, że koty to wtyki Obcych... ;)

@lajla1: TY dziecino nie widzisz, że jak robot powtarzasz te same pytania? Tak jakby ci ktoś wgrał je w umysł i za każdym razem musisz je zadawać, jak boot? To jest straszne. NLP na najwyższym szczeblu w działaniu niczego nie podejrzewającej osoby...

@Dyl Sowizdrzał:

KOT butowy jest bajkowy
nie ma sztamy z UFOlami.
Za to uczy sprytu życia
i systemu nadużycia ;)

  KoLo,  23/01/2017

@lajla1: Chyba ci wyparowała reszta szarej masy, zwanej potocznie mózgiem.

@kolo i Dyl:

Chłopaki, tak dla draki
dajecie się podpuszczać
miast naukowo Lajli
prawdy dusz wyłuszczać...

Każdy ma swoje racje,
myślowe dywagacje,
ale tego nic nie zmieni
póki świadomości się nie odmieni ;)

(wybaczcie arytmię, ale mi czasu szkoda na dobór sylab )

Lajla, czemu tak się uparłaś, by te swoje rewelacje, pomimo naszego sprzeciwu tu umieszczać? Tylko nie mów, że chcesz nam pomóc w zbawieniu...

@Dyl Sowizdrzał: Wstąp zatem do Jehowych - zapewne ci wytłumaczą lepiej niż Lajla... Chociaż ostatnio, jak z nimi rozmawiałam, to powiedzieli mi, że nie potrzebuję ich pomocy, bom na dobrej ścieżce, pomimo braku wsparcia zboru ;)

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Zostałam przerażona informacją o naukowym fakcie tunelu swoich uczynków. Dlatego ostrzegam ludzi.

  KoLo,  23/01/2017

@lajla1: Nie musisz nas ostrzegać, nie potrzebne nam to. Skup sie na swoim zbawieniu, wara ci od naszego!

@lajla1: Lajla, to nie naukowy fakt. Tylko "fakt" z NDE. Naukowcy jeszcze dobrze się tym nie zajęli. A tak na marginesie, cały czas się przejmujemy różnymi wizjami wizjonerów, jasnowidzów, proroków czy guru NWO lub LIGHTWORKERS, ponoć sobie przeciwstawnych ruchów. A ja się śmieję w głos, bo wszystko absolutnie wszystko rozgrywa się wewnątrz nas - naszym mikrokosmosie. Jesteśmy jakby nie nazwać, Bo ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: mam ciotunię w Świadkach... Jakoś nikogo więcej w rodzinie nie przekabacono... Wiem, o czym rozprawiasz :)

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Dyl Sowizdrzał:
Praca naukowa dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Drogą, prawdą, życiem i zbawieniem jest Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka.

@lajla1: Kochana, poczytałam o tej pani... Poczytałam sobie na kilku portalach poświęconych jej dywagacjom. To nie jest naukowiec. Tak samo można mówić o Doreen Virtue, która ma misję krzewienie info o Dzieciach Indygo, Tęczowych i Kryształowych... Zacznij myśleć samodzielnie i nie daj się straszyć - znam kilka bardziej przekonywujących osób, które robią ludziom wodę z mózgu. Pytanie - w jakim celu i kto im za to płaci?

@lajla1: Jezus nie jest zbawicielem. Był mądrym guru, jednym z wielu, którzy uświadamiają ludziom stopień zeszmacenia się, gdy człowieczeństwo zanika, a którego miarą jest użycie rozumu i wolnej woli oraz empatii do bliźniego. Tacy ludzie, jak Jezus, są potrzebni, gdy degrengolada kręgosłupa moralnego narodów postępuje jak osteoporoza w ostatnim stadium.

@lajla1: To nie są twoje słowa... "Drogą, prawdą, życiem i zbawieniem jest Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka". Ponownie słyszę frazę zaprogramowaną w twoim umyśle.

A, i Lajla, nie przejmuj się, ten świat jeszcze trochę potrwa, tylko straszący będą się zmieniać.

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Ostrzegam tylko przed tunelem swoich uczynków.

@lajla1: A ja w miejsce twojego ostrzeżenia, bardzo nieudolnego zresztą, wkładam miłość...AGAPE. I nawet zrozumienie. Jest wielu ludzi przebudzonych, dla których to, co robisz, jest wystarczającym ostrzeżeniem, by nie dać się uwikłać w sidła sekty religijnej. Więc w pewnym sensie nawet zaczynam dostrzegać, ze nieświadomie oddajesz im przysługę ;)

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Jezus Zbawiciel jest postacią historyczną i ewangeliczną, od czasu Jezusa Zbawiciela liczona jest nowa era, nie od żadnego śmiesznego guru. Obrażasz znakomitego naukowca i kwestionujesz naukowe fakty. Wolną wolę wymyślił szatan, dla głupich ludzi, jak was określa w channelingu.

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Bluźnisz, bo u ciebie jest tylko negowanie, manipulowanie i nienawiść do prawdy ostatecznej, czyli Biblii - instrukcji życia w systemie.

@lajla1: No cóż, jesteś stracona dla niezależnych myślicieli i tych, którzy przetrwają, gdy nadejdzie czas rozliczenia z głupotą. Nie ma prawdy ostatecznej, tak samo jak nie ma instrukcji dla człowieka WOLNEGO, jak żyć. Szatan jest tylko dualnym odbiciem Boga w tej rzeczywistości. Tak jak zło i dobro drzemią w człowieku... Bo nasza inteligencja pozbawiła nas zwierzęcej ambiwalencji.

  lajla1  (www),  23/01/2017

@Skalny Kwiat:
Człowiek wolny, to świadomy, że żyje w systemie duchowo - informacyjnym, który jest naukowym faktem.

@lajla1: Człowiek wolny to świadomy własnej boskości i mocy sprawczej :) Taki, który doświadcza życia wszystkimi zmysłami i nie wierzy nikomu, prócz swojego doświadczania i sprawdzania prawideł rządzących tym światem. "In Lak'ech - Jesteś innym mną a ja innym tobą" i tyczy się to nie tylko ludzi, ale powiązania ze światem Natury jako całości.

@Dyl Sowizdrzał: No i masz... To ta wolna wola wreszcie boska czy szatańska? Lajla, kurczę, ta biblia albo jest pełna sprzeczności albo naukowa interpretacja jest do bani ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska