Login lub e-mail Hasło   

Kabiny prysznicowe – Sprawdź nowości!

Kabiny prysznicowe to rozwiązanie, które Polacy wybierają coraz częściej głównie ze względu na tempo naszego życia i to, że coraz rzadziej mamy ten komfort, aby ...
Wyświetlenia: 452 Zamieszczono 23/02/2016

...poświęcić więcej czasu na długa kąpiel i wybieramy szybkie i orzeźwiające odświeżenie pod prysznicem

Gdy decydujesz się na kabinę prysznicową do swojej łazienki weź pod uwagę różne opcje oferowane w tej chwili przez rynek. Duzy wybór rodzajów kabin sprawi, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zdecydowanie warto także przyjrzeć się aktualnym nowościom rynkowym. My dziś proponujemy zwrócić uwagę na markę DUSO.

Mamy przyjemność przedstawić nową markę na rynku kabin prysznicowych. Długie lata doświadczenia i przemyśleń, rozmowy z klientami oraz uważne śledzenie trendów zaowocowało stworzeniem marki DUSO. DUSO znaczy prysznic. Założeniem marki jest zapewnienie klientom dostępu do produktów nowoczesnych, tworzonych w myśl trendów, przy zachowaniu bardzo dobrego stosunku ceny do jakości.

Tworząc markę skupiliśmy się głównie na tym, aby w pierwszej kolejności zapewnić klientom podstawowe modele, pasujące do każdego wnętrza a jednocześnie o odświeżonym wyglądzie i rozsądnej cenie. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kabiny półokrągłej z gładkimi, lśniącymi profilami, transparentnym szkłem i klasycznym wyglądem, która bardzo dobrze dopasuje się do wnętrza urządzanego w stylu klasycznym ale idealnie wkomponuje się również w bardzo nowocześnie urządzone łazienki.

Kabina Duso DS401T, DS402T (model 80 lub 90) to kabina półokrągła z drzwiami przesuwnymi. Dla kogo ta kabina jest przeznaczona? Kabinie tej zdecydowanie powinny przyjrzeć się osoby, których łazienka nie jest zbyt przestronna. Przesuwne drzwi to rozwiązanie, dzięki któremu do użytkowania kabiny nie trzeba planować dodatkowego miejsca przed nią na swobodne wejście pod prysznic. Drzwi przesuwne nie zabierają miejsca na jej przedzie a jedynie za pomocą rolek drzwi są chowane częściowo za ścianki stałe, co pozwala na swobodne wejście do kabiny. Łatwość użytkowania i zachowania kabiny w czystości zapewniają gładkie krawędzie profili i wypinane drzwi umożliwiające utrzymanie kabiny w nienagannej czystości, co zapewnia bezpieczeństwo Tobie i twojej rodzinie.

Drugim typem kabin, jaki wprowadziliśmy są kabiny DS501T i DS502T (model 80 i 90). Są to kabiny bezprofilowe, mocowane na profilach przyściennych ze ścianką stałą i drzwiami. Kabina pięknie prezentuje się  zarówno w przestronnych wnętrzach jak też w tych niezbyt dużych. Piękne duże tafle szkła hartowanego, bezpiecznego o grubości 6 mm oraz aluminiowe profile robią bardzo dobre wrażenie a przede wszystkim optycznie nie zabierają miejsca w łazience dzięki czemu wygląda ona przestronnie, nowocześnie przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznego i swobodnego miejsca na prysznic.

Kabiny DUSO to pewność, nowoczesny design, przystępna cena i łatwość w utrzymaniu w czystości – to główne aspekty na jakie kładliśmy szczególny nacisk tworząc tę markę. Chcemy dalej słuchać rozmawiać z klientami i tworzyć produkty dopasowane do ich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.duso.pl a jeśli masz jakieś sugestie odnośnie naszych produktów napisz na duso@duso.pl – chętnie słuchamy klientów – to dzięki nim stworzyliśmy tą markę.

 

Właściciel marki DUSO

P.H.U. Metal-Hurt D. Rafińska, B. Wesołowska Sp. j. | www.metalhurt.com.pl |

      

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1611
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 919
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1191
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 465
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1037
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 783
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 588
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 737
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 725
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 509
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1126
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska